KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sigma

Ár:   6690-6900 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szemese01, Módosítva: 2013. június 20.

Ár:   6690-6900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Ezt az exlúzív lapos tetejű, szintetikus, kabuki ecsetet úgy tervezték, hogy hibátlan sminket lehessen vele készíteni. A Sigma F80 egy olyan ecset, mely folyékony és púder állagú termékekhez is használható. A rövid és sűrű szálak megkönnyítik a folyékony alapozó felvitelét. A hosszú nyéllel kényelmes az ecset használata. A szintetikus szálak ideálisak folyékony termékekhez, és könnyen tisztíthatóak.

Sigma Aura Powder - Lady Slipper
Ár: 4500,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Ár: 6500 , Eladó: g.gallatz
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Budaörs, Tatabánya, Oroszlány, fizetés: banki átutalás/személyes átvételkor készpénz/posta

g.gallatz

2018. január 31.

A legjobb alapozó ecset amit valaha használtam. 5000 Ft-ért sikerült hozzájutnom, de ennyit még a hülyének is megér (pláne nekem :D)
Nekem sosem jöttek be a blenderek, pedig már kipróbáltam az összeset, így mindenképpen egy jobb minőségű alapozó ecsetbe szerettem volna befektetni.
Remélem pár évig kiszolgálja az igényeimet. Valahogy úgy érzem magam ezeknél az ecseteknél mint a MAC rúzsoknál. Függőséget okoz :)

g.gallatz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

AthenA

2018. január 9.

Csak ezt használom már alapozáshoz, beauty blender is repült a kukába. Higénikus, gyors, szépen eldogoz bármilyen folyékony alapozót. Tisztítani kicsit macerás, de legalább maradéktalanul el lehet távolítani a terméket róla.

AthenA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

krisztina92

2018. január 7.

Itteni vélemények alapján vásároltam meg és milyen jól tettem :). Kétszer használtam idáig és mindkét alkalommal siettem, pár perc alatt megoldható vele az alapozás :). Az ecset fejének a mérete szerintem tökéletes, puha és sűrű. Sosem volt ecsetem, csak beauty blendert használtam, de szerintem mostantól a fiókban fog csücsülni jó darabig. A blenderrel is nagyon jó dolgozni, de dupla annyi alapozóra van szükségem ha azt használom :\. Az ecsetnél kb. fél vagy egy pumpányi teljesen elég. Azért nem mindegy :). Én 6500 forintért vettem, notinorol rendeltem. Kicsit féltem, hogy gagyit kapok, mivel pinkpanda-n és makeupplazan jóval drágább, de szerencsére jó minőségű ecsetet kaptam. Négy csillagot adok neki, de csak azért, mert kétszer használtam. Kíváncsi vagyok mennyi ideig fogja bírni, de szerintem hamarosan az öt csillagot is megkapja.:)

krisztina92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Anheszenamon

2017. december 15.

Régi nagy vágyam volt ez az ecset,mert mindenhol ódákat zengenek róla. Hááát, nem rossz, de nem lett a kedvencem. Ha előbb próbálom ki az eredeti Beautyblendert, tuti, hogy sosem veszem meg ezt az ecsetet. És a vicc az egészben, hogy a Jessup hasonló kabuki ecsete ugyanígy teljesít, meg nem mondanám róla, hogy egy olcsó változat. Szerintem nem annyira éri meg az árát. Ha belenézek a tükörbe, nem látom a különbséget, hogy ezzel az ecsettel szebb lenne a végeredmény. Főleg az ára miatt vonok le egy csillagot, hiszen töredék áron lehet hasonlóan jó alapozóecsetet venni.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

FrostJaina

2017. november 10.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nem bántam meg 2 éve, sose volt még profi ecsetem. Tökéletesen el lehet oszlatni az alapozot. Sajnos nem tarolom szakszerűen, csak bedobom a sminkszutyombe, de semmi baja.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Enyke4

2017. szeptember 26.

2 ève hasznàlom ès nem hullott.Tökèletesen felviszi az alapozòt, bàr mostanàban èszrevettem , hogy az Estee Lauder alapozòt hasznàlva többet kell mosnom mert csíkosan viszi fel a termèket, valahogy összetapasztja a szàlakat. Ezt leszàmítva nagyon jò ecset.

Enyke4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Betti81

2017. augusztus 19.

A legjobb ecset, amit valaha alapozáshoz használtam. Kényelnesen és gyorsan lehet vele dolgozni, nem csíkoz, egyenletesen visz fel az alapozót. Kiváló minőség, csak ajánlani tudom.

Betti81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Lillie

2017. június 19.

A pinkpandáról egyik rendelésem során hozzám került egy jessup ecsetkészlet és abban volt egy ehhez nagyon hasonló alapozó ecset. Azonnal nagy kedvencem lett és mivel az egy dupe... konkrétan a sigma f80 koppintása így motoszkált a fejemben, hogy vajon akkor az f80 mennyivel lehet jobb... addig addig lamentáltam rajta míg beszereztem :) és nem bántam meg! Nagyon szép és atombiztos végeredménye van és olyan gyorsan végzem vele... egy álom. Amazontól rendeltem ilyen 4 és 5 ezer közötti összegért a magyar honlapokon ilyen 8 ezerért is láttam. Annyit nem fizetnék érte
...

Lillie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

...

vkati15

2016. december 12.

Jó ecset, nagyon puha és kellemes. Szép eredményt ad.

vkati15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Jó ecset, nagyon puha és kellemes. Szép eredményt ad.

Lencseee

2016. november 29.

Szuper cucc. (Azonban a mac 187 elkényeztetett, mert azzal gyorsabban és kevesebb "anyagigénnyel" elvégezhető egy egyszerű "alapozás". Viszont), ez a tömör kis csoda, meg a bloggerek által ajánlott ütögető mozdulat valóban atombiztossá teszi az "alapokat", sőt a krémes pirosítót/bronzosítót/kontúrt is úgy vagyok képes vele el/összedolgozni, hogy az eredmény gyönyörködteti a szememet. (Valahol olvastam az egyik hozzászólásnál azt a jó tanácsot, hogy ha gondolkozol ennek a megvételén, tedd meg most! és nem akkor, amikor már másik 10 db gyenge ecsetre ugyanezt a pénzt elköltötted összesen, és csak azután veszed rá magad, hogy ezt vedd meg. Én is okosabb és pár ezer forinttal gazdagabb lettem volna, ha ezt a hozzászólást, már előbb elolvastam volna, és hittem volna a krémmániás véleményeknek:-))

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.