KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

Ennie86

2018. október 14.

Nem vagyok oda a signal fogkrémekért, de ez baromi jól sikerült koncepció. :) Üdítő ez a kellemes kókuszos íz a menthol mellett. (Amúgy is oda meg vissza vagyok a kókuszos dolgoktól) Remekül tisztít, és ami meglepő a számomra, hogy tényleg kitart 2 fogmosás között a hatása. Nem lesz lerakódás a fogaimon, ahogy más fogkrémek után. Szerintem megtaláltam a számomra nagybetűs fogkrémet! :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

pipicsirke

2018. október 12.

Nem szeretem a márkát de ez a fogkrém egész jóra sikerült :)

pipicsirke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

Nem szeretem a márkát de ez a fogkrém egész jóra sikerült :)

vicus11

2018. október 11.

3 napja használom, de imádok vele fogat mosni! Kellemes kókusz íze van, ami üdítő változatosság a sima mentolos fogkrémek után. Jól habzik, jó ára is van, tuti újravevős termék nálam.

vicus11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Sheila

2018. október 8.

Amikor megláttam hogy kókuszos, már repült is a kosaramba. Aztán kipróbálás után másnap mentem vissza és vettem még egyet tartalékba. Asszem ezzel mindent elmondtam, de részletezve: szuper fogkrém, végre nem az egyen mentolos íz, ez egyszerre kókuszos és enyhén mentolos. Jól habzik, szépen tisztít, hogy mennyire fehérít, azt nem tudom, de élmény vele fogat mosni, rákattantam az ízére. :-) Ki fogom próbálni a sorozat többi darabját is (főleg a szegfűszeges ízű izgat még) 5*

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

Morla

2018. október 2.

Két használat utáni tapasztalat:
- jól habzik,
- nem nagyon csípős,
-Nekem diannás-kámforos ízű, amiben enyhe kókusz is érződik néha,
-csillogóvá teszi a fogakat!
Jó, többször vevős lesz szerintem.

Morla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 2.

Két használat utáni tapasztalat:
- jól habzik,
- nem nagyon csípős,
-Nekem diannás-kámforos ízű, amiben enyhe kókusz is érződik néha,
-csillogóvá teszi a fogakat!
Jó, többször vevős lesz szerintem.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.