KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 31.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

A Bad Girl paletta 12 sötét, mély színt tartalmaz, melyek lehetővé teszik, hogy kibontakoztassuk fantáziánk árnyoldalait is!

Kiszerelés: 12x1.1g

Ár: 2000 Ft , Eladó: lenzitaa
Állapot: 1-2 szín kivételével teljesen érintetlen, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dreamstealer

2018. augusztus 29.

Sokat vaciláltam, hogy megvegyem-e, mivel nem sűrűn szoktam kékes/indigós árnyalatokat használni, azonban nagyon örülök, hogy mégis csak hazajött velem. A 2 fehér árnyalat között szemre felvéve nem sok különbséget látok, viszont a többi szín nagyon király. Kiváló füstös sminkeket lehet vele csinálni, néhány árnyalat -a fekete, a matt lila és a kék-lila duochrome- számomra igazán különleges. Pigmentáltságot és tartósságot tekintve is nagyon meg vagyok elégedve.

dreamstealer
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

zsanciika27

2018. április 17.

Én ezzel a palettával sajnos csak félig vagyok megelégedve, ugyanis 2-3 szín a palettában valahogy elmarad pigmentáltság terén a többitől... Nagyon porzanak felvitelkor a színek, viszonylag tartósak a nap során. Igaz, hogy annyira nem vagyok megelégedve a palettával, de az is igaz, hogy ebben van a kedvenc fekete színem, ami igazán fekete, ez is porzik, de ezen lehet segíteni.

zsanciika27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

youdith

2017. december 4.

Szerintem a legjobb sleek paletta. Remek füstös vagy bulisminket lehet készíteni vele, és imádom, hogy HIDEG színek, nem csípem a barna színeket. Nekem a világos csillámos szín (nappalra imádom) és az ezüstös színek fogytak el leginkább. A kékek porzanak, de ha felkerült a szemhéjra, onnan már nem jön le és nagyon pigmentált, kevés kell belőle. Minden sleek palettában van egy-két olyan szín amit egyáltalán nem használok, de ebből az összeset szeretem.

youdith
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

casa17

2017. január 3.

Kedvenc! Aki szereti a füstös, csillogó sminket annak be kell szereznie. Tartós, nem porzik, könnyű vele dolgozni.

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

liv17

2016. november 23.

Ez a kedvenc palettám pedig nagyon sok palettával próbálkoztam eddig. Gyönyörűen pigmentált ,mély színei vannak. Nem porzik így szépen lehet árnyalni, satírozni és kevés is elég.

liv17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

katinkadorottya

2016. szeptember 22.

Rossz lányoknak a neve miatt is, erősen ajánlott. Pláne azoknak, akik imádják az élénkebb színeket. :)

katinkadorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

zsuzsu92

2016. augusztus 27.

Nagyon-nagyon jó cucc.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
zsuzsu92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Nagyon-nagyon jó cucc.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Ariel001

2016. június 28.

Legjobb paletta füstös, vadóc sminkek elkészítéséhez! Gyönyörűek a szürke árnyalatai, de a kékei sem utolsók, a két világos színt pedig szívesen használom szemzugba és szemöldökcsontra kiemeléshez. Annyira pigmentált hogy tényleg oda kell figyelni a használatánál, nem nehéz túlzásba esni vele!:-)

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

katemoss

2016. május 17.

Az egyik legjobban pigmentált szemhéjfesték amit valaha használtam. Nagyon szeretem. Mindnekinek ajánlom ár érték arányban is csodás. Ilyen egy tökéletes paletta!!!

katemoss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Rosemodee

2016. május 16.

Körülbelül egy hónapja vagyok büszke tulajdonosa ennek a palettának. Pink Pandáról rendeltem. Kicsomagoltam, látszólag elég kicsi. De tudjátok, hogy van... Kicsi a bors, de erős. Nagyon pigmentált, sőt iszonyatosan! Gyönyörű színekkel. Szóval csinnyán kell vele bánni, főleg ha kezdő vagy. Én is még csak most kezdek ráérezgetni a sminkelésre, így félősen használom. :D Tartósságra azt mondanám, hogy megfelelő alapot igényel és ha ez adott órákig mint a beton ;) (próbálkoztam úgy is, hogy nem tettem alá semmit, de így beült a szemhéjráncba és könnyen maszatoltam szanaszét az arcomon) Zöld szememhez szerintem nagyon szépen ki tudom majd használni, az elkövetkezendő jó pár évben, mert ennyi pigmentet :D sok év alatt fogok elhasználni az biztos. Egyenlőre a lilák belőle a kedvenceim, párom meg is jegyezte egyszer, hogy most valahogy gyönyörű egyben félelmetes zöld szemeid vannak. Zöld szem + lila szemhéjfesték = még zöldebb szem. Bár kicsit porzik, de ha lepúderezem a szemem alatt az arcom pár ecset vonással eltávolítható. Szóval ezt nem rovom fel neki. Gondolkodom, hogy be kellene szerezni mellé egy világos matt nud palettát, de még nem találtam az elgondolásaimnak megfelelőt. Egyébiránt ez az első sleek termék amit magaménak tudhatok, de tuti nem az utolsó <3

Rosemodee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.