KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2012. március 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1690 Ft

Gazdagon krémes avokádó, jojoba és édesmandula olajjal dúsított szájfények, melyek megóvják az ajkakat a kiszáradástól. Az ajakkészítmények védenek a nap káros sugarai ellen, SPF 15-öt, valamint A, C, E-vitaminokat tartalmaznak. A szájfények kellemes vizes hatású fényt kölcsönöznek az ajkaknak.

Kiszerelés: 10 g

Ár: 1690 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Sleek Pout Polish Szájfény- 1200 Ft
Ár: 1200 Ft (+pk) , Eladó: Feketehattyú
Állapot: 1x próbált ecsettel, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy ajánlott posta

Tbarbiii

2017. január 12.

Nagyon jól hidratálja az ajkakat szóval én nagyon szeretem . Így télen különösen praktikus mivel nem csak ápol de még szép színűekre varázsolja a szánkat.

Tbarbiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

lovecreams

2016. szeptember 7.

Hmm, nagyon jó kis szájfény és ajakápoló egyben! Visszafogottan színezi az ajkakat és finom az illata. Sokáig elég, tetszik a kiszerelése is. Nem kaphat mást, csak 5-öst:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Roberta

2016. január 23.

Powder pink árnyalat van meg. Szeretem, hogy nem ragad, meglepően jól tartja magát és nem szárít. Olyan érzés viselni, mint egy ajakbalzsamot. Sajnos tényleg van egy brutál keserű mellékzöngéje, ami csak egy tucat használat után jött elő. Kellemetlen kicsit, de összességében jó kis szájfény.

Roberta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

LyliaLinda

2016. január 21.

A Powder Pink árnyalat van meg, nagyon szép, szinte mint a szám színe, csak kicsit erősebb, ettől látszik, hogy van rajta valami. Azt még nem vettem észre, hogy megóvná a kiszáradástól, mondjuk még csak egy napja van meg. Viszont tartósabb a színe mint az eddigi szájfényeimnek, még akkor is látszik, amikor már nem érzem, hogy rajta lenne.

LyliaLinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

vzorka

2015. július 19.

Azért szeretem, mert nem ragad és nem szárítja az ajkam. Az egyik legkellemesebb viseletű szájfényem.

vzorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 19.

CosmoYuu

2015. május 31.

Én a "Peach Perfection"-re és a limitált kiadású "Monte Carlo"-ra ruháztam be. Imádom mindkettőt, nagyon szép fényt adnak az ajkaimnak, tartósak, viszont az illatuk az ajkakon már kevésbé kellemes. Jó beruházás volt, biztos, hogy beszerzek még pár árnyalatot :)

CosmoYuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 31.

Epelyke

2015. február 12.

Megvásároltam a Bare Minimum árnyalatot és a színében nem kellett csalódnom, csodálatos fénye van és egy kis "nude" beütése az ajkakon! Az illatát is imádom az meg, hogy SPF 15 van benne külön + pont! Egyetlen egy bajom van vele amiért nem kapja meg az 5 csillagot.... az íze... sajnos van egy kis kesernyés íze amit egészen a torkomig érzek, nekem pedig igen fontos egy szájfénynél, hogy kellemes vagy semleges íze legyen!

Epelyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

monacska26

2014. június 16.

Nekem a Peach Perfection van meg. Hát mit mondjak.. IMÁDOM :D Ecsetet használok hozzá - mert kézzel tényleg nem olyan jó belenyúlkálni - egy kellemes halvány barackos színt ad az ajkaimnak. Az illata is mesés, szerintem olyan mandulás-vaníliás :) Lehetséges, hogy szerzek még be belőle 1-2 másik árnyalatot :P

monacska26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 16.

KMarcsi

Korcsoport: >54
2014. február 28.

A rasberry árnylatot rendeltem meg, igazi üde nyári szín. Azt nem mondanám, hogy nagyon tartós lenne, de ha a fény el is tűnik, a szín még sokáig megmarad. Ami nagyon tetszik benne, hogy egyáltalán nem ragad, és nem szárítja a számat, sőt egy kicsit hidratál is. Szóval,... imádom :)

KMarcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 28.

PAncsi79

2014. február 11.

A Pink Cadillac árnyalatot vásároltam meg. A színe nagyon tetszik, élén rózsaszín.
Az ajkaimat szépen megfogja, ha kopik akkor sem csúnyán, hogy az ajkaim szélén megmarad a szín, hanem szépen egyenletesen. Viszont az én ajkaimon egyáltalán nem vizes fénye van, inkább szaténfényű. Eléggé száraz a szám bőre, nekem általában a szájfények előtt is bőségesen hidratálnom kell, de ennél ilyesmire nincs szükség, önmagában is nagyon jól hidratál.
Bár a megvásárláskor is tudtam, hogy tégelyes, tehát bele kell nyúlni (vagy ecsetet használni, de az nem kivitelezhető mindig olyan könnyen), mégis kissé kényelmetlennek érzem, hogy bele kell nyúlni, majd az ujjam letörölgetni... Szerintem praktikusabb lenne egy tubusos kiszerelés.
Ami azonban még jobban zavar, az az íze. Nem tudom úgy felkenni, hogy ne érezzem a kesernyés ízét, egy icipici mindig kerül az ajkaimra. Emiatt egész nap (minden újrakenés után) kellemetlen szájízem van - ezt nagyon sajnálom, mert emiatt nem fogok másik színt kipróbálni belőle (és ezért kap csak 3 pontot).

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.