KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sigma

Ár:   6690-6900 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szemese01, Módosítva: 2013. június 20.

Ár:   6690-6900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Ezt az exlúzív lapos tetejű, szintetikus, kabuki ecsetet úgy tervezték, hogy hibátlan sminket lehessen vele készíteni. A Sigma F80 egy olyan ecset, mely folyékony és púder állagú termékekhez is használható. A rövid és sűrű szálak megkönnyítik a folyékony alapozó felvitelét. A hosszú nyéllel kényelmes az ecset használata. A szintetikus szálak ideálisak folyékony termékekhez, és könnyen tisztíthatóak.

Sigma Aura Powder - Lady Slipper
Ár: 4500,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost

FrostJaina

2017. november 10.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nem bántam meg 2 éve, sose volt még profi ecsetem. Tökéletesen el lehet oszlatni az alapozot. Sajnos nem tarolom szakszerűen, csak bedobom a sminkszutyombe, de semmi baja.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Enyke4

2017. szeptember 26.

2 ève hasznàlom ès nem hullott.Tökèletesen felviszi az alapozòt, bàr mostanàban èszrevettem , hogy az Estee Lauder alapozòt hasznàlva többet kell mosnom mert csíkosan viszi fel a termèket, valahogy összetapasztja a szàlakat. Ezt leszàmítva nagyon jò ecset.

Enyke4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Betti81

2017. augusztus 19.

A legjobb ecset, amit valaha alapozáshoz használtam. Kényelnesen és gyorsan lehet vele dolgozni, nem csíkoz, egyenletesen visz fel az alapozót. Kiváló minőség, csak ajánlani tudom.

Betti81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Lillie

2017. június 19.

A pinkpandáról egyik rendelésem során hozzám került egy jessup ecsetkészlet és abban volt egy ehhez nagyon hasonló alapozó ecset. Azonnal nagy kedvencem lett és mivel az egy dupe... konkrétan a sigma f80 koppintása így motoszkált a fejemben, hogy vajon akkor az f80 mennyivel lehet jobb... addig addig lamentáltam rajta míg beszereztem :) és nem bántam meg! Nagyon szép és atombiztos végeredménye van és olyan gyorsan végzem vele... egy álom. Amazontól rendeltem ilyen 4 és 5 ezer közötti összegért a magyar honlapokon ilyen 8 ezerért is láttam. Annyit nem fizetnék érte
...

Lillie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

...

vkati15

2016. december 12.

Jó ecset, nagyon puha és kellemes. Szép eredményt ad.

vkati15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Jó ecset, nagyon puha és kellemes. Szép eredményt ad.

Lencseee

2016. november 29.

Szuper cucc. (Azonban a mac 187 elkényeztetett, mert azzal gyorsabban és kevesebb "anyagigénnyel" elvégezhető egy egyszerű "alapozás". Viszont), ez a tömör kis csoda, meg a bloggerek által ajánlott ütögető mozdulat valóban atombiztossá teszi az "alapokat", sőt a krémes pirosítót/bronzosítót/kontúrt is úgy vagyok képes vele el/összedolgozni, hogy az eredmény gyönyörködteti a szememet. (Valahol olvastam az egyik hozzászólásnál azt a jó tanácsot, hogy ha gondolkozol ennek a megvételén, tedd meg most! és nem akkor, amikor már másik 10 db gyenge ecsetre ugyanezt a pénzt elköltötted összesen, és csak azután veszed rá magad, hogy ezt vedd meg. Én is okosabb és pár ezer forinttal gazdagabb lettem volna, ha ezt a hozzászólást, már előbb elolvastam volna, és hittem volna a krémmániás véleményeknek:-))

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

sufnudli

2016. július 28.

Szuper, hihetetlen puha - sajnos az enyémnek kicsit már mocorog az ecset vége...

sufnudli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Anne74

2016. július 19.

Nagyon szeretem... tökéletes alapozás, tökéletes ecset...

Annyi jót hallottam róla, kipróbáltam, megérte... Kitűnő minőség, amolyan "megéri a pénzét" kategóriába sorolható :)

Anne74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

Nagyon szeretem... tökéletes alapozás, tökéletes ecset...

Hermina

2016. június 17.

Számomra sem okozott csalódást ez az ecset, nagyon jó vele eldolgozni a folyékony alapozót, ha napközben picit elmozdul, finom ütögető mozdulatokkal ki tudom igazítani. Igaz, hogy a mostani sűrűbb állagú alapozómat nehezebb vele eldolgozni, de miután kézzel nagyjából elkentem, mindig vele igazítom ki, és így jól működik. Púdert is viszek fel vele néha. Amit egyszerűen imádok benne, hogy mivel én elég sokszor napközben is magammal viszem, néha meghajlik egy-egy szála, de egy éjszaka alatt mindig tökéletesen a helyére ugrik! És annyira kis pihe-puhi :) Összefoglalva: nem csak egy mítosz, tényleg megéri beruházni rá...

Hermina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Barbara92

2016. június 1.

2 eve kaptam ajándékba, azóta is imádom. Gyönyörűen eldolgozom vele a folyekony alapozoim. Könnyű használni es kellemes a boromnek. Nem tudok rosszat mondani:)

Barbara92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.