KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Skincode

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   BENU gyógyszertárak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   BENU gyógyszertárak, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Ez a selymes állagú szérum könnyen felvihető az arcbőrre, gyorsan felszívódik, feszesebbé téve a fáradt arcbőrt. Hidratáló hatóanyagainak köszönhetően a bőr simábbá, puhábbá, frissebbé és ragyogobbá válik.

zsofiab

2018. augusztus 2.

Tesztelésre kaptam, nekem könnyen beszívódik, de feszesítő hatást nem tapasztaltam, inkább hidratálja.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Klau07

2018. április 14.

Tesztelésre kaptam a terméket. Szépek az összetevői, de nem tapasztaltam különösebb hatást. Nem való a zsíros bőrömhöz, nagyon kifénylettem tőle.

Klau07
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

varit

2018. április 12.

Szintén tesztelésre kaptam a terméket. Még csak párszor használtam szérumot, így nincs nagy összehasonlítási alapom. Előnye, hogy nincs tele illatanyaggal, viszont nekem kicsit nehezen szívódott be. Próbáltam magában és a 24 órás arckrém alá is. Nem rossz, de én semmi különöset nem tapasztaltam, lehet hosszabb ideig kellene használni.

varit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

u03251

2018. április 7.

Tesztelésre kaptam a terméket. Nagyon bevált, láthatóan feszesíti az arcom így több hét használat után. Állaga miatt kicsit nehezebb eldolgozni, de gyorsan beszívódik és sminkelni is lehet rá rögtön.Csak ajánlani tudom akár 40 felettieknek is.

u03251
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 7.

Enc

2018. március 30.

Tesztelésre kaptam a terméket, nagyon szeretem. Állagát és hatását tekintve a Neogence egyik hialuronsavas szérumához hasonlít, amit nagyon szerettem. Nagyon jól hidratál és felfrissíti a száraz bőrömet. Picit húzza az arcbőrt, de a jó értelemben és felvitel közben minimálisan ragad, de beszívódás után már nem. :) 5 csillagot érdemel!

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Maja1380

2018. március 30.

Tesztelésre kaptam a terméket.Reggel használom smink alá. Zselés állag hidratáló gyöngyökkel, bőrbe masszírova könnyen felszívódó szérum, mely puhává hidratáltá teszi az arcbőrt.Jól beilleszthető a napi arcápolási rutinba, mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Maja1380
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Caprylyl Glycol, Mannitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0