HIRDETÉS

Silanus Kövirózsa Krém (Silanus)

Silanus Kövirózsa Krém

Címkék: Hidratáló krémek fényvédő nélkül

Csak természetes fehérítőt, kövirózsa kivonatot tartalmaz. Rendszeres használata elhalványítja a májfoltokat és a napfoltokat. A krém hidratáló hatású, minden bőrtípusra alkalmas.

A krémet feltöltötte: Rosewood, az összetevőket feltöltötte: netty1020

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Az egész homlokom kb. egy darab barna folt a naptól, kivéve, ahol a hajam takarja. Ezt a krémet úgy 1-2 hétig használtam, halványító hatást nem tapasztaltam, ellenben csinált pár nagyobb pattanást. Sajnos pénzkidobás volt.

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 35-44

Szia Terke29.Én ezt a krémet használom tegnap óta.Próbáltam már vichy-t,normaderm,bioderma,schüssler krémet,sheeido-t,eucerint....stb.A neve:Balea Dunkle Flecken Aufheller.Dm-be vettem tegnap 1400 körűl volt az ára.Nem nagyon bíztam a Balea-ba,főleg,mert több,mint 1-éve kinlodok a pigmentfoljaimmal...több,mint 100 ezret elcsesztem már krémekre.Tegnap megvettem,és mintha már most halványodna,bár egy kicsit ma megkinlodtattam a bőröm,mert vastagon kentem fel,csipett is,de kit érdekelt,már nem foglalkozok vele,csak használjon már valami.Próbáld ki te is.Ha nem válik be akkor még megpróbálom az oriflame-t azt is ajánlották.De ez a krém valóban halványitotta,páromat is megkérdeztem,ő is mondta.

• ,
    Beauty Blogger Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált

Leila Kedves!Áruld el,mi a neve annak a krémnek,amire most találtál rá...Én is pigmentfoltokkal küzdök...hátha jó lenne az én fejemre is..Köszííí... :)

4/5

Én is használtam ezt a krémet.Pigmentfoltokat nem tüntette el,de viszont nagyon szép lett tőle a bőröm! nem okozott sem pattanást,sem allergiás reakciót.Egyenletesebb,üdébb lett tőle az arcom,amit sokan meg is jegyeztek.Mivel a célom a pigmentfolt halványítása és eltüntetése volt,ezért abbahagytam ennek a krémnek a használatát.Most talán találtam egy jó krémet ami beválik a foltokra és ha legalább halványodnak a foltjaim,mindenképpen visszatérek ehhez a krémhez,mert nagyon jó és baráti áras.Én nagyon válogatos vagyok,de valóban imádtam ezt a krémet! Lehetséges,hogy nem használtam kitartóan,mert nem halványitotta a foltokat,de egy tégellyel azért felkentem az arcomra,de közben abbahagytam a használatát és mást is kipróbáltam.Ha csak ezt használtam volna lehet hogy csatlakoznék az előttem szólokhoz,de én nem voltam ilyen kitartó..

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Hát a gyógyszertárban mikor a csajszi ajánlotta, nem nagyon hittem benne, hogy segíthet, mert 1000 forint sem volt egy kis tégely, de mondom nem mindig a legdrágább a legjobb, nézzük meg, ennyi pénzért, max a kukában landol. Hát az eredmények abszolút pozitívak.
    Az orrom környékén egészem a jobb szemem aljáig érő, összefüggő, barna pigment foltom van, ami télen nem igen látható, de nyáron rettentően csúnya.
    Hát a krém nagyon tömör, zsíros állagú, nagyon sokat kell masszíroznom esténként, hogy valamennyire beszívja a bőröm, és külön még teszek rá, "éjszakára nem baj" alapon..
    2 hete használom, és azt vettem észre, hogy foltokban kezd eltűnni a bőrömről ez a pigmentfolt, ami megmaradt, az meg sokkal-sokkal halványabb, fantasztikusan jó ez a krém.
    Én nem érzem büdinek sem, bár azt sem mondanám, hogy a legjobb illat a világon.
    Esténként használom, jól bemasszírozom, aztán még egy kicsit pluszba pacsmagolok a bőrömre, nap közben túl fénylővé tenné az arcomat, ezért inkább 30-as védőfaktoros, nem zsíros hatású napvédőkrémet használok.
    Tetszik, hogy nem kell nekem lézeres pigmentfolteltávolítás, ez is megoldja a dolgot, még ha lassabban is, de egy 1000 forint alatti krémről beszélünk.. Csodaszer :)

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Bőröregedés   Korcsoport: >54

Műtét után a műtéti heget kentem vele. Legnagyobb meglepetésemre, néhány napon belül nem lehetett nem észrevenni a pozitív változást, halványodott a heg. Nagyon szépen gyógyult, szinte láthatatlan lett néhány hónapon belül. Ezért megérdemli az 5 pontot.

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Az én tejeskávé foltomra sajnos semmit nem használt, ami azért is kellemetlen, mert az enyémet nem a nap hozza elő (bár szépen rásegít nyáron), hanem állandó jelleggel ott van. Nagyon utálom, télen nem zavar, mert a lábamon van, de nyáron ha lehet hosszú nadrágot húzok fel, mert valóban nagyon csúnya... és nincs rá megoldás.

3/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 35-44

Nekem a kozmetikus ajánlotta, bevált. Évek óta küzdök a pigmentfoltokkal, amelyek télen elhalványulnak, de azért látszanak a homlokomon Ezt a krémet télen használom csak az esti krémezéskor, mert zsíros állagú; nyaranta, amikor a pigmentfoltjaim előtörnek, akkor másra váltok (Vichy). Jól hidratál, az illata viszont brrr, kellemetlen. Az ára viszont pénztárcabarát, s tartós, sokáig elég egy tégely.

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Semmit nem ér, nem halványított egyáltalán és nagyon zsíros, kifejezetten büdös krém.

Beauty Blogger Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált

Nekem semmit sem használt ez a krém,pedig a gyógyszertárban nagy elánnal ajánlották...Se nem halványított,se nem hidratált,és még büdös is.

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Glyceryl Stearate eo|eu

Steareth-25 ti|eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Ceteth-20 ti|eu EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Stearyl Alcohol ti|eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Helianthus Annuus Seed Oil eo EWG Kockázat: 0

Napraforgó olaj, melynek fő összetevői a bőr számára fontos omega zsírsavak (linolsav és olajsav). Leslie Baumann a Cosmetic Dermatology című könyvében azt írja, hogy több tanulmány is arra jutott, hogy a napraforgó olaj egy olcsó, hatékony és a fejlődő országok számára is elérhető emollient anyag, mely hatásos lehet irritált vagy kiszáradt bőr természetes védőrétegének a helyreállításában, erősítésében.

Glycerin h EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Stonecrop Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Octyl Stearate eo

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Cetearyl Alcohol eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Nipagin M

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Triethanolamine ti|eu EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Sok

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Acrylates/ Steareth-20 Methacrylate Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!