KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   5850 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2014. április 2.

Kiszerelés:   7 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Az angliai Sleek MakeUp márka 7 db-os ecsetkészlete egy mágnessel záródó, vízlepergető utazó tokban.

Anyaga: szintetikus és kevert állatszőr

Készlet:

5. Eyeshadow Contouring brush
  6. Lip brush
  7. Eyeshadow brush

Ár: 3500 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Kipróbált, tiszta, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés / posta is megoldható

Theodora

2018. július 23.

Évek óta nem vettem új ecseteket, és most nagyon kellett 2 új ecset. Rájöttem, hogy sokkal olcsóbb szettben venni, mint külön-külön. Nem bántam meg a vételt, szuper jó ecsetek ezek. Nagyon puha, finom és könnyű velük dolgozni. Nem vesznek túl sok festéket, ami nekem előny, mert így könnyebb szabályozni a folyamatokat.
Könnyű őket tisztítani. Talán a fogásukon lehetett volna még alakítani (nekem a hosszabb nyéllel egyszerűbb dolgozni, de így sem vészes).

Theodora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Ppet

2018. január 12.

Nem találkoztam sok ecsetkészlettel de ezt imádom!! A szemre valók kellően puhák, megis van tartásuk. Jo velük felvinni a festéket, imádom a szemöldökecsetet!!!
Jo tisztítani oket, nincs gagyi hatás. Egyszerűen szerelem. A tok pedig nagyon praktikus, nem nyílik ki, fogja az ecseteket.

Ppet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Oraculum

2014. március 24.

A doboza nagyon igényes és az ecsetek is egyszerűek, klasszikus formájúak, nem hullanak.
A tok nem valami nyomódás-biztonságos, de ezért nem vonok le pontot, mert amúgy jól záródik és szépen elférnek benne az ecsetek.
Az ára pedig fantasztikus, remélem hosszú távon is ki fognak tartani.
Utazó méretűek az ecsetek, tehát kifejezetten rohangáláshoz, nyaraláshoz ajánlottak.

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Az ára pedig fantasztikus, remélem hosszú távon is ki fognak tartani.