KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Skinfood

Ár:   ~500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: souzanna, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   ~500 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A termékcsalád 4 különböző maszkból áll:

• Collagen - a kollagén felelős a bőr rugalmasságáért és hidratáltságáért. A maszk alapanyagai kollagénban dús anyagok.
  • Vitamin-C - a C-vitamin a bőr tisztaságáért és fényességéért felel.
  • Ceramide - a ceramid szembeszáll a kor előrehaladtával járó bőrkiszáradással, ráncokkal.
  • Sodium-Hyaluronate - a hialuronsavval ellátott maszk feltölti a száraz bőrt és megóvja a külső hatásoktól.

souzanna

2017. december 10.

Sodium-Hyaluronate - a maszk első része egy krém, a második maga a fátyolmaszk. Ennek a típusnak a kréme igazából egy nagyon vizes gél, könnyű felkenni, nem is kell belőle túl sok, szépen szétterül az arcon. Egy perc után felhelyeztem a fátyolmaszkot is,ami tocsogott a földi jóban. A maszk szépen befedi a teljes arcomat, kellemes érzés, el is felejtem, hogy rajtam van.
Nem lehet elég hosszú ideig fent hagyni, nekem több, mint 40 perc után se szívta be a bőröm a maszk tartalmát. Lehúzva még rendesen úszik a bőröm, ezt imádom, el szoktam puha mozdulatokkal oszlatni.
A végeredmény csodásan puha és hidratált bőr.

souzanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

A végeredmény csodásan puha és hidratált bőr.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak