KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Skinfood

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dius24, az összetevőket feltöltötte: Rivendell, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

Vizes állagú hidratáló krém uborkával és salátával

Krémmánia Kedvencek a -től
Izar

2016. március 13.

Szintén Sanghajban vettem egy Skinfood üzletben. Az összes ott vásárolt termék közül talán ez az, amiért a legritkábban nyúlok. Ebből a termékcsaládból megvan nekem az összes termék, de a bőrömnek elég a tonik+esszencia+emulzió kombináció, ezt a gélkrémet már nem igényli.

Nagyon kellemes állagú egyébként, de szerintem kell alá valami erősen hidratáló tonik vagy esszencia, ez pedig zárórétegnek jó föléjük. Finom illata van (ahogy a család többi tagjának is), és sem pattanást, sem irritációt nem okozott. Minden rendben van vele, de engem valahogy mégsem fogott meg, ami valószínű amiatt is lehet, hogy hatvanhat más arcápoló termék sorakozik a polcomon, így nagy a konkurencia. :-)

Izar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Sakura81

2015. november 8.

Elso Skinfood kremem, es valami isteni! Kifejezetten azert regisztraltam, h ezt a velemenyt megirjam. :) ez nagyon konnyu, majdnem geles allagu, de megvan a krem valtozata is, a the moist cream, ami szinten remek. Szerencsere nincs problemas borom, es ez a skinfood 'legmezeibb' kis hidrataloja, de nekem tokeletesen eleg. Az illataba pedig szo szerint szerelmes vagyok. olyan friss, uborkas, de megsem zavaro, inkabb zoldkent jellemeznem. Kar h sehol nem tudtam felhajtani az osszetevoket... ez az egy gond a koreai termekekkel. Ez zsakba macska volt, de mar kb 3 hete hasznalom es csak jobb lett a borom, szoval nem valoszinu h sok benne a szilikon, mert attol ki szoktam pattogni. Azt persze remelni sem merem, h talan nincs is benne szilikon. :( abrandozni azert lehet.

Sakura81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Dimethiconol

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.