KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sisley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariska6, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Szemkrémek

• puhít és hidratál
  • csökkenti a szem alatti duzzadtságot
  • lágyítja a ráncokat
  • harcol a szemkörnyék szárazsága ellen
  • frissességet biztosít

Klaunak

2017. január 28.

Tényleg meg kell tanulni el találni az adagot amit fel ken az ember. Szépen beszívódik. Nekem egy évig elég volt. Kellett mellé krémet is használnom. Igazából sok előnyt nem tapasztaltam.
Amúgy ez nem pumpás és nem is volt az. Tégelyes mint a képen.

Klaunak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

Amúgy ez nem pumpás és nem is volt az. Tégelyes mint a képen.

bomx

2016. június 9.

(A pumpás az szerintem másik... A lenti hozzászólónak.)
Hogy a hátránnyal kezdjem: meg kell tanulni keveset kenni ebből, különben úgy szárad meg, hogy vagy csak a krém pereg le... Vagy ha rásminkelsz, akkor a sminkeddel pereg le a fölösleg.

Öt csillagot kap tőlem mégis, mert annyira jól néz ki tőle a szemem. Bedagadt szem, fáradtnak tűnő tekintet, mindent felfrissít. Hűsítő zselé. Gyorsan felszívódik.

bomx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

(A pumpás az szerintem másik... A lenti hozzászólónak.)

Ashmatiii

2016. február 19.

Nekem valamiert tetszett az enyhe gyogynovenyes illat,a gelszeru allag es hogy teljesen attetszo. Kellemes erzes volt viselni,a borom mohon beitta,de semmi egyeb nem tortent mig hasznaltam,azonkivul,hogy szepen hidratalt es egesz jol mukodott a karikakra. Viszont ilyen arfekves mellett az ember minimum vilagmegvaltast remel 😊 Ilyesmirol nem tudok beszamolni.

Ashmatiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

szeliger

2015. augusztus 9.

5 ml minta. Átlátszó zselés állagú krém, jellegtelen, szinte semmi illattal. Könnyen beszívódik, a szomjas bőrnek kellemes, de semmi több. Az összetevők listája végképp nem meggyőző, az ára pedig a csillagos égben. A fenti képpel ellentétben 15 ml pumpás változatban láttam.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.