KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Skinfood

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

Széles spektrumú UV-védelmet adó fényvédő aloe veraval.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

WorkingClassGirl

2017. szeptember 21.

Nagyon kellemes krém-gél, könnyen siklik az arcon, de nem watery, kicsit becsapós a neve. Néha egészen olyan könnyűnek tűnik az állaga, mintha alkohol is lenne benne. Kombinált fényvédőnél nem annyira különleges, de azért említésre méltó, hogy beszívódás után színtelen, egyáltalán nem fehérít. Viszonylag fényes a finishe, de nem zsíros, szeríntem jó alap sminknek, viszont nem olyan primer jellegű. Ha az egy kicsit túlzás is, hogy hidratálja a bőrt, a kiszáradástól azért szépen segít védeni. Egész olcsó, és emellé jó fényvédő. Ha nem lenne ennyire borzalmasan túlillatosítva, újra is venném.

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.