KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2016. május 19.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3090 Ft

Magas pigmenttartalmú, E-vitaminnal dúsított rúzsok, melyek bámulatos színgazdagságú árnyalatot kölcsönöznek az ajkaknak mindössze 1 rétegben. Nagyon gazdaságos, jól kezelhető festékanyag.

Az ajakírúzscsaládon belül matt és szaténfényű árnyalatok találhatóak.

Ár: 3090 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Sleek True Colour Rúzsok
Ár: 1500 Ft/db , Eladó: LKitti
Állapot: 2-3 alkalommal kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, kérés esetén postázom
Ár: 1000 , Eladó: Renigirl999
Állapot: kétszer kipróbált, Helyszín: Budapest Örs Vezér tere, fizetés: személyesen

0bikbik0

2017. június 10.

Papaya Punch árnyalatom van, és nagyon örülök, hogy egymásra találtunk. Friss, nyári élénk árnyalatot kerestem, és megtaláltam :-)
Nemcsak a színe hihetetlenül szép, de az az árnyalat, ami rendkívül tartós rajtam, evés-ivást extra módon bírja, és nap végére is szépen, egyenletesen kopik.
Nem kenődik, nem szárít, tökéletes. 10 csillag :-)

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 10.

Nem kenődik, nem szárít, tökéletes. 10 csillag :-)

Csodacsibe420

2017. március 20.

Exxxaggerate Matte 792-es színt vettem meg és az eddigi legjobb rúzsom. Régóta kerestem olyan lila színű rúzst, ami nem túl kihívó, és nem is bordó-lila. Ez telitalálat. Nagyon tartós és gyönyörű színe van.

Csodacsibe420
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Villango

2017. március 18.

Mióta újra dolgozom, aktívabban sminkelek, így beszereztem pár új dolgot.
Régóta kerestem a MAC Kinda Sexy-jéhez hasonló árnyalatú rúzst. Volt nekem MAC-em, csak akkora csalódás volt hogy itt a piactéren adtam is rajta tovább.
Ma a Müllerben botorkálva láttam meg hogy a Sleek-nek van rúzsa is, nem is tudtam, és egy kinda sexy-hez nagyon hasonló árnyalat meg is fogott.
Én hiszek abban hogy amit a természet adott nekünk (színek az arcunkon pl) az áll