KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sisley

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hopihe11, Módosítva: 2017. január 10.

Ár:   26 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Kiadás éve: 2017

Fejjegy: aldehidek, bergamott, rózsabors

Szívjegy: rózsa, virágos jegyek, angelika

Alapjegy: ámbra, cédrus, mósusz

Gyári illatmintákból összeállított csomag - Akár egyedi csomag is!
Ár: 2990 Ft , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Kicsivero

2017. április 7.

Nem szeretem a rózsás illatokat...de az Izia más kategoria .:)
Cédrusos friss,ropogós ..aztán megbújik a mósusz..ámbra.
Nagyon tartós..nagyon elegáns,kifinomult illat.
Mintat kaptam kb egy honapja és tesztelés után már tudtam,hogy beszerzem nagy kiszerelésben.
A napokban megcsapott ez a finomság a fürdőben..kerestem..kerestem ..napokig éreztem ezt a csodát,de nem találtam meg.Biztosan a kisfiam keze van a dologban :)Ugyanis eltűnt a kis fiolám...akkor tudtam,hogy jól döntöttem.
Ma már megérkezett és imádom! :)
Csillagos 5

Kicsivero
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Nem szeretem a rózsás illatokat...de az Izia más kategoria .:)
Cédrusos friss,ropogós ..aztán megbújik a mósusz..ámbra.
Nagyon tartós..nagyon elegáns,kifinomult illat.
Ma már megérkezett és imádom! :)
Csillagos 5

szeliger

2017. március 6.

Rajtam egy nagyon nőies illat, amibe jólesik bele-belemerülni. Ugyanakkor napokon keresztül biztosan nem tudnám folyamatosan viselni, nekem ez a rózsa kissé szirupos, gyümölcskoktélosan édeskés. Az édességét az elején a citrusosság igyekszik ellensúlyozni, aztán az idő múlásával egyre intenzívebb lesz a cédrusos alap. Határozottan érezni valamiféle gyantás jelleget, mint amikor a mediterrán vidéken cédrusligetben sétál az ember. Ettől aztán az egész parfüm élő, játékosan vibrál, kifejezetten derűs illat. Az én bőrömön az ámbrásságából illetve a pézsmás jegyeiből nemigen mutat bármit is, hát igen, ez a kémia.
A háztól meglepetés, hogy ilyen jellegű illattal jött elő, de szerintem jól illik a Sisley kínálatába, simán elfújkálnám, ha ajándékba kapnék belőle, megvenni azonban azt hiszem, soha nem fogom.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 6.

csilly73

2017. február 28.

Bevallom nem igazán értem a lepontozást és a sok negatív véleményt...Én nem vagyok egy rózsa rajongó, de ebben az illatban tökéletesen eltalálták a friss harmatos rózsa illatát, nagyon intenzív benne, de IGAZI kertben nyíladozó rózsa. A tartóssága pedig 5 csillagos...mintát kaptam a Marinnaudban, reggel befújtam még este csak úgy csapkodta a nózimat..ugyanolyan friss volt este is mint kifújáskor. Nagyon egyedi karakterű illat, ez szerintem lesz szembejövős...és biztosan csak egy szűk réteg fogja tudni viselni. Rég éreztem ilyen kellemes rózsa illatot..a bergamott, ámbra, mósusz pedig azon összetevők amik minden parfüm fényét csak emelik..nem lehet velük mellényúlni. Egy próbát szerintem megér megillatozni!!!

csilly73
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

nollan

2017. február 20.

Amikor megtudtam, hogy a Sisley új parfümmel, az Izia-val jelent meg, nagyon izgatott lettem, alig vártam, hogy kipróbálhassam.
Hát én már a Soir D'orient kipróbálása után is úgy gondoltam, hogy ennél már nincsen lentebb, de tévedtem!
Ez valami borzalom! Még jó, hogy az üveg megszagolása után csak papírra fújtam ki. Tartósnak tartós, még mindig szaglik tőle a táskám, és még 4 nap után is érzem a papírcsík "illatát". Az üvege meg olyan kis helyes, olyan kis avonos. :-(

nollan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 20.

Atlantide

2017. január 27.

A parfumeriaban setalgatva, egyszercsak ramkoszont: Szia! Nezem az uveget megegyszer, miert hivnak ugy egy parfumot, hogy Szia?? Jobban megnezve leesett: Izia a Sisleytol, csak furan van irva.Tudom, hogy butasag, de nekem nagyon fontos, hogy milyen a parfum uvege, szeretem a szep csomagolast. Hat ez az uveg...Inkabb nem mondok semmit! A benne levo tartalom pedig huen tukrozi a kulsejet. Nem is akarok ra sok idot pazarolni, karcos, harsogo, fejfajdito citrusos, rozsas, pezsmas rettenet. Ha egy legterben kellene lennem valakivel akin ez van, megorulnek. Ne haragudjon meg senki aki szereti, de ehhez a parfumhoz gyomor kell! Sot, pont mint az Utolso Cserkesz cimu filmben amikor Bruce Willis megkerdezi: fej, vagy gyomor? Hat itt kap mindekketto.

Anickaaa, ha mar rakerdeztel: azert pontoztam le, mert sajnos nekem rossz arcat mutatta ez a parfum. Nem a hatterben erzem a rozsat, hanem nagyon is az eloterben. Nagyon savanyu rozsaillat, amit en nagyon nem szeretek, olyan Escada Especially fele, csak haromszor dragabban. De azert orulok, hogy rajtad szep, nem vagyunk egyformak, a szaglas, a borkemia meg plane.

Atlantide
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

Anickaaa

2017. január 26.

Atyám hogy lehet ennyire lepontozni egy ilyen csodát! Ez egy citrusos illat. És mint citrusos illat, sziporkázik ragyog!! Olyan mint egy tündér mese! Sziporkázó citrusos illat, rózsával a háttérben. Isteni!

Anickaaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.