KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Shiseido

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. február 8.

Ár:   10 490 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Mézszerű gél textúra, mely tökéletesen elterül a bőrön. Tiszta géles tisztító, mely víz nélkül is habzik, gyengéden eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket a bőrről. Mézet és méhpempőt tartalmaz, mely antibakteriális hatású és hidratálja a bőrt. Meggátolja a pórusok szennyeződését és a pattanások kialakulását.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. szeptember 9.

Imádom a kis kiszerelésű mintákat, amelyek kipróbálásra, utazáshoz tökéletesek. Kezdem azzal, hogy ezt a terméket teljesen áron már nem venném meg, mintaként viszont örülök a kipróbálásának, innen tudom, hogy nélkülözhető. Az illata a Shiseido tisztítók megszokott, ismerős illata, és az is ismerős, hogy nagyon kevés elegendő belőle. Tisztaságérzeten túl nincs különösebb komfortérzet a használata után, bár a minike alapján a hosszabb távú hatásról nem tudok meggyőző véleményt formálni.
Összességében az első benyomások alapján a végeredménye semmivel nem jobb, mint a BALEA MED ULTRA SENSITIVE WASCHGEL-é, amit 700 Ft-ért árulnak.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

stylo

2018. augusztus 10.

Nekem nagyon bejon. Foreo arctisztitoval hasznalom. Alig kell belole es a sminket tokeletesen lehozza. Eleve zuhany alatt hasznalom este, ott meg van viz boven, nem pontosan ertem, h mi az a kritika h sok viz kell h lemossam. Reggel is zuhanyzom. Akkor is van viz. Na mindegy. Az egyetlen bajom h 10 ruppo. Sokaig eleg, jo minosegu, tobbszor is ujra fogom venni. De azert olcsobb is lehetne.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

szeliger

2018. március 10.

7 ml minta, nagyon furcsa egy termék ez. Az utóbbi időben többnyire lemosó olajokkal szedtem le az esti sminket, ezek után meglepően viselkedett. Kb. borsónyi kellett nekem arcfelenként plusz borsónyi a homlokra. Elkentem a száraz, sminkelt bőrömön, habosodik, az igaz, de valahogy olyan száraz érzés, az olajokkal csúszik az ember keze, ezzel meg gyűri az arcot. A lemosásához pedig tényleg nagyon sok víz kell, csak öblögetni, öblögetni és még így is a hajtövemnél ott találom a habmaradványt. A sminket nagyjából leviszi (szemre nem használtam, oda kifejezett szemfestéklemosó került), utána még egy második tisztítás azért elkel. A szaga pedig tipikus fodrászat szag, a sokféle sampon, hajápoló illatának keveredése. Még az a szerencse, hogy nem ragyásított és láthatóan a bőrömet máshogyan sem bántotta.
Jaj, nagyon nem tudtunk összebarátkozni, alig tudtam elhasználni még ezt a kis mintát is elhasználni.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 10.

Andzsella

2018. március 7.

A Shiseido Waso kozmetikai szettben volt a kicsi kiszerelés a hidratálóval. Imádom a tipikus Shiseido illatát, nekem nagyon jól lehozza a sminket, rúzst. Kellemes hidratált és friss érzést biztosít a krém. Kicsi mennyiséget használtam belőle, de a szemhéjpúderem nagyrészét is azonnal eltűntette.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Aquariusgirl

2018. február 2.

Bár nagyon kedvelem a márka termékeit, ők is tudtak olyat alkotni, ami szerintem semmire sem jó.Ez az. Kb Balatonnyi víz kell hozzá, hogy az ember lemossa magáról, mert annyira csúszik, ámde egyáltalán nem érzek semmit a lemosás után. Se nem szárít, se nem olajos, se nem semmi. És még csak tisztának sem érzem a bőröm utána, meg is próbáltam egy kis lemosóval a tisztítást és bizony koszos lett a vattakorong :-((((((((( Na, ez kuka. Még szerencse, hogy csak mintát kaptam belőle.

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Honey, Butylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.