KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

ViktoriaVrd

2018. december 17.

Amikor hallottam erről a fogkrémről, nagyon nevettem, hogy mi a sz.rt nem dobnak még piacra :D De végül is remekül működik a marketing, szerintem nincs még ember aki ne hallott volna róla. És azért megmondom őszintén, én nagyon örülök, hogy végre valakik elmozdultak erről a hegyi leveő- friss mező illatú/ízű fogkrémről, mert már nagyon untam. Szerintem szuper, én nem várok el semmi mást egy fogkrémtől, csak azt, hogy tisztítson és ne legyen tőle büdös a szám, és élhető íze legyen. Ezek teljesültek, sanszos, hogy vásárolok még belőle.

ViktoriaVrd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

SchmitterBettina

2018. december 16.

Én és a családom nagyon szeretik ezt a fogkrémet. Jó íze van, nem túl mentolos, nem túl sok a kókusz íz benne, jó kis összhangban van. Jól tisztít, fehéríteni nem fehérít, de szereintem egyik se!!! Újravevős!!!

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Timo0506

2018. december 16.

Meglepve olvasom itt a vegyes véleményeket, szerintem ez egy jó fogkrém.Az íze nagyon bejövős,kellemes,frissítő,és attól még,hogy nincs fogmosás után percekig tartó tömény,csípő mentol íz a számban,nem gondolnám azt,hogy kevésbé tisztítana.Ha a fehérítést nézem,egy 500 Ft-os fogkrémtől nem várok szinte semmit,főleg,hogy a drágább,extrásabb társai sem remekelnek jobban.Ami nekem még pozitív,hogy a fogínyemet nem irritálja.Az tény,hogy a termék eléggé elment a marketing irányába, "kicsit natúr,kicsit kókuszos,kicsit fehérítős",de egyik se igazán,viszont végeredményében komplett és nálam nyerő lett.

Timo0506
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Erina

2018. december 15.

Fehérítő hatását nem tapasztaltam, a kókuszos íz csak az első néhány használatnál érezhető, nekem iszonyatosan szárította a számat, folyamatos szomjúságot éreztem. A tiszta fog érzése sem a legjobb volt.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

marcsi1233

2018. december 15.

Fogaim viszont szép tiszták, nagyon finom íze van, de az ajkaimat valószínűleg ez szárította. Különleges íze miatt megéri.

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

dibarbb

2018. december 13.

Kellemes, friss érzést biztosít. Fehérítés? Nem igazán, viszont eddig semelyik fogkrémnél nem éreztem, hogy fehérítene. Nekem tetszik eddig.

dibarbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

p.bettina

2018. december 12.

Először nagyon furcsa volt a kókusz íz, elég egzotikus, most már a sokadik használat után fel sem tűnik, hogy kókuszos. Valóban nem adja meg azt az igazán tiszta érzést, mert nem olyan mentolos. A fogaim abszolút nem lettek fehérebbek tőle, de nem is emiatt vettem meg, mert egy fogkrém sem fog fehérebb fogakat csinálni... humbuk az egész. Elhasználom, ha már megvettem, de nem fogom újravenni.

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

TheNancy07

2018. december 12.

Őőő... uuummm... nem. Szeretem a kókuszt, de ennek pont olyan íze van, mint az "elvan" márkájú kínai 1 kilós csoki bonbon kókuszos csokija. Borzalom :D És tényleg nem lesz tőle friss lehelet. Tisztítása elmegy, de az se az igazi.

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Enne

2018. december 7.

Áhh ez valami borzalom! Kétszer használtam, de gondolkodom rajta, hogy kidobom (pedig nálam ez nem gyakori). Az holtbiztos, hogy nem kókuszos, de nem is mentolos. Használatkor leginkább savanyú, utána meg aztán végképp. Esti fogmosáshoz semmiképp nem ajánlom, folyton savanyú kajákkal rémálmodtam. Reggelre még jó lehet. Valóban szárít is és állandó szomjúságot okoz, na ez egy jó kombó éjszakára! Csak azért kap két pontot, mert egész jól tisztít, azzal nem volt gondom. Átkeresztelem rettegett fogrémre.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

AyaDid

2018. december 5.

A "kezdeti" jó vélemények hatására vettem meg. Sajnos. Az állaga a szilárd kókuszolajra emlékeztet. Az illata kellemes, de nem fogkrémes. Az íze csak pár másodpercig élvezetes, aztán a kókuszosság és úgy általában minden eltűnik. Pont olyan lesz az íze, mint a túl sokáig rágott ízesített rágógumiknak. A tisztítóhatása is borzalmas. Fogmosás után szeretem a nyelvemmel "végigkémlelni" a fogaimat. Más fogkrémnél tiszták lesznek a fogaim, itt meg furcsa lepedék-szerű akármi marad vissza a fogaimon. És mindemellett még szárítja is a számat.

AyaDid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.