KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sisley

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hopihe11, Módosítva: 2017. január 10.

Ár:   26 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas

Kiadás éve: 2017

Fejjegy: aldehidek, bergamott, rózsabors

Szívjegy: rózsa, virágos jegyek, angelika

Alapjegy: ámbra, cédrus, mósusz

Ár: 1500 , Eladó: bernikrém
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta lehetséges,postaköltség a vevőt terheli,személyesen
Sisley Izia 30 ml
Ár: 15000 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, celofános, Helyszín: Budapest, fizetés: banki előre utalás, foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Klaunak

2017. augusztus 18.

Hát én megfogadtam, hogy "látatlanban" többet nem veszek parfümöt, de itt aki szépet írt róla, az nagyon szép volt és megkívántam. Úgy voltam vele max. vissza küldöm. Én nem vagyok egy profi orr, kiérzek maximum pár illatot a parfümökből és vagy tetszik összességében, vagy nem ... és ez az illat nagyon tetszik. Igazi gyönyörű rózsa illat, pedig nem mindegyik rózsa kreáció tetszik, sőt többségében szinte egyik sem, mert mind olyan elcsépelt, de ez gyönyörű. Friss, harmatos és nagyon tartós. Csak annyira édes amennyire kell és ne legyen szirupos. Nagyon örülök, hogy "hallgattam" a korábbi pozitív véleményekre, mert egy szuper illattal gazdagodtam ez által, amit valószínűleg magamtól nem rendelek meg. Imádom.

Klaunak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 6.

Végre!!! Nálam van a drága, most már biztonságban:) Jöjjenek is a nagy szavak: bár még csak az év felénél járunk, de illatkompozícióban nálam ez a parfüm biztosan benne van és marad is a 2017-es TOP3-ban. Messzemenően megvan benne az a különlegesség, ami miatt egy-egy parfüm mellett döntök. A tartósságáról: nekem őt is utána kell fújni, de nála még ezt is elnézem, mert ilyenkor teljes intenzitással újra érezhetem a különlegesen finom, nőies és kifinomult illatot, ami nagy kedvencem lesz, abban biztos vagyok! 25 fölötti, eleganciát kedvelőknek ajánlom, de nekik nagyon.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Piri11

2017. július 7.

Én is jöttem trollkodni :) Bocsi mindenkitől, de ugye ez szubjektív vélemény ...
Na szóval, ma postára jövet-menet beléptem a Marianyóba, és kértem belőle két fújást a csukómra.
Az első fél órában egészen elvarázsolt, nagyon finom, nagyon igényes és friss rózsás illat lengett körbe. Már-már szerelembe estem, na de utána jött a fekete leves. Előbújt egy olyan illatrész belőle, ami az én orromat, valami szintetikus katyvaszra emlékeztette. Ez a szintetikus "izé" egyre jobban tér hódított, és kb. egy óra múlva már csak ezt éreztem. Borzalom :( Még lemosni sem tudtam.
Nagyon nem bánkódom, mert legalább eggyel kevesebb illat, amire vágynom kellene :)
Tartóssága jutalmául két csillag.

Piri11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Tartóssága jutalmául két csillag.

senskin

2017. június 10.

Az eladó hölgy ajánlotta, de végül nem őt vettem meg. Ebben minden benne van, ami az élet virágzásában benne kell lennie:
Mintha egy álmot láttam volna, a fényes esőben a parton futkározva mezítelen....

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

eveartstar

2017. június 9.

Karcos harsogó chemotox? 😲😲😲
Fantasztikus friss romantikus rózsa illat!

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Karcos harsogó chemotox? 😲😲😲
Fantasztikus friss romantikus rózsa illat!

homonnaizs

2017. június 9.

ez a 2. sisley amit próbáltam és szerintem igazi nyári finom és különleges illat, jó érzés viselni és finoman körbeleng, szeretnék majd ilyet :-)

homonnaizs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 9.

GeorginaH

2017. május 26.

Ha egy friss, hűvös rózsaillatot kerestek megtaláljátok benne. Minden mást másik illatban találhattok meg 😊4 évszakos finomság minden alkalomra. Tartós is, Sisley is 5☆

GeorginaH
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Masnuci

2017. május 24.

Hát lehet, hogy nagyon szép és különleges rózsás illat, de sajnos nem rajtam. Nagy bátran a csuklómra fújtam belőle és vártam a csodát. Csoda az nem jött, viszont tuti a környezetemben az összes légy, szúnyog és mindennemű repülő-csúszó-mászó rovar elpusztult olyan erőteljes Chemotox "illatom" lett tőle. Nagyon sajnálom, mert már épp barátkozóban voltam a rózsás parfümökkel, de hát ez nekem nagyon nem. Tartósnak valóban nagyon tartós és nagy a hatósugara is kár, hogy az illata számomra elviselhetetlen.

Masnuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 24.

skin

2017. május 22.

Vásárlás mellê kaptam egy kis mini üveggel ebből mintát.. Meglepő ,de rajtam a rózsa alig érezhető amit annyira nem bánok. Inkább a citrusos virágvizes vonal érvényesül a bőrömön amitől kap egy nagyon friss tavaszias jelleget. Kellemes parfüm ,de nem az én világom,úgy érzem hiányzik belőle valami amitől érezném ,hogy ez a KELL kategória.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 22.

bernikrém

2017. május 8.

Nagyon különleges egyedi rózsás illat, rajtam nagyon friss lesz de még is a háttérben húzódik a rózsa illata.

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.