KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sisley

Ár:   24 380 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2015. december 9.

Ár:   24 380 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Géles állagú lemosó mindennapi gyengéd exfoliáláshoz

• Megtisztítja és lehámlasztja a halott felszíni sejteket illetve a szennyeződéseket
  • Egyesíti a hidrolizált növényi fehérjék tevékenységét tisztító és nyugtató tulajdonságokkal
  • Megköti a vizet és ezt a zselét egy rendkívül kíméletes formulává teszi

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Klaunak

2017. január 28.

Nagyon szeretem. Egy héten 3szor használom és teljesen felfrissül a bőröm. Nagyon hatékonynak érzem. Utána tényleg egy tiszta bőr érzés van és puha, selymes. Alig kell belőle mégis nagyon hatékony. Elég durva szemcsés (én azt szeretem) amit érdekes módon az ujjamon nem érzem radírozás közben, csak az arcomon. Nagyon kellemes állagú a zselé ami a szemcséket tartalmazza és azt a zselét be is szívja a bőröm. Szerintem egy nagyon szuper arc radír.

Klaunak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

vanett

2015. november 25.

Egy 5 ml-es mintát kaptam belőle. Nem szárít. Hogy milyen a tisztító és elhalt sejteket eltávolító képessége, azt nem tudom, mert a Clarisonic-om ezeket alapból jól végzi - extrát ezzel a lemosóval nem tapasztaltam.
Az fura volt, hogy feltűnően levendulás illata van (pedig azért igen hátul van a sorban). Szeretem a levendula illatát, de hiszek a Beautypediának, s inkább nem használom a bőrömön, csak az orromnak kedvezek vele.
Nem tudom, mennyibe kerül, de nem gondolom, hogy egy vagyonért egy teljesen "sima", átlagos arclemosót szeretnék venni.

vanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Silk, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.