KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Signal

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: szasszka, Módosítva: 2017. június 20.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Forradalmi fogfehérítő toll, mely a fogakat azonnal fehérebbé és fényesebbé varázsolja. Könnyen használható és felvitel után gyorsan szárad. A szérum fényvisszaverő kristályokat tartalmaz, így másodperceken belül fénylő ragyogással veszi körbe a fogakat és azonnali fehérítő hatása van.

NO POSTA Signal White Now Touch Fogfehérítő Toll
Ár: 1700 postával , Eladó: encimokus
Állapot: vadonatúj, Helyszín: Szombathely, fizetés: személyes, banki utalás
Ár: 1500 Ft + ajánlott posta , Eladó: Herbst8101
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után ajánlottan postázom légpárnás borítékban.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

banoka

2017. október 28.

A csalódás kevés kifejezés a termékre. Nem szépen fed, minimálisan fehérít. A hatása pedig még akkor lepedékes hatású, ha nyitott szájjal várod a fehérítő száradását. Teljes áron vettem, nem használtam el az egészet, mert nem láttam értelmét, hogy tovább kísérletezzek. Fehérítés helyett választható helyeken kimarja a bőrt. Nem veszem többet és nekem nem vált be.

banoka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

Bradshaw

2017. október 20.

Ez mekkora kamu!!!!! És hogy mernek ennyi pénzt elkérni egy olyan termékért ami abszolút NEM jó semmire!!!!!!!!!!! Nagyon vártam. Megláttam egyből megvettem. SEMMI!!!!!!!! Mindent úgy csináltam ahogy kell. Kipróbáltam úgy is, hogy csak egy fogamat kenem be vele, hátha érzékelek valamit. Nem látszott ott semmi. És ami a legrosszabb: Ezt az anyagot rákened a fogadra, és rászárad. Olyan, mintha az egész fogad lepedékes lenne. Nagyon zavaró.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

makeupbybrigitta

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 28.

Nagy remenyeket fuztem hozza de borzasztoan nagy csalodas volt ez szamomra meg szerencse hogy glamour napokon vettem felaron.

makeupbybrigitta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

drucsek

2017. augusztus 21.

Egy beauty boxban volt benne, így szerencsére nem fáj annyira, hogy kidobott pénz volt. A fogaim nem lettek fehérebbek tőle és borzasztóan rossz érzés volt. Mintha lepedékes lett volna a fogam. Biztosan nem fogom megvenni még egyszer.

drucsek
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Edina97

2017. augusztus 7.

1 fogam lett úgymond fehérebb, azok közül amiket bekentem... Féláron dobdam ki az ablakon. Fáj tőle a fogam... :(
Fölül elöl 4 mű fogam van, úgyhogy arra meg nem szabad rákenni... Adtam a szarnak egy pofont.

Edina97
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Csucsi08

2017. augusztus 1.

Huhh, hát én nem is tudom. Őszinte leszek, eddig még csak egyszer próbáltam, és gyakorlatilag egy fogamra sikerült csak normálisan felkenni. A többire csak úgy került fel, hogy valóban (mint azt előttem már írták) olyan érzést keltett, mintha lepedékes lenne a fogam. Ha normálisan fel akarja tenni az ember, akkor rendesen nyomni kell anyagot, és egy határozott mozdulattal kell felkenni fogra, mert a többszöri egymás után huzigálást nem szereti. Még fogom próbálni, de én sajnos nem láttam fehérebbnek sem a fogam. Pedig sajnos nincs fehér fogam :(

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Erina

2017. július 27.

Nálam nagyon jól bevált! Esti fogmosás után használom, reggelre egy árnyalattal simán fehérebbek a fogaim. Sokat kávézok, teázom és ez bizony látszik is. De ez a toll egy csoda! Könnyű a használata, bár kicsit vicces, ahogy Joker vigyorral várom, míg megszárad, de ennyit megér! Egyértelműen újravevős darab!

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

zsu880725

2017. július 20.

Hú, szerintem ez nagyon rossz. Nehéz szépen felkenni, sok gyakorlást igényel, és kb. 1 órás a hatása, utána mintha tök lepedékes lenne az ember foga, egész este piszkáltam a nyelvemmel, nagyon rossz érzés, nem is mertem mosolyogni. Rá van írva, hogy a hatása optikai és nem tartós, de azért többet vártam tőle, főleg ennyi pénzért (igaz, pixibag-ben volt, de akkor is).

zsu880725
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

szabcsi0502

2017. július 19.

Pixibag-ben jutottam hozzá így jópofa volt kipróbálásra de semmi több . Valóban feherebbek lesznek tőle a fogak de csak a következő fogmosásig, így szerintem nem éri meg . Akit nagyon zavar hogy sárgák a fogai, jobban jár ha elmegy fogfeheritesre mert ennyi pénzért ha rendszeresen használja az ember, kész rablás .

szabcsi0502
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

GeoNautic

2017. július 16.

Ugyebár ez a fehérítő toll most kuponra féláron kapható a DM-ben. Gondoltam, annyiért megér egy próbát. Fogalmam sem volt arról, hogy működhet, de őszintén szólva jobbra számítottam. Hogy miért? Hát egyrészt kezdő júzereknél előfordulhat, hogy két fog között is átsiklik az ecset, ebben az esetben száradás után úgy néz ki, mintha ételmaradék lenne ott, szóval jó, ha van kéznél fogpiszkáló. Másrészt az az élmény biztos megvan mindenkinek, amikor fogmosás után végighúzza a nyelvét a fogain és az egy sima, jó érzés, ehhez képest bizonyos ételek fogyasztása után érezhetően göröngyös. Na ilyen érzetet ad ez a cucc. Nyilván lehet ezzel együtt élni, csak épp nem túl komfortos érzés. És semmiképp sem hosszútávú megoldás. Teljes áron tuti nem venném újra.

GeoNautic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethyl Acetate, Limonene
Színezékek: CI 42051, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzoic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.