KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sisley

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hopihe11, Módosítva: 2017. január 10.

Ár:   26 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas

Kiadás éve: 2017

Fejjegy: aldehidek, bergamott, rózsabors

Szívjegy: rózsa, virágos jegyek, angelika

Alapjegy: ámbra, cédrus, mósusz

Sisley Izia 30 ml
Ár: 15000 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, celofános, Helyszín: Budapest, fizetés: banki előre utalás, foxpost
Sisley Izia edp 100 ml
Ár: 29990 Ft , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta

Verona5

2017. szeptember 25.

Az elején friss, tavaszi virágillatos, zöldes, az aldehidek miatt, aztán végig a rózsa érezhető. Semmi faxni, csak egy egyszerű rózsaillat. Szerencsére pacsuli nincs benne, mint alább írták, ezért talán kellemesebben viselhető, sajnos a minta alapján nem túl tartós 2-3 órás. Nem ismerek más sisley illatot, de erre nem adnék ki ennyit, mint a fent megadott ár. Az ára és a tartóssága miatt csak három pont.

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Svetlana

2017. augusztus 28.

Torokkaparó pacsuli.

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Torokkaparó pacsuli.

astarta

2017. augusztus 26.

Én egy Sisley-töl sokkal de sokkal többet várok, nem illik hozzájuk. Nem kellemetlen illat, de olyan semmilyen, túl egyszerü. 4 Sisley illatom van, használom is öket, ezt nem fogom megvenni. Az üevege nekem is olyan Avonos beütésü.

astarta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Burya

2017. augusztus 25.

Sajnálom, de ez még csak nem is légfrissítő, ez egy az egyben wc illatosító. Még most is kaparja a torkom... Brrr...

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Klaunak

2017. augusztus 18.

Hát én megfogadtam, hogy "látatlanban" többet nem veszek parfümöt, de itt aki szépet írt róla, az nagyon szép volt és megkívántam. Úgy voltam vele max. vissza küldöm. Én nem vagyok egy profi orr, kiérzek maximum pár illatot a parfümökből és vagy tetszik összességében, vagy nem ... és ez az illat nagyon tetszik. Igazi gyönyörű rózsa illat, pedig nem mindegyik rózsa kreáció tetszik, sőt többségében szinte egyik sem, mert mind olyan elcsépelt, de ez gyönyörű. Friss, harmatos és nagyon tartós. Csak annyira édes amennyire kell és ne legyen szirupos. Nagyon örülök, hogy "hallgattam" a korábbi pozitív véleményekre, mert egy szuper illattal gazdagodtam ez által, amit valószínűleg magamtól nem rendelek meg. Imádom.

Klaunak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 6.

Végre!!! Nálam van a drága, most már biztonságban:) Jöjjenek is a nagy szavak: bár még csak az év felénél járunk, de illatkompozícióban nálam ez a parfüm biztosan benne van és marad is a 2017-es TOP3-ban. Messzemenően megvan benne az a különlegesség, ami miatt egy-egy parfüm mellett döntök. A tartósságáról: nekem őt is utána kell fújni, de nála még ezt is elnézem, mert ilyenkor teljes intenzitással újra érezhetem a különlegesen finom, nőies és kifinomult illatot, ami nagy kedvencem lesz, abban biztos vagyok! 25 fölötti, eleganciát kedvelőknek ajánlom, de nekik nagyon.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Piri11

2017. július 7.

Én is jöttem trollkodni :) Bocsi mindenkitől, de ugye ez szubjektív vélemény ...
Na szóval, ma postára jövet-menet beléptem a Marianyóba, és kértem belőle két fújást a csukómra.
Az első fél órában egészen elvarázsolt, nagyon finom, nagyon igényes és friss rózsás illat lengett körbe. Már-már szerelembe estem, na de utána jött a fekete leves. Előbújt egy olyan illatrész belőle, ami az én orromat, valami szintetikus katyvaszra emlékeztette. Ez a szintetikus "izé" egyre jobban tér hódított, és kb. egy óra múlva már csak ezt éreztem. Borzalom :( Még lemosni sem tudtam.
Nagyon nem bánkódom, mert legalább eggyel kevesebb illat, amire vágynom kellene :)
Tartóssága jutalmául két csillag.

Piri11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Tartóssága jutalmául két csillag.

senskin

2017. június 10.

Az eladó hölgy ajánlotta, de végül nem őt vettem meg. Ebben minden benne van, ami az élet virágzásában benne kell lennie:
Mintha egy álmot láttam volna, a fényes esőben a parton futkározva mezítelen....

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

eveartstar

2017. június 9.

Karcos harsogó chemotox? 😲😲😲
Fantasztikus friss romantikus rózsa illat!

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Karcos harsogó chemotox? 😲😲😲
Fantasztikus friss romantikus rózsa illat!

homonnaizs

2017. június 9.

ez a 2. sisley amit próbáltam és szerintem igazi nyári finom és különleges illat, jó érzés viselni és finoman körbeleng, szeretnék majd ilyet :-)

homonnaizs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 9.