KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Skin Blossom

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   www.naurel.hu   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 21.

Lelőhely:   www.naurel.hu
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Naurel.hu, 2790 Ft

A Skin Blossom arctonikjában az aloe vera gondoskodása egyesül a csodamogyoróvíz kényeztetésével, valamint a levendula, a geránium és az ylang-ylang olaj ápolásával. Nem tartalmaz káros adalékanyagokat, 87%-ban organikus összetevőkkel varázsolja selymesen puhává az arcbőrt.

A Soil Association minősítésével rendelkezik. Minden bőrtípusra ajánlott.

Ár: 2790 Ft, Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

monacska26

2017. január 29.

A Naurel.hu-ról szereztem be és nagyon szeretem. Micellás arctisztítás után használom reggel és este. Szépek az összetevői és az illata is jó.:) Ahogyan az előttem szólók is írták, felfrissül tőle az arc és puha tapintású lesz :) Hamarosan elfogy, de rendelem is az utánpótlást ;)

monacska26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

rosetta5

2016. július 6.

Odavagyok a gerániumért és a levenduláért, ezért nem volt kérdés, hogy kipróbálom! Fantasztikus! Nem tudom, hogy mi művel a bőrömmel, de annyira puha és üde lesz tőle az arcom! Igazi felfrissülést ad! Nagyon tetszik a csomagolása is. Már a második flakonnal használom! :)

rosetta5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Zellerlevel

2015. szeptember 24.

Munkából hazatérve mindig alig várom már, hogy felfrissítsem az arcomat. Rajongok a levendulás, ylang-ylangos készítményekért, valahogy ösztönösen ilyeneket választok. Kellemes az állaga, használat után úgy érzem, mintha újjá varázsolná a bőrömet. A Skin Blossom arckrémjével szerintem világbajnok páros.

Zellerlevel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.