KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sisley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hopihe11, Módosítva: 2017. január 10.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Kiadás éve: 2017

Fejjegy: aldehidek, bergamott, rózsabors

Szívjegy: rózsa, virágos jegyek, angelika

Alapjegy: ámbra, cédrus, mósusz

nollan

2017. február 20.

Amikor megtudtam, hogy a Sisley új parfümmel, az Izia-val jelent meg, nagyon izgatott lettem, alig vártam, hogy kipróbálhassam.
Hát én már a Soir D'orient kipróbálása után is úgy gondoltam, hogy ennél már nincsen lentebb, de tévedtem!
Ez valami borzalom! Még jó, hogy az üveg megszagolása után csak papírra fújtam ki. Tartósnak tartós, még mindig szaglik tőle a táskám, és még 4 nap után is érzem a papírcsík "illatát". Az üvege meg olyan kis helyes, olyan kis avonos. :-(

nollan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 20.

Atlantide

2017. január 27.

A parfumeriaban setalgatva, egyszercsak ramkoszont: Szia! Nezem az uveget megegyszer, miert hivnak ugy egy parfumot, hogy Szia?? Jobban megnezve leesett: Izia a Sisleytol, csak furan van irva.Tudom, hogy butasag, de nekem nagyon fontos, hogy milyen a parfum uvege, szeretem a szep csomagolast. Hat ez az uveg...Inkabb nem mondok semmit! A benne levo tartalom pedig huen tukrozi a kulsejet. Nem is akarok ra sok idot pazarolni, karcos, harsogo, fejfajdito citrusos, rozsas, pezsmas rettenet. Ha egy legterben kellene lennem valakivel akin ez van, megorulnek. Ne haragudjon meg senki aki szereti, de ehhez a parfumhoz gyomor kell! Sot, pont mint az Utolso Cserkesz cimu filmben amikor Bruce Willis megkerdezi: fej, vagy gyomor? Hat itt kap mindekketto.

Anickaaa, ha mar rakerdeztel: azert pontoztam le, mert sajnos nekem rossz arcat mutatta ez a parfum. Nem a hatterben erzem a rozsat, hanem nagyon is az eloterben. Nagyon savanyu rozsaillat, amit en nagyon nem szeretek, olyan Escada Especially fele, csak haromszor dragabban. De azert orulok, hogy rajtad szep, nem vagyunk egyformak, a szaglas, a borkemia meg plane.

Atlantide
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

Anickaaa

2017. január 26.

Atyám hogy lehet ennyire lepontozni egy ilyen csodát! Ez egy citrusos illat. És mint citrusos illat, sziporkázik ragyog!! Olyan mint egy tündér mese! Sziporkázó citrusos illat, rózsával a háttérben. Isteni!

Anickaaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.