KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. január 28.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

Kiadás éve: 2014

A Sleek-től már megszokhatott szuper-pigmentált 12-es szemfesték paletta, mely egyedi, stílusos, minden bőrszínhez alkalmazható árnyalatokat tartalmaz. A természet, a föld, a trópusi dzsungelek ihlették a színeit. Gyönyörű ultra-hordható árnyalatok, mint a zöldek, földes barnák, sötét lila.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

PAncsi79

2018. április 6.

A Sleek paletták a kedvenceim, ha a szem sminkeléséről van szó. Kék szeműként ebből a zöldeket nem igazán használom, a többi szín viszont igazán nekem való!
Nagyon jó minőségű festék, évek óta megvan és most is tökéletes az állaga, az ára is igazán remek.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Devy

2018. február 16.

Nagyon szeretem a Sleek palettákat, bár nem rég tudtam meg, hogy elvileg elég sok kőolajszármazékot tartalmaznak a a Sleek termékek..
Imádom a szaténos zöldeket, a természetes barnákat, egyedül azt sajnálom, hogy a sötétzöld (Tree of life) nem teljesen matt, mint amilyennek hittem, hanem az is kicsit fényes.

Devy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

peachyglow

2017. december 9.

Ezt a palettát úgy kaptam ajándékba, kék szemű vagyok, és számomra a zöldeket leszámítva mindegyik gyönyörű, kihasználható szép szín. Általánosságban nem kedvelem a lila szemhéjpúdereket, de ezek nem azok a rikító közönségesek, inkább pasztellesebbek és barnába hajaznak, csodálatosak! A bronz tökéletes számomra, a matt barnákat pedig nem csak mélyítőbe, hanem szemöldökre is lehet használni. Szerintem 3 éve megvan már, de még mindig szívesen nyúlok érte és változatlan a minősége. Bázis kell alá, nem potyog, sokáig tart, pigmentált és könnyen satírozható. Visszatérve a zöldekre, egyébként szép árnyalatok, és el tudok képzelni olyan, például barna szemszínt, ami mellé kifejezetten jól áll, de én nem nagyon mertem kísérletezni vele. Sleek minőség, van benne tükör, szép és letisztult a csomagolás. Nekem sajnos nem kattan a zár ha összecsukom, de leejtettem már kétszer és ezt leszámítva túlélte, úgyhogy beton biztosak a szemhéjpúderek benne. Csak ajánlani tudom, főleg barna szeműeknek! :)

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

fanniblue

2017. július 31.

Szuper ez a paletta, barna szemhez tökéletes választás :) -de szerintem minden féle szemszínhez.
Szépek, tartósak, nem potyogósak a színek, csak ajánlani tudom.

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Szépek, tartósak, nem potyogósak a színek, csak ajánlani tudom.

abicicaaa

2017. április 21.

Fantasztikus színkombináció. Elég hamar Ő lett a mindennapi kis palettám :)
Valóban a Paradicsomot juttatja eszembe, egyszerűen ránézek a színekre, és megszáll az ihlet, akár egy Isteni fuvallat.
Szépen eldolgozható, tartós, teljesen Sleek-hű.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Fantasztikus színkombináció. Elég hamar Ő lett a mindennapi kis palettám :)
Szépen eldolgozható, tartós, teljesen Sleek-hű.

szybylla

2016. november 19.

Imádom. Igazából a többi sleek palettát is, de mivel imádom a zöldet ez külön elnyerte a tetszésemet. Nagyon szépen pigmentált, így nem kell agyon satíroznom, hogy valami szín is megjelenjen a szememen. A tartósságát külön nem néztem, mivel általában szemalapot használok hozzá, de azzal tökéletesen fent marad. Az ára teljesen baráti ahhoz képest hogy mennyi szín van benne, és a milyen jó minőségű. A matt színek pigmentáltságával van esetleg egy kisebb probléma, de őszintén bevallom nem nagyon használom a világos matt almazöld színt így ez különösebben engem nem zavar. Ajánlom bárkinek:)

szybylla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

kata93

2016. október 31.

Ez volt az első palettám. Csodás színek vannak benne, a pigmentáltsága várakozáson felüli, és az ára sem veri az eget.

kata93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

rocknrose

2016. augusztus 15.

Zöld szememhez a zöld+lila sminkkombináció elég jól tud ütni :) Gyönyörű színek, jó minőség. Talán 1-2 színnel van némi kivetnivalóm pigmentáltságot tekintve, de egyébként imádat. Ez a második Sleek palettám, de szerintem nem az utolsó... :) Olyan jó eladót találtam Ebayen, 3000 forintért szereztem, megérkezett egy hét alatt és ingyenes volt a szállítás ;)

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Ariel001

2016. június 28.

Mint minden Sleek paletta ez is nagyon pigmentált, szépek a lilái és a zöldek-a legvilágosabb ami kevésbé pigmentált, de ez nem von le számomra az értékéből. Tényleg igazi trópusi esőerdős sminket lehet kreálni vele! Barna szemmel, hajjal rendelkezőknek telitalálat ez a paletta (is)!

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

mscintia

2016. június 23.

Ár-érték arányban tökéletes, a zöld a kedvenc színem, így nem is volt csoda, hogy olyan gyorsan lecsaptam rá, amilyen gyorsan megütötte a fülemet, hogy létezik ez a paletta. Nem használom ugyan túl gyakran, de most, hogy itt a nyár, biztos vagyok benne, hogy kimaradhatatlan smink-kellékemmé fogom avanzsálni. :)

mscintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.