KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Skin 79

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tunderlany, Módosítva: 2013. március 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Speciálisan BB krémekhez kifejlesztve. Mélytisztító, exfoliáló hatással.

vörösáfonya

2015. március 15.

Biztosan van benne valami kémiai hámlasztó, a másik koreai lemosómhoz hasonlóan nem hagy száraz, hámló foltokat maga után. Egyáltalán nem szárítja a bőrömet és az összetevőivel is elégedett voltam. Én 12 dollárért vettem ebayen, szerintem teljesen vállalható ár egy lemosóért,ami jó sokáig elég. Nem tökéletes az összetevőlistája (illatanyag, SLS, Butylene Glycol enyhén, a Polyhydroxystearic Acid pedig komedogén),, de ennek ellenére nekem nem okozott aknét.

vörösáfonya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

v.szilvia789

2014. szeptember 28.

No, hát ilyen lemosóval sem találkoztam még! Nagyon vicces, ahogy működik. Zselé állagú és amint a bőrrel érintkezik, elkezd magától fehér habbá változni és buborékol. Elsőre alig bírtam ki nevetés nélkül, annyira csiklandoztak a bubik. A leírás szerint várni kell 1-2 percet, amíg fehér habbá nem válik és vízzel lemosni. Szerintem bő fél perc is elég neki. Alaposan tisztít, már-már csikorgósra, kicsit húzódott is tőle a bőröm. Viszont hihetetlenül sima lett utána az arcom, olyan volt, mintha egy alapos bőrradírozás után lennék. A sima érzés még másnap is megvolt. Azt hiszem beszerzek belőle egyet nagyban is.

v.szilvia789
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

garden32

2014. szeptember 17.

Mintát kaptam belőle egy rendelés mellé. Persze,hogy ki kellett próbálnom. Kicsit viccesnek érzem,hogy Koreában szinte a lemosónak is van lemosója, a krémekhez minimum 5 féle terméket használjunk, de egy sima BB krémhez is legalább 3 féle terméket ajánlanak. A poén: igen én megettem, és nálam működik is! :)
Na de a termékről: felkenve "bubis" lesz, ami tényleg mosolygásra készteti az embert, és valóban remekül tisztít. Nekem személy szerint túl "erős" nyikorgósra tisztítja a bőrömet, érzem a szárító hatását.
Négy pont az ötletért, és a napi mosolyért! :)

garden32
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Négy pont az ötletért, és a napi mosolyért! :)

p.orsi

2014. augusztus 22.

Én nem használok BB krémeket. Igaz, hogy ez a lemosó direkt erre van kifejlesztve :) Mintát kaptam belőle, gondoltam elhasználom :)
Első benyomások kellemes illat, jó tiszítás, puha sima arcbőr utána, a pórusokat összehúzza, de kicsit a bőrőm is húzódott tőle.
Amikor reggel kicsit habosan hagytam a minta száját, este ugyanúgy csillogóan habosan megkeményedve várt :O Müanyag hatást kelt, és az összetevői sem tetszenek nekem.
A minta kb 4-5 tisztításra volt alaklamas nálam. Nem változott meg a véleményem a végére sem.
Jó kis tisztító, de nem hiszem, hogy megvenném.

p.orsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Jó kis tisztító, de nem hiszem, hogy megvenném.

tunderlany

2014. augusztus 10.

Ritkán használom, mert nem jut mindig eszembe, hogy ott van a polc mélyén. Viszont a BB krémet és egyéb alapozókat tökéletesen leszedi, kicsit mókás ahogyan pezseg a bőrön, de tisztít és ez a lényeg. Akciósan vettem, így az árára nem panaszkodhatok, sokáig elég lesz. Hogy újravenném-e, azt nem tudom, amolyan tudnék nélküle élni termék, de nem árt, ha van.

tunderlany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

necra

2013. szeptember 5.

Érdekes lemosó. A hab pezseg a bőrömön. Csak akkor használom, ha eszembejut. Picit sokallom az árát, mert nem nyújt többet, mint bármelyik lemosó.

up. Elővadásztam a szekrény hátuljából, mivel az új, csigás skin 79 BB krémemet semmi nem hozza le. Ez viszont fantasztikus. Végülis csak erre találták ki :)) Elkezd pezsegni, ami picit csíp, de kárpótol érte, hogy teljesen lepezsegtet mindent a bőrömről: BB-t, púdert, szemfestéket..stb

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Mungóbab kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló. A benne található vitaminok és fehérjetartalma miatt használt a kozmetikumokban.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

A fehér eperfa kivonata. In vitro, vagyis kémcsőben végzett kutatások szerint az összetevő arbutin tartalmának köszönhetően gátolja a melanin termelést, így kedvelt hatóanyag pigmentfolt elleni termékekben.

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.