KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sisley

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hopihe11, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. január 22.

Ár:   26 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas

Kiadás éve: 2017

Fejjegy: aldehidek, bergamott, rózsabors

Szívjegy: rózsa, virágos jegyek, angelika

Alapjegy: ámbra, cédrus, mósusz

Fújós Sisley Izia
Ár: 3800 , Eladó: szilvi.toth0423
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Dombóvár, fizetés: Előre utalás után postán maradó ajánlott levélként

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

jaguar86

2018. április 6.

Álomszép kompozíció. Maga az eső utáni nyiladozó rózsalugas... Rajtam nagyon külőnleges, és annyira tartós, hogy zuhanyzás után egy ideig nem tudtam, hogy mi ez a finom illat, mire rájöttem, hogy még mindig Őt érzem! Engem levett a lábamról. Klasszikusan szép virágos csodaillat!

jaguar86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

ulee86

2018. március 6.

Sajnos egyet kell értsek az egyik előttem szólóval - ez citromos légfrissítő/wc illatosító. Borzasztó.

ulee86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

whitemerci

2018. február 2.

Olyan régóta ki szerettem volna már próbálni, de valamiért mindig meghiúsult, viszont elérkezett a nagybetűs nap, hogy megillatozhassam. Röviden és tömören imádat a nyitánya, a kibontakozása, a lecsengése és leszáradása is. Intenzív, erőteljes, harsány, kissé fanyar, imádom benne a cédrust, az viszi a prímet számomra. Rajtam ráadásul tartós is. Van egy kedves ismerősöm, aki minden egyes kedvenc, intenzív parfümjét az orra hegyére is felhelyezi, mert így az egész nap, minden egyes minutumában érzi az átható, bódító illatot, és így jobb kedvre is deríti. A csuklómon ezt az illatot megszagolva véletlenül nagyon-nagyon enyhén hozzáérintettem az orromat, majd ezután ténylegesen nagyon hosszan és tartósan éreztem a mennyei illatát. Akár hova mentem, rajtam kívül mindenki más is érezte ezt a finomságot, és még dicséretet is kaptam........ez egy gyönyörű, bimbózó szerelem kezdete :).

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

adrica

2018. január 22.

Karácsony után a két ünnep között próbáltam ki üzletben egyenesen az üvegből fújva a csuklómra, és jutott rendesen a kabátom ujjára is. Először hátrahökköltem a kezdeti friss nyitánytól, amit mindenki érzett, de én rögtön kiéreztem, hogy ez más mint a citrom, rögtön kérdeztem is a páromat, hogy milyen, olyan fenyős. És igen, most nézem, hogy cédrus van benne ami ugye tűlevelűek családjába tartozik, és nem csak a Karácsony varázsolt el engem, tényleg fenyőfélét éreztem benne, sokan szerintem a citrussal keverték. Aztán jött egy nagy adag gyümölcs. Nem spóroltak vele, és a háttérben a rózsa, és még valamilyen virág féle. Először a nem felé húzott a válaszom. De aztán egyre sűrűbben szagolgattam a kezemet. Még egy hét után is érződött a kabátomon. Háááát, elég rendesen megtetszett, de elsősorban az ára tartott vissza, másodsorban a kezdeti erős nyitány illetve a sok gyümölcs. Ha elérhető áron lenne, nem bánnám, valószínű beinvesztálnék, de csak egy hátha megszeretembe, aránylag jóba, van benne egy kis karácsonyi feelingbe (fenyő) nem invesztálok egy Chanel árat. Akkor már inkább egy Chanel. Attól függetlenül azért tetszik. A francba, hogy ennyibe kerül. De azért nem 5 cs. csak 4. mert van az a nem is tudom, kell-e érzés. Az igazi jóért még ennyit is kiadnék. De ezért nem.

adrica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Ildiko9

2018. január 15.

