KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Signal

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: szasszka, Módosítva: 2017. június 20.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Forradalmi fogfehérítő toll, mely a fogakat azonnal fehérebbé és fényesebbé varázsolja. Könnyen használható és felvitel után gyorsan szárad. A szérum fényvisszaverő kristályokat tartalmaz, így másodperceken belül fénylő ragyogással veszi körbe a fogakat és azonnali fehérítő hatása van.

Ár: 2500 Ft , Eladó: vivcsusz
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen átvehető / postázva
Ár: 2000ft , Eladó: busa01206
Állapot: Bontatlan,fóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy foxpost(+790)

zsu880725

2017. július 20.

Hú, szerintem ez nagyon rossz. Nehéz szépen felkenni, sok gyakorlást igényel, és kb. 1 órás a hatása, utána mintha tök lepedékes lenne az ember foga, egész este piszkáltam a nyelvemmel, nagyon rossz érzés, nem is mertem mosolyogni. Rá van írva, hogy a hatása optikai és nem tartós, de azért többet vártam tőle, főleg ennyi pénzért (igaz, pixibag-ben volt, de akkor is).

zsu880725
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

szabcsi0502

2017. július 19.

Pixibag-ben jutottam hozzá így jópofa volt kipróbálásra de semmi több . Valóban feherebbek lesznek tőle a fogak de csak a következő fogmosásig, így szerintem nem éri meg . Akit nagyon zavar hogy sárgák a fogai, jobban jár ha elmegy fogfeheritesre mert ennyi pénzért ha rendszeresen használja az ember, kész rablás .

szabcsi0502
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

GeoNautic

2017. július 16.

Ugyebár ez a fehérítő toll most kuponra féláron kapható a DM-ben. Gondoltam, annyiért megér egy próbát. Fogalmam sem volt arról, hogy működhet, de őszintén szólva jobbra számítottam. Hogy miért? Hát egyrészt kezdő júzereknél előfordulhat, hogy két fog között is átsiklik az ecset, ebben az esetben száradás után úgy néz ki, mintha ételmaradék lenne ott, szóval jó, ha van kéznél fogpiszkáló. Másrészt az az élmény biztos megvan mindenkinek, amikor fogmosás után végighúzza a nyelvét a fogain és az egy sima, jó érzés, ehhez képest bizonyos ételek fogyasztása után érezhetően göröngyös. Na ilyen érzetet ad ez a cucc. Nyilván lehet ezzel együtt élni, csak épp nem túl komfortos érzés. És semmiképp sem hosszútávú megoldás. Teljes áron tuti nem venném újra.

GeoNautic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. június 18.

Nekem nagyon bejött ez a fogfehérítő toll. Én leárazva 3400 Ft-ért vettem a Rossmannban. Teljes árán én sem venném meg. Ennyi pénzért nem vártam valami tartós hatást. Felvitele számomra nagyon egyszerű. Valóban hagy egy fura érzetet a fogakon, de a zselé felvitele után kb. 1 óráig ragyogó mosollyal rendelkezel. Én mindenképpen ajánlom, mert ebben nincs hidrogén-peroxid, mint a Colgatesben.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 18.

springee

2017. június 14.

Első használat alkalmával valóban látszott a hatása, noha az sem photoshop mosoly volt. A későbbiekben ez a hatás már nem annyira szembetűnő. Nem tudom, hogy a fehérítő fogkrém és a toll együttes, világosító hatása miatt van-e ez így. Mindenesetre csodát ne várjunk, hiszen nyilván okkal van létjogosultsága a drágább technológiáknak. Joy napok alkalmával féláron egy próbát megért, de nem győzött meg annyira, hogy legközelebb teljes áron, vagy akár 50% kedvezménnyel újravegyem.

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

silawolf

2017. június 10.

Katasztrófa, a kukában végezte. Felkenés után, csíp, kellemetlen érzetet okoz. Száradás után zavaróan érdes, matt felületű lett a fogam tőle, annyi, hogy picit valóban fehérebbnek tűnt. Párszor nekifutottam a használatának, de mindig a fent leírtakat tapasztaltam.

silawolf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

rebellische

2017. május 19.

Féláron jutottam hozzá a Joy napok alkalmával. Első használatra semmit nem hatott, de később úgy tűnt igen. A kevésbé sárga részeket szépen befogta fehérre. Egy érdekes, kicsit matt - fehér felületet képez a fog felületén. Ínyhez, száj belső részéhez ne érjen, ott kicsit csíp, amíg meg nem szárad a fogakon. Túlárazottnak találom, ámbár instant megoldásnak jó.

rebellische
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethyl Acetate, Limonene
Színezékek: CI 42051, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzoic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.