KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   5150 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   45 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Elen, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. december 3.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lizimalac

2015. augusztus 6.

Imádomimádomimádom!! Száraz a bőröm, és szuper érzés ezzel a puha krémmel bekenni, nagyon találó a neve, a bőröm beissza magába és puha lesz tőle :) Az illata először nem tetszett, de nagyon a szívemhez nőtt. Meglepődtem, hogy milyen sokáig tart a kis doboz, de kevés kell belőle :) mindenképpen újraveszem, ha egyszer elfogy :)

Lizimalac
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

dessy

2015. március 13.

Nekem is száraz a bőröm, amire elvileg ez lenne a jó krém. De mikor viselem, egész nap fénylik tőle az arcom.Egy zsír réteget hagy maga után. Az illata számomra kellemetlen és még drága is hozzá :(
Termékmintát kaptam belőle, nem venném meg.

dessy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 13.

Termékmintát kaptam belőle, nem venném meg.

anna25

2014. június 2.

Nagyon sok krémet, köztük drága krémeket is kipróbáltam, és eddig ez vált be. Nagyon száraz a bőröm és vízhiányos. Normál bőrűeknek nem ajánlom, mert tényleg zsíros lesz a bőrük.

anna25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

gretam17

2014. május 26.

zsíros ,nekem nehéz, csak próbáltam teszterként 2-3alkalommal szerintem ezek extra száraz vagy problémás bőröknek valók nem normál bőrre

gretam17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

kontrakcio

2014. február 16.

Nemrégóta használom, de eddig bevált. Gazdag, tápláló arckrém, de én direkt ilyet kerestem. Kombinált a bőröm, de jobban szeretem az ilyen krémeket, mert ha nincs megfelelően hidratálva, akkor nagyon élettelennek, fakónak érzem az arcom, és a száraz részek sem túl szépek, főleg ha alapozót is használok. A zsírosabb részekre meg max kevesebbet kenek, na meg ott a púder :) Szerintem elég jól beszívódik. Az illata és a színe kicsit fura, de eddig tetszik a bőrömnek, úgyhogy megadom az 5 csillagot.

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Mintyss

2012. április 26.

Direkt megbeszéltem az eladóval hogy melyik krémet ajánlja kombinált bőrre. Sajnos engem borzasztóan zsírosított (pedig csak a T-vonalban vagyok rá hajlamos). Alá is izzadtam, úgy éreztem befülled a krém alatt a bőröm, nagyon viaszos érzés volt magamon. A száraz részeket szépen hidratálta, de ennyi pénzért nagyon nem érte meg.

Mintyss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 26.

horzso

2011. november 19.

Zsíros arckrém, még nekem is nehezen szívódott be, pedig száraz a bőröm. A hatása viszont jó, nem húzódott a bőröm. Télre praktikus, nyáron elviselhetetlen. Az illata kicsit fura, a vizes homokéhoz hasonlítanám. Sajna ebben is- mint minden Lush arckrémben - van paraben, ezért nem vettem másodikat.

horzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 19.

Elen

2010. november 2.

Erőteljes bőrtápláló

Meglehetősen száraz bőrre használom, 2-3 naponta (nyáron ritkábban, télen sűrűbben). Jó minőségű, tápláló arckrém, nyáron néha soknak érzem, de a téli, szeles, hideg időben nagyon szépen védi és hidratálja a bőröm. A pórusokat nem tömi el. Illata inkább semleges, nem a "megszokott", erőteljes Lush-illat, de szerethető.

Elen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2010. november 2.

Erőteljes bőrtápláló

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.