KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sigma

Ár:   $86   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2013. június 21.

Ár:   $86
Kategória:   Ecsetek

7 db utazó méretű ecset készletben, tokkal.

Cannes

2016. november 18.

Nagyon szeretem tökéletes számomra kiváló minőség minden benne van ami kell egy tökéletes sminkhez pihe puha élmény a használata

Cannes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 18.

ebria

2014. július 13.

Kb. 2 éve vettem meg ezt a kis szettet. Alapvetően meg vagyok elégedve és egyetértek a többi véleménnyel, de... nálam mostanában elkezdett repedezni a lakkozás az ecsetek nyelén. Feltételezem attól van, hogy mosásnál víz került a nyél belsejébe(?) ami fából van tehát megduzzadt és szétfeszítette a lakkozást. Egyébként nyilván nem áztattam őket vízben vagy ilyesmi... Elképesztően ronda és igénytelen ez a repedezés és nagyon remélem hogy szétesni nem fognak ... Ennél azért többet vártam a sigmától. Főleg, hogy pl. az e.l.f ecseteimnek amiket régebben vettem (és sokkal olcsóbbak is) semmi baja.

ebria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

vivuss87

2013. február 26.

Nekem lila színben van meg, +a 7db-os ecset készlet szemre.(így teljes a készlet) Ami legelőször feltűnt -előtte sokszor olvastam, hogy kiválóan felveszi és leadja a festéket- na ezt addig nem értettem, míg ki nem próbáltam. Egy két húzás a szemfestéken, és ugyan az a mennyiség került a szemhéjamra:O döbbenet.. számomra. Minimális festék marad az ecseten. Mindegyik puha, tökéletesen kialakított. Engem nem zavar a hosszú szár sem, azt is szeretem. Igényes, minőségi darabok. A Sigma signót külön imádom a fém részen:) Én szülinapomra kaptam:)

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

szappanka

2012. december 3.

én névnapomra kaptam egy ilyen szettet korall színben, és azóta is el vagyok ragadtatva ezektől a kis ecsetkéktől. július óta használom őket, napi szinten, úgyhogy most már nyugodt szívvel mondtam a vásárlójának, megérte! nagyon jó minőségű ecsetekről van szó, a szintetikus szálakból lévők sem durvák, de az állati szőrből lévők elképesztően finom puhák, csak egy kicsit büdösek pár mosás erejéig :) mindegyiket könnyű használni, egészen közel lehet hajolni a tükörhöz, és nem ütődik neki, ami nálam külön öröm, mert a hosszabb ecsetekkel mindig szenvedtem. nem hullik a szőrük, könnyű őket kimosni, hamar száradnak, és tartják az alakjukat. a tárolódobozt külön imádom, mert nem kell azzal vesződnöm, hogy hogyan pakoljam be őket, hogy ne törjön meg a végük. a dobozban kibírtak egy átszállásos repülőutat, pedig mint tudjuk, nem bánnak túl jól a bőröndökkel. summa summarum: minden centet megért!!! :)

szappanka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

Mesi

2012. november 26.

Best of. Nincs gyenge pontja a készletnek. Minden ecset profi, kézreálló, nem hullik, formatartó, puha. Minden nap használom 1 éve, meg sem látszik rajta.
Én imádom a travel size-t, sokkal könnyebben dolgozom rövidebb ecsetekkel.
Bármikor újravenném, de kizárólag a gyártójától, külföldről (ott 65 dollár, sokkal kedvezőbb).

Mesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Én imádom a travel size-t, sokkal könnyebben dolgozom rövidebb ecsetekkel.