KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Signal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes szegfűszeg és borókabogyó olajat tartalmaz és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Érzékeny fogakra tervezve. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.