KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sisley

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hopihe11, Módosítva: 2017. január 10.

Ár:   26 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Kiadás éve: 2017

Fejjegy: aldehidek, bergamott, rózsabors

Szívjegy: rózsa, virágos jegyek, angelika

Alapjegy: ámbra, cédrus, mósusz

Ár: 1500 , Eladó: bernikrém
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta lehetséges,postaköltség a vevőt terheli,személyesen
Sisley Izia 30 ml
Ár: 15000 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, celofános, Helyszín: Budapest, fizetés: banki előre utalás, foxpost
Krémmánia Kedvencek a -től
Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 21.

Végre!!! Nálam van a drága, most már biztonságban:) Jöjjenek is a nagy szavak: bár még csak az év felénél járunk, de illatkompozícióban nálam ez a parfüm biztosan benne van és marad is a 2017-es TOP3-ban. Messzemenően megvan benne az a különlegesség, ami miatt egy-egy parfüm mellett döntök. A tartósságáról: nekem őt is utána kell fújni, de ezt sem bánom, mert ilyenkor teljes intenzitással újra érezhetem a különlegesen finom, nőies és kifinomult illatot, ami nagy kedvencem lesz, abban biztos vagyok! 25 fölötti, eleganciát kedvelőknek ajánlom, de nekik nagyon.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 21.

senskin

2017. június 10.

Az eladó hölgy ajánlotta, de végül nem őt vettem meg. Ebben minden benne van, ami az élet virágzásában benne kell lennie:
Mintha egy álmot láttam volna, a fényes esőben a parton futkározva mezítelen....

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

eveartstar

2017. június 9.

Karcos harsogó chemotox? 😲😲😲
Fantasztikus friss romantikus rózsa illat!

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Karcos harsogó chemotox? 😲😲😲
Fantasztikus friss romantikus rózsa illat!

homonnaizs

2017. június 9.

ez a 2. sisley amit próbáltam és szerintem igazi nyári finom és különleges illat, jó érzés viselni és finoman körbeleng, szeretnék majd ilyet :-)

homonnaizs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 9.

GeorginaH

2017. május 26.

Ha egy friss, hűvös rózsaillatot kerestek megtaláljátok benne. Minden mást másik illatban találhattok meg 😊4 évszakos finomság minden alkalomra. Tartós is, Sisley is 5☆

GeorginaH
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Masnuci

2017. május 24.

Hát lehet, hogy nagyon szép és különleges rózsás illat, de sajnos nem rajtam. Nagy bátran a csuklómra fújtam belőle és vártam a csodát. Csoda az nem jött, viszont tuti a környezetemben az összes légy, szúnyog és mindennemű repülő-csúszó-mászó rovar elpusztult olyan erőteljes Chemotox "illatom" lett tőle. Nagyon sajnálom, mert már épp barátkozóban voltam a rózsás parfümökkel, de hát ez nekem nagyon nem. Tartósnak valóban nagyon tartós és nagy a hatósugara is kár, hogy az illata számomra elviselhetetlen.

Masnuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 24.

skin

2017. május 22.

Vásárlás mellê kaptam egy kis mini üveggel ebből mintát.. Meglepő ,de rajtam a rózsa alig érezhető amit annyira nem bánok. Inkább a citrusos virágvizes vonal érvényesül a bőrömön amitől kap egy nagyon friss tavaszias jelleget. Kellemes parfüm ,de nem az én világom,úgy érzem hiányzik belőle valami amitől érezném ,hogy ez a KELL kategória.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 22.

bernikrém

2017. május 8.

Nagyon különleges egyedi rózsás illat, rajtam nagyon friss lesz de még is a háttérben húzódik a rózsa illata.

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

szilvi.toth0423

2017. április 30.

Legújabb kedvencem lett. Eddig azt hittem, hogy a rózsaillatú parfümök mind "nyanyaillatok", pedig én is túl vagyok már a tinédzser koromon.
Mintát rendeltem belőle, és nagyon vártam, hogy ez is egy újabb nem szeretem illat lesz-e , vagy valami más.
Hát nagy meglepetésemre azonnal szerelembe estem..
Citrusos, ropogós rózsaillat, de nagyon eltalált arányokkal. Megrendeltem 30 ml, remélem kitart addig a minta, míg megérkezik a nagytesó.:)

szilvi.toth0423
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Hát nagy meglepetésemre azonnal szerelembe estem..

Kicsivero

2017. április 7.

Nem szeretem a rózsás illatokat...de az Izia más kategoria .:)
Cédrusos friss,ropogós ..aztán megbújik a mósusz..ámbra.
Nagyon tartós..nagyon elegáns,kifinomult illat.
Mintat kaptam kb egy honapja és tesztelés után már tudtam,hogy beszerzem nagy kiszerelésben.
A napokban megcsapott ez a finomság a fürdőben..kerestem..kerestem ..napokig éreztem ezt a csodát,de nem találtam meg.Biztosan a kisfiam keze van a dologban :)Ugyanis eltűnt a kis fiolám...akkor tudtam,hogy jól döntöttem.
Ma már megérkezett és imádom! :)
Csillagos 5

Kicsivero
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Nem szeretem a rózsás illatokat...de az Izia más kategoria .:)
Cédrusos friss,ropogós ..aztán megbújik a mósusz..ámbra.
Nagyon tartós..nagyon elegáns,kifinomult illat.
Ma már megérkezett és imádom! :)
Csillagos 5