KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sisley

Ár:   17 530 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whitemerci, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. február 8.

Ár:   17 530 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd sminkeltávolító 3 az 1-ben hatással. Eltávolítja a sminket az arcról és a szemekről, tisztítja és tonizálja a bőrt.

Erős tisztító hatású, növényi alapú szaponinokkal felturbózva eltávolítja a nap folyamán felhalmozódott szennyeződéseket, megőrizve a bőr ragyogását. Hatékonyan eltávolítja még a legmakacsabb sminket is az arcról és a szemekről is. Két természetes eredetű hatóanyag (hársfavirág-víz és neroli kivonat) kombinációja nyugtató, lágyító és pihentető tulajdonságokkal bír, kellemes érzést nyújt, és frissességet kölcsönöz a bőrnek.

Megfelelő mindazok számára, akiknek érzékeny szemük van, és akik kontaktlencsét viselnek.

szeliger

2018. június 12.

Nekem is 30 ml-es kiszerelés jutott belőle, elég is bőven. Teljesen egyetértek whitemerci véleményével, de én sokkal szigorúbban fogom pontozni. Az alapozót még leszedi, bár több vattakorongra is szükség van hozzá és nagyon sok fogy belőle, de a szemceruza, spirál már nem kifog rajta. Esti sminklemosásnál nálam teljesen kiesett, tonikként sem funkcionál, mert minek. Ha már rendesen letisztítottam az arcomat, akkor inkább egy nyugtató, hidratáló tonik, mint egy ilyen sok az egyben termék. Reggelre tudom csak használni, az arcot jól frissíti, tisztítja. Az illata kesernyés, gyógynövényes, ízlés kérdése.
Minden összevetve sokat akartak markolni, keveset fogtak, még a Sisley-n belül is sokkal jobb termékek vannak (például a rózsaszín virágos hidratáló tonik), ezt a terméket inkább felejtsük el. Teljes pénzkidobás, értelmetlen az egész.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 12.

whitemerci

2018. január 1.

30 ml-es mintát kaptam ebből a lemosóból, aminek a negyedét sikerült a legelső használatkor kiöntenem, mert béna voltam és meglódult a flakonja. Sminkeltávolításra én nem javasolnám, mert a szimpla, gyenge fedésű alapozó kb. alig 3/4-ét még csak-csak leszedi, de egy normál szemceruzával és szempillaspirállal nálam már nem tudott elbánni, ráadásul nagyobb mennyiségben használva az én szememet csípte is, hiába ajánlják érzékenyeknek (az enyém elvileg nem az). Én azt mondanám, hogy sminkeltávolítás után tonizálás és az esetlegesen visszamaradt szennyeződések eltávolítása céljából kenjük át vele az arcot és nyakat. Sminkmentes napokon esti arctisztításhoz, vagy reggeli rutinnál szintén remekül bevethető. Az illata számomra kellemes, a használata után jó érzés a bőrnek, de én a szemet kihagyom már :). Tonikként használva szerintem megfelelő, és kellemes, de sminkeltávolítóként felejtsük el, ahhoz drága és nem is hatékony. A 3 ígéretéből 2-őt teljesít, és az érzékeny szemekre sem a legmegfelelőbb. Igazság szerint 3,5 csillagot adnék rá, de tonikként viszont tetszik, így az én vajból való szívem megadja a 4 csillagot :).

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.