KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Signal

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 14.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal White Now CC Bright egy fogkrémben egyesíti a színkorrekciót, az ápolást és a védelmet a fehér és gyönyörűen ápolt fogakért. Segít eltávolítani a felületi elszíneződéseket, Blue Light technológiájának köszönhetően a fogak fehérebbek már az első fogmosástól (az azonnali fehérítő hatás átmeneti és optikai). A Signal all-in-one formulája aktív ásványi összetevővel segít erősíteni a fogzománcot, cinktartalmának köszönhetően pedig segít védeni a fogínyt.

lovecreams

2018. augusztus 14.

Még akkor vettem, amikor volt a dm-ben az az akció, hogy x összeg után jár Signal termékhez egy tornazsák. Ez meg viszonylag új termék volt, megtetszett a lila színe, és már jött is velem.
Az íze tökéletes szerintem, nem túl erős, de nem is semleges. Jól habzik és senki ne lepődjön meg a durva kék színén, ami aztán mindent befog..:D (fogkefe, mosdókagyló, kezdetben még a fogakat is) Nekem fehérít, lehet, hogy csak optikailag, de én látom:) Az ára ellenére is biztosan újraveszem.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

dorinacska1

2018. augusztus 12.

Az első fogkrém, ami tényleg fehérít. Imádom!

dorinacska1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Az első fogkrém, ami tényleg fehérít. Imádom!

Maja1380

2018. augusztus 9.

Pixiboxban jutottam hozzá.Szeretem ezt a fogkrémet.Valószínűleg kedvenc lesz. Szerintem teszi a dolgát,tisztít kellemes ízű,amit sokáig érzek is fogmosás után én a fehérítő hatást is tapasztalom, biztos bekerül még a kosaramba a jövőben.

Maja1380
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Lillacskaa

2018. június 14.

Ma láttam meg a DM-ben és úgy gondoltam kipróbálom. Szerintem fehérít minimálisan, nem annyira mentolos én pont az ilyet szeretem, szerintem nem rossz fogkrém.

Lillacskaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!