KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2013. április 13.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   Müller

CosmoYuu

2015. május 31.

Nekem két árnyalat van meg, a Fantasy és a Hypnotic. Az előbbivel teljesen elégedett vagyok minden szempontból, az utóbbi tartósságával vannak problémáim. Míg a lila estig fenn marad, a kék pár óra alatt elkezd kopni. A színe viszont gyönyörű, attól mindig ámulatba esek. A kiszerelés akkora, hogy egy életre elegendő :D

CosmoYuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 31.

Blanky

2014. szeptember 13.

Van belőle egy jó pár színem, nagyon szeretem a pigmenteket, gyönyörűek a színek, és tényleg egy életre elég ez a mennyiség :D
Nem tudok nagyon rosszat mondani róluk, viszont aki nem szeret pepecselni a sminkeléssel, ne pigmentet válasszon szerintem :)

Blanky
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Kimi

2013. október 24.

Első pigmentem, sajnos a színválasztás kicsit rosszul sikerült, de még így is tetszik. Nagyon tartós, tetszik az állaga (darabos). Mivel sokszor olvastam, hogy hatalmas mennyiség van a dobozkában ezért nem lepődtem meg, de belegondolva életem végéig elég lesz :D

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Kodi

2012. november 22.

Régóta keresem a kedvenc IsaDora zöld szemhéjpúderem utódját, ami egy zöld-arany gyönyörű szín, sajnos limitált volt. Nagyon nehéz megtalálni az igazit, mert az sem jó, ha kevés, de az sem, ha túl sok benne az arany, mert az sárgássá teszi, és már nem áll jól nekem. A Sleek Green with envy viszont majdnem teljesen ugyanaz, és csodálatos szürke szemceruza alapon, sajnos egész napot azonban nem bír ki. Valóban nem teljesen finomra őrölt, és egy picit össze is van csomosódva, de szépen lehet vele dolgozni. Óriási mennyiség, sose fog elfogyni :). Szerintem megéri az árát. Ja, és egyedül ez a szín tetszett a neten, és a valóságban is ilyen, úgyhogy duplán örülök.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 22.

svivko

2012. augusztus 18.

Én egy inciripincirit csalódtam. De jó, vessek magamra, hogy nem néztem meg a százegyedik swatchot... Kettő - szerintem- elég becsapós színt rendeltem első körben. Az egyik az in the nude, ami bazira nem nude, inkább bulizós 80' as évek ordító ezüstje - főleg nedvesen, és a scuba, ami nemhogy mélytengeri búvárkodás, hanem egy nagy túra a Bakonyban, annyira zöld. :/ A másik, számomra ezek nem finomra őrölt pigmentek, hanem durvák - mondom ezt úgy, hogy a harmadik pigment a kosaramban a Barry M mushroomja volt, ami viszont tényleg teljesen selymesre van őrölve.
De egye kutya, ennyi pénzért, és ennyi mennyiségért megérte. El kell kezdenem színekkel sminkelni, és ez a zöld nagyon is szép, viszont, hogy mit kezdek a diszkógömb nudeddal???

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

LexiSmink

2012. június 10.

Óriási mennyiség (legalábbis más termékek pigmentjeihez képest), nagyon olcsón és kitűnő minőségben. Alap nélkül is jól megtapad, de primerrel méggyönyörűbben kijön az igazi színe. Nekem a Spellbound és a Scuba van meg és valami eszméletlen szépek. Nagyon erősen pigmentált, kis szemcsés, tehát nem az az alig megtapadó óriás pigmentekre gondoljatok. Tényleg nagyon jók, aki teheti próbálja ki, mert gyönyörű színekben kaphatóak nagyon olcsón. Ha jól tudom préselni is lehet őket, aki nem szereti por alakban használni a pigmenteket.

LexiSmink
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Réti_D_smink

2012. február 18.

Óriási mennyiség, iszonyú olcsón, nagyon jó minőségben. Barry M DD és FGD porokat használok, de amióta ezt is kipróbáltam, nagyon megszerettem.

Réti_D_smink
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

nikk12

2012. február 1.

Hatalmas mennyiség, öröm volt kézhez kapni: Vintage árnyalat - elképesztőőőő!!! azóta csak ezzel sminkelnék :-)

nikk12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Dalma1111

2012. január 13.

Nem gondoltam, hogy ennyire jól pigmentáltak, de azt tudtam, hogy a Sleek alapból nagyon jó márka. Ennyi pénzért vétek kihagyni ekkora mennyiséget, ráadásul nagyon szép színekben kaphatóak. Nekem csak kettő van, de beruházok többre is szerintem, mert nagyon megéri.

Dalma1111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 13.

csillag1219

2012. január 4.

Én karácsonyra rendeltem egy színt belőle (in the nude). Kicsit más színre számítottam, ez inkább ezüst, mint nude, de a pigmentáltsága valóban tökéletes.

csillag1219
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 4.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Ultramarines, Ferric Ferrocyanide, Red 6 / CI 15850, Red 28 / CI 45410, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.