KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 22.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes szegfűszeg és borókabogyó olajat tartalmaz és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Érzékeny fogakra tervezve. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

agiv

2018. december 1.

Szuper jó, alaposan tisztít pont jó mentolos szupi fűszeres ize van, sokkal-sokkal jobb mint a kókuszos társa.

agiv
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Ophelia

2018. november 19.

Én csak amiatt vettem meg, mert karácsonyízű. :D 4-500 forintért nyilván nem várok látványos hatást, pláne fogérzékenység terén, de kellemes ízű és állagú, bár lehetne kicsit mentolosabb.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

natasa

2018. október 31.

Nem bírtam ki, meg kellett vennem ezt is a kókuszos mellé. Ezt a szegfűszegeset érzékeny fogakra javasolják.
Valóban szegfűszeg íze van, és ugyanolyan jó vele fogat mosni, mint a másikkal. Ugyanolyan jól tisztít. Ennek ellenére mégis a kókuszos nyert nálam, annyira eltalálták az ízét, és ha még fehérítene is hosszú távon, hát akkor meg aztán pláne...
Na de vissza a szegfűszegesre: ez is egy nagyon jó fogkrém! Olvastam valahol, hogy a szegfűszeget ajánlják a kellemetlen leheletre, szóval akinek ez fontos, tehet vele egy próbát. De ezen a téren a kókuszos is nagyon jól teljesít! (De ezt ott leírtam már. Bocsi, hogy itt is a kókuszos társáról írtam. Dehát tetszik, na.)

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 31.

coffeeandme

2018. október 24.

Megfogott a csomagolása, leírása és az összetevők benne. A szegfűszeg csak a fogmosás legelején érződik benne enyhén. Alapvetően jól tisztít és kellemes mentolos utóízt hagy a szájban. A kreatív újításért megadom az 5 csillagot. A következő, amit mindenképp kipróbálok a kókuszos testvére lesz.

coffeeandme
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!