Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

tbgirl

Korcsoport: < 18
2019. február 16.

Ahogy láttam eléggé felhypeolt termék lett.
Úgyhogy engedtem végül a csábításnak és a kókuszmániámnak és megvettem. :)
Az illata amúgy egész jó(bár nem a legfinomabb illat amit valaha éreztem de azért jó),kókuszos nyílván.
Az íze sokkal jobb és pont jól van fúzionálva a mentollal.
Nagyon friss lett tőle a szám és szuper jól tisztított.
A barátomnak is bejön úgyhogy nagyon tetszik :D
illetve minimálisan de fehérít is úgyhogy ajánlani tudom :)

tbgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 16.

Ahogy láttam eléggé felhypeolt termék lett.
Úgyhogy engedtem végül a csábításnak és a kókuszmániámnak és megvettem. :)
Az íze sokkal jobb és pont jól van fúzionálva a mentollal.
Nagyon friss lett tőle a szám és szuper jól tisztított.
A barátomnak is bejön úgyhogy nagyon tetszik :D
illetve minimálisan de fehérít is úgyhogy ajánlani tudom :)

PatriciaF

2019. február 5.

Elsősorban a kókuszos íz miatt vettem, nekem nagyon bejött! Mondjuk a fogfehérítésétől sok csodát tényleg nem szabad várni. Az íze jó, nagyon sokáig tisztának érzem a számat. Biztos, hogy újra fogom vásárolni, nekem kedvenc lett!

PatriciaF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

nikyptk

2019. február 5.

A kókuszmániám ez esetben is utolért...Ahogy megláttam a reklámot fejvesztve rohantam a boltba mondván, hogy na ez KELL, AZONNAL! :D
Kettős érzésem van vele kapcsolatban. Ez a kókuszos mentol íz nekem nagyon bejön (nyilván). Nagyon jól habzik, tisztít. Nekem élmény vele a fogmosás.
DE! Nagyon szárít, illetve egyáltalán nem fehérít. :( Én szinte minden nap matt rúzst használok amik nagy része már önmagában szárít és ha még mellé csak ezzel mosom a fogam, annyira szárazak lesznek az ajkaim egy idő után, hogy extrém módon kell minden nap hidratálnom a számat, hogy helyrejöjjön rúzsozáshoz. Most felváltva használom Colgate Max White fogkrémemmel amire még soha nem volt panaszom. Nem tudok teljesen búcsút venni tőle hiszen KÓKUSZOS, nincs is szívem 1-nél több csillagot levonni tőle. :D

nikyptk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Barby831

2019. február 4.

imádom a kokuszt es csak az ize miatt vettem meg. nagyon jó fogkrem. nagy csodat nem vartam tole feherites teren. de sokaig tisztanak erzem a szam.

Barby831
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Barbara95

2019. január 29.

Alapvetően imádok MINDENT, ami kókuszos. Amikor megláttam, hogy van ilyen fogkrém, azonnal keresni kezdtem.😄 Nagyon nehezen találtam, egy Rossmannban sikerült az utolsó darabot megvenni. Nagyon jó ez a mentolos kókusz íz és illat.
A fehérítő hatással kapcsolatban pedig jelentkezni fogok, ha elhasználtam.😊

UPDATE: Nincs fehérítő hatása, de nekem így is az egyik kedvencem.

Barbara95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

A fehérítő hatással kapcsolatban pedig jelentkezni fogok, ha elhasználtam.😊

UPDATE: Nincs fehérítő hatása, de nekem így is az egyik kedvencem.

LBarbie

2019. január 27.

Nagy kókusz mániásként muszáj volt kipróbálnom, de sajnos nem vált be, biztos nem venném újra.
Nekem is nagyon dianás cukorra hasonlít az íze, valahogy nem ezt várnám egy fogkrémtől. Szerintem nem frissít és nem is tisztít eléggé. Nagyon akartam szeretni, el is használom, de sajnos csalódás.

LBarbie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Lilluc

2019. január 25.

Az íze valami csodás!!!
Jól habzik, enyhén mentholos, ami nálam +pont, mert nem szeretem a túl intenzív, mentholos fogkrémeket.
Viszont a fogaim egy kicsit sem lettek fehérebbek.
Talán hibáját kompenzálja, hogy olcsó és könnyen beszerezhető.

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Az íze valami csodás!!!
Viszont a fogaim egy kicsit sem lettek fehérebbek.
Talán hibáját kompenzálja, hogy olcsó és könnyen beszerezhető.

fairynorah

2019. január 19.

Ízre Dianás cukorka egy KIS kókusszal... Jól habzik, kellemes vele fogat mosni (bár aki nem szereti a likőrös cukrokat, ez tuti nem neki való). Hogy szárít-e azt nem tudom, mert én állandó jelleggel elmexet használok, ezt csak alkalomadtán, ha unom a másikat.

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

dundicat

2019. január 19.

Izgi próbálkozás, bejön. Tényleg kókuszos az íze, és emellett frissítő is, nekem nem szárítja a szám, de megértem mire gondolnak a többiek, tényleg eléggé mentolos. A fogaim pont annyira fehérek, mint eddig. Csodaszer, na az nem, de nagyon szeretem, remélem más ízekkel is fognak kísérletezni a fogkrémiparban :)

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

BadGal

2019. január 16.

Imádom a kókuszt tehát gondoltam kipróbálom...
Az első alkalommal amikor fogat mostam köpni nyelni nem tudtam de szó szerint a szájszárazságtól amit ez okozott! Hát mi az isten?! Az ízével semmi gond arra kap egy csillagot de ez a szárító hatás brutális nekem.

BadGal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Imádom a kókuszt tehát gondoltam kipróbálom...

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.