Illatmintából másodszor próbálom ki. Az első benyomás, igazi frissen facsart citrom, amit kinn leszednek a fáról. És mintha maradna is ez az illat. Miközben, egy fújástól bármerre is megyek valami isteni illat leng körül, a rózsa frissessége. Ami harmatos, gyengéd. Tulajdonképpen tetszik és mégsem. Van benn elegancia, de valahogy mégis nekem kicsit "közönségesen" átlagos. Elhasználom a kis mintám, még barátkoznunk kell, bár nem hiszem, hogy változna a véleményem. Így maradjunk egy közepesnél. Talán akik szeretik az orrbavágó erős citromot, jó választás lehet :)
Viszont nálam brutál tartós! A csuklómra fújtam első alkalommal egyet, és 10. órában is illatozott.

Ildiko9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. december 3.

Mindent romba döntő lenne, ha mindenkinek ugyanaz tetszene, gondoljunk csak bele. Egyetlen parfüm, vagy bármi más elég lenne, és mindenki ugyanazt viselné illatban, ruhában, brrrr... Hát ebbe belegondolni is rossz. Miről is vitatkoznánk akkor, ha nem lenne mit véleményezni? És bizony akkor KM sem lenne...
Viszont csak megerősíteni szeretném, hogy az Izia a mai napig meg tudta őrizni a saját, 2017-es listámon a helyét azzal együtt, hogy a tartóssága miatt objektíven egy csillagot el kellene vennem. Szubjektíven meg ahogyan korábban is írtam, csak emiatt, nem tehetem, mert létezik az az állapot, ami ezt felülírja.

2017. augusztus 6. Végre!!! Nálam van a drága, most már biztonságban:) Jöjjenek is a nagy szavak: bár még csak az év felénél járunk, de illatkompozícióban nálam ez a parfüm biztosan benne van és marad is a 2017-es TOP3-ban. Messzemenően megvan benne az a különlegesség, ami miatt egy-egy parfüm mellett döntök. A tartósságáról: nekem őt is utána kell fújni, de nála még ezt is elnézem, mert ilyenkor teljes intenzitással újra érezhetem a különlegesen finom, nőies és kifinomult illatot, ami nagy kedvencem lesz, abban biztos vagyok! 25 fölötti, eleganciát kedvelőknek ajánlom, de nekik nagyon.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 3.

Melanie77

2017. november 19.

Hm, egyesek Danielle Steel-t meghazudtoló módon tudnak fogalmazni :D
Nekem egyszerűen csak tetszik, de a Soir and Moon-t vettem meg végül is. :))
De ez is nagyon finom illat.

Melanie77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Hm, egyesek Danielle Steel-t meghazudtoló módon tudnak fogalmazni :D
Nekem egyszerűen csak tetszik, de a Soir and Moon-t vettem meg végül is. :))
De ez is nagyon finom illat.

Mayoranna

2017. november 6.

Finom,meleg, puha, elegáns, balzsamos rózsaillat. Belesimul az ember bőrébe, csodálatos illat.
Nagyon tartós.
Persze nem való mindenkinek. Kislányoknak semmiképp!

Mayoranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 6.

Nagyon tartós.
Persze nem való mindenkinek. Kislányoknak semmiképp!

Verona5

2017. szeptember 25.

Az elején friss, tavaszi virágillatos, zöldes, az aldehidek miatt, aztán végig a rózsa érezhető. Semmi faxni, csak egy egyszerű rózsaillat. Szerencsére pacsuli nincs benne, mint alább írták, ezért talán kellemesebben viselhető, sajnos a minta alapján nem túl tartós 2-3 órás. Nem ismerek más sisley illatot, de erre nem adnék ki ennyit, mint a fent megadott ár. Az ára és a tartóssága miatt csak három pont.

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Svetlana

2017. augusztus 28.

Torokkaparó pacsuli.

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Torokkaparó pacsuli.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol, Benzyl Salicylate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 40 Lake

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!