KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Signal

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 11.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Segít erősíteni a fogzománcot,segít megelőzni a fogszuvasodást és a fogzománc erózióját,segít eltávolítani a lepedéket,segít csökkenteni a fogkőképződést. A ProFluorid egy speciális fluoridrendszer a Signaltól,amely segíti a fogzománc hatékony fluorid felvételét,ezáltal biztosítva a jó megelőző védelmet.

Nátrium-fluoridot tartalmaz 1450 ppm F

klaere

2017. május 6.

Nagyon jó hatása van. Nekem kb. 1 hét alatt reggeli és esti használattal, fellazította a fogköveket az alsó fogsoromon. Önmagában nem tüntette el, de használtam fogselymet is esténként. az első hét végére a selyem használatakor szabályosan kipattogtak a fogaim közül a fogkövek. Sajnos dohányzom és nekem viszonylag hamar megjelennek ezek a randaságok. Én a hatást a fogkrémnek tulajdonítom, mert ezelőtt párhuzamosan használtam 3 fajta fogkrémet, többnyire fehérítőseket, de fogkő ellen nem működtek. Én a L*dl-ben fedeztem fel, nagyon olcsó, egy próbát sztem mindenkinek megér.:)

klaere
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

senskin

2017. április 21.

Anyukám mesélte, hogy talált egy nagyon jó fogkrémet, próbáljam már ki. Egy hét folyamatos használat után az összes fogkövet leszedi. Ezt garantálom. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

nudlicska

2015. március 20.

Nagyon csábító a tubus, meg amit ígér, én is a Lidl-ben vettem. Íze elég jó lenne, de mivel egyáltalán nem habzik és szinte kifolyik a számból, így számomra használhatatlan, szóval kuka. Ez egy nagy csalódás volt, legalábbis ez a fajtája.

nudlicska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

siss

2015. március 3.

Nálunk a Lidlben most került bevezetésre több másik fajtájával együtt,ott vettem. Fehér krém,kék gél csíkokkal.Ami nekem kissé szokatlan,hogy elég lágy állaga van és nem habzik annyira túlságosan,hamar eltűnik a hab.Ízre nem rossz,bár érződik,hogy nem mentol,hanem csak aroma van benne,így nem ad valami hosszútávú frissességet.Cuki ez a kis tömzsi tubus,ezek a legjobbak,amiket állítva lehet tárolni.
Nem hinném,hogy újraveszem.Esetleg a gyógynövényest majd még kipróbálom.Összességében szerintem van ennél jobb Signal is.

siss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 3.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak