KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. január 28.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller, online

Kiadás éve: 2014

A Sleek-től már megszokhatott szuper-pigmentált 12-es szemfesték paletta, mely egyedi, stílusos, minden bőrszínhez alkalmazható árnyalatokat tartalmaz. A természet, a föld, a trópusi dzsungelek ihlették a színeit. Gyönyörű ultra-hordható árnyalatok, mint a zöldek, földes barnák, sötét lila.

abicicaaa

2017. április 21.

Fantasztikus színkombináció. Elég hamar Ő lett a mindennapi kis palettám :)
Valóban a Paradicsomot juttatja eszembe, egyszerűen ránézek a színekre, és megszáll az ihlet, akár egy Isteni fuvallat.
Szépen eldolgozható, tartós, teljesen Sleek-hű.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Fantasztikus színkombináció. Elég hamar Ő lett a mindennapi kis palettám :)
Szépen eldolgozható, tartós, teljesen Sleek-hű.

szybylla

2016. november 19.

Imádom. Igazából a többi sleek palettát is, de mivel imádom a zöldet ez külön elnyerte a tetszésemet. Nagyon szépen pigmentált, így nem kell agyon satíroznom, hogy valami szín is megjelenjen a szememen. A tartósságát külön nem néztem, mivel általában szemalapot használok hozzá, de azzal tökéletesen fent marad. Az ára teljesen baráti ahhoz képest hogy mennyi szín van benne, és a milyen jó minőségű. A matt színek pigmentáltságával van esetleg egy kisebb probléma, de őszintén bevallom nem nagyon használom a világos matt almazöld színt így ez különösebben engem nem zavar. Ajánlom bárkinek:)

szybylla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

kata93

2016. október 31.

Ez volt az első palettám. Csodás színek vannak benne, a pigmentáltsága várakozáson felüli, és az ára sem veri az eget.

kata93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

rocknrose

2016. augusztus 15.

Zöld szememhez a zöld+lila sminkkombináció elég jól tud ütni :) Gyönyörű színek, jó minőség. Talán 1-2 színnel van némi kivetnivalóm pigmentáltságot tekintve, de egyébként imádat. Ez a második Sleek palettám, de szerintem nem az utolsó... :) Olyan jó eladót találtam Ebayen, 3000 forintért szereztem, megérkezett egy hét alatt és ingyenes volt a szállítás ;)

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Ariel001

2016. június 28.

Mint minden Sleek paletta ez is nagyon pigmentált, szépek a lilái és a zöldek-a legvilágosabb ami kevésbé pigmentált, de ez nem von le számomra az értékéből. Tényleg igazi trópusi esőerdős sminket lehet kreálni vele! Barna szemmel, hajjal rendelkezőknek telitalálat ez a paletta (is)!

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

mscintia

2016. június 23.

Ár-érték arányban tökéletes, a zöld a kedvenc színem, így nem is volt csoda, hogy olyan gyorsan lecsaptam rá, amilyen gyorsan megütötte a fülemet, hogy létezik ez a paletta. Nem használom ugyan túl gyakran, de most, hogy itt a nyár, biztos vagyok benne, hogy kimaradhatatlan smink-kellékemmé fogom avanzsálni. :)

mscintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

angica0901

2016. április 14.

Szenvedélyesen gyűjtöm a Sleek palettákat. Mármint azokat, amelyekben az általam kedvelt szinek java megtalálható. Zöld a szemem, igy a zöldet önmagában én nem használom, viszont a zöldek mellett csodálatos barnák is vannak a palettán, amelyekkel a zöldet kombinálva, máris jól mutat egy-egy sminkvariáció még a zöld szememhez is. Minőségét tekintve: fantasztikusan pigmentált szinek, akárcsak az Oh so Special palettám szinei. Én alap nélkül nem szoktam sminkelni, igy arra vonatkozólag nem tudok információt adni, hogy alap nélkül mennyire tartós, de alappal lerobbanthatatlan. Imádom a nagy tükröt, és még mindig nem értem benne a nagyon gagyi aplikátort (mindig rendszerint ki is dobom).

angica0901
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

Emmeline

2016. április 7.

Ez a paletta egy álom! :) Itt zsibiztem a napokban, de egyelőre csak szuperlativuszokban tudok róla beszélni, a barna szememhez egyszerűen tökéletesek ezek a színek (egy csipet zöld a mozgó szemhéjon nálam csodákat tesz!:)), a pigmentáltságuk a szokásos sleek minőséget hozza, valószínűleg aggódhat az Oh so specialem az újabb Sleek trónkövetelő miatt. :) Olvasgattam itt a kommenteket, sokan a lilái miatt szeretik, én annyira belehabarodtam a zöldekbe és a Gates of Eden színbe, hogy észre se vettem, hogy lila is van a palettában. :'D (Olyannyira nagy most ezzel a szerelem, hogy a napokban érkezett meg a NAKED 2 palettám is, és ott hever használatlanul a fürdőben. :D )

Emmeline
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Eroff

2016. március 16.

Nagyon szép színei vannak, jó minőségűek is. Könnyű vele dolgozni, nem porol. A doboza nekem nehezen nyitható, viszont cserébe simán elvinném utazásra is, mert nem kell félteni. Kifejezetten azért választottam, mert csak barnás szemhéjpúdereim vannak, gondoltam ezzel majd felélénkítem kicsit a tárházam... De a bátorságom nem jött meg vele. A lilákat már néha használtam, de a zöldet még nem, szóval így annyira nem volt jó beruházás. De a márka mindenképp meggyőzött a jó minőségről, így a gyávaságom miatt nem vonok le pontot.

Eroff
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

Mimiti

2016. január 30.

Aki szereti a zöldeket, annak kötelező darab, bár tegyük hozzá, hogy a 12 színből "csak" 5 db zöld, a többi barnás árnyalat. 5 db matt színt tartalmaz, amik meglepően jól pigmentáltak (egyedül a világoszöld muzsikál kicsit gyengén), a fényesek pedig még ezeknél is erőteljesebbek, ennek ellenére nagyon egyszerű velük dolgozni. Nagyon jól satírozhatók, nem porolnak túlságosan, alappal nagyon tartósak. Szokásos Sleek minőség :)

Mimiti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.