KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Silky

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rityy, Módosítva: 2013. március 31.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Silky baby Sensitive babatörlőkendő gyengéden ápolja, és tökéletesen tisztítja a baba érzékeny bőrét. Alkalmas a baba arcának, kezének és egész testének áttörlésére.

pH semleges, alkoholmentes, színezékmentes

Mamba

2015. január 3.

Igaz én nem rendeltetésszerűen használtam, hanem sminklemosásra illetve nedves toalett papírként, takarításra, általánosságban kezet törölni, felfrissíteni magam pl napközben.
Most már a csomagolása fehér, de az összetevői ugyanazok. A kendők erősek, nem foszlanak szét könnyen, de az anyag túl durva számomra. Arcra sminklemosásra épp ezért nem tudom használni, ezzel nem lett volna gondom hisz nem erre van kitalálva, nem támaszthatok ilyen elvárást vele szemben.
Gondoltam elhasználom a mellékhelyiségben. De annyira durva az anyaga, hogy ott is irritált, na más most ha engem felnőttként irritál akkor egy babapopsin sem lehet túl kíméletes ...
Takarításra illetve kéztörlőként tudom csak elhasználni. Alapjáraton nem lenne rossz, de újra biztos nem fogom venni. Adok neki 3 csillagot mivel nem hagyományos módon használom nem érzem, hogy jogos lenne ennél kevesebbet adni, de számomra, arra amire én használom csak 2 csillag lenne.

Mamba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

f.anya

2014. március 28.

Én nagyon szeretem ezt a törlőkendőt, többfélét is kipróbáltunk már, de ez vált be a legjobban. (A csomagolása más, mint a képen). Van benne parfüm, de illatot én nem érzek rajta, elég nedves, jó a mérete, az ára szuper (az auchanban 250-300 Ft között van) és legalább nincs benne propylene glycol.

f.anya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

Rityy

2013. március 15.

Hát nekem nem tetszik a kendő anyaga, kicsit durva nekem, így nem ezt használom a kisfiam popsijára. majd elhasználom sminkeléskor a felesleget letörölni. Vannak ennél sokkal jobbak. pl babydream és babylove törlőkendők.

Rityy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Vitaminok: Panthenol