KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sigma

Ár:   15$   Kategória:   Ecsetek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szannamari85, Módosítva: 2017. november 9.

Ár:   15$
Kategória:   Ecsetek

Szulfát és parabénektől mentes ecsettisztító sampon.

SigMagic™ Brushampoo™ egy innovatív termék, mely megalkotásakor figyelembe vették a sminkecsetek magas fokú gondoskodását, hogy ezzel egy következő szintre emeljék a tisztítást. 100%-ban természetes szűz kókuszolajat és pálmaolajat tartalmaz. Hatékonyan tisztítja és oldja a festékfelhalmozódást, a krémes, olajos maradékokat és a káros baktériumokat, ezáltal fokozza a funkcionalitását az ecseteknek.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

danyadi77

2018. április 15.

Egy Sigma készlet részeként jutottam hozzá egy kisebb kiszereléshez. Kicsit már megavasodott, de kipróbáltam. Az alapozó sokkal könnyebben kijön az ecsetből a használatával, a többi festéknél nem látom előnyét. Miután a benne levő olajok miatt feltételezem, hogy könnyen avasodik, szerintem nem lesz belőle nagyobb kiszerelés, pedig hatékonynak tűnik.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

szannamari85

2018. március 10.

Szeretem ezt az ecsettisztítót. Nagyon szépen tisztítja az ecseteket, bár azért egy alapozós, korrektoros ecsetet át kell mosni 2-3-szor, hogy valóban tiszta legyen, de szerintem ez természetes. Legjobban azt szeretem, hogy gyorsabban dolgozik mint pl. egy babasampon vagy kézmosó szappan, és nem kell öt öblítésen át a maradék anyagot csavargatni az ecsetből, hanem egy öblítéssel kijön az ecsetből a sampon.
Imádom sminkszivacs tisztítására is... egy Da Vinci márkájú ecsettisztító szappannal a nagyját átmosom a szivacsnak, majd ezzel még kétszer átmosom és tökéletesen tiszta lesz a szivacs, és még fertőtlenít is.

szannamari85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.