KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sisley

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   11 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Szépítő eszközök

A Brosse Douce Visage et Cou kefét kifejezetten azért fejlesztették ki, hogy bőrkímélően fokozza a habzó tisztító készítmények hatását. Használjuk naponta a szennyeződés és az elhalt bőrsejtek eltávolítására és a bőr serkentésére, hogy előkészítsük a bőrt a további ápolószerek felvételére. Finom sörtéinek köszönhetően minden bőrtípusra alkalmas, kivéve a nagyon érzékeny és az aknéra hajlamos bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. január 20.

Valóban praktikus része lehet a reggeli és az esti arctisztításunknak ez a kis eszköz, amihez egy extra kiárusításban a fenti ár kevesebb, mint feléért sikerült még hozzájutnom, így megelőlegeztem a bizalmat, hogy megéri a befektetést. Nálam csak azok az eszközök válnak be, amelyekhez nem szükséges sok macera, különben hamarosan a "na ezt sem használom és feleslegesen vásároltam" kategóriába kerülve okoznak rossz érzést. Az az igazság, hogy nem tudom megítélni, hogy mennyivel jobb, mint a drogériás, sokkal árbarátabb társai, de ez az eszköz számomra pont megfelelő, kifejezetten kedvelem.
A sminknyomok eltüntetése után makulátlan tisztaságra vágyom este, aminek elérésében tökéletes társam. Reggel pedig néhány körözés a kis kefével és segít felébreszteni az arcbőrünket is. Az alkalmazott arctisztítót sokkal intenzívebben habosítja fel, mintha azt csak a tenyerünkkel tesszük, és érzésre is alaposabb tisztítást eredményez. A szálai finom puhák, gyengéden siklanak az arcunkon. Utazáshoz is praktikus lehet: a kis kupakja megvédi a szálakat a sérüléstől. Egyáltalán nem bántam meg, hogy bekerült a kosaramba, ennyi kényeztetés magyarázkodás mentesen is jár nekünk. Ha valaki gondolkodik a beszerzésén, ismert online áruház oldalát ajánlom inkább a figyelmébe.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 20.