KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sisley

Ár:   17 530 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   17 530 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd sminkeltávolító 3 az 1-ben hatással. Eltávolítja a sminket az arcról és a szemekről, tisztítja és tonizálja a bőrt.

Erős tisztító hatású, növényi alapú szaponinokkal felturbózva eltávolítja a nap folyamán felhalmozódott szennyeződéseket, megőrizve a bőr ragyogását. Hatékonyan eltávolítja még a legmakacsabb sminket is az arcról és a szemekről is. Két természetes eredetű hatóanyag (hársfavirág-víz és neroli kivonat) kombinációja nyugtató, lágyító és pihentető tulajdonságokkal bír, kellemes érzést nyújt, és frissességet kölcsönöz a bőrnek.

Megfelelő mindazok számára, akiknek érzékeny szemük van, és akik kontaktlencsét viselnek.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

whitemerci

2018. január 1.

30 ml-es mintát kaptam ebből a lemosóból, aminek a negyedét sikerült a legelső használatkor kiöntenem, mert béna voltam és meglódult a flakonja. Sminkeltávolításra én nem javasolnám, mert a szimpla, gyenge fedésű alapozó kb. alig 3/4-ét még csak-csak leszedi, de egy normál szemceruzával és szempillaspirállal nálam már nem tudott elbánni, ráadásul nagyobb mennyiségben használva az én szememet csípte is, hiába ajánlják érzékenyeknek (az enyém elvileg nem az). Én azt mondanám, hogy sminkeltávolítás után tonizálás és az esetlegesen visszamaradt szennyeződések eltávolítása céljából kenjük át vele az arcot és nyakat. Sminkmentes napokon esti arctisztításhoz, vagy reggeli rutinnál szintén remekül bevethető. Az illata számomra kellemes, a használata után jó érzés a bőrnek, de én a szemet kihagyom már :). Tonikként használva szerintem megfelelő, és kellemes, de sminkeltávolítóként felejtsük el, ahhoz drága és nem is hatékony. A 3 ígéretéből 2-őt teljesít, és az érzékeny szemekre sem a legmegfelelőbb. Igazság szerint 3,5 csillagot adnék rá, de tonikként viszont tetszik, így az én vajból való szívem megadja a 4 csillagot :).

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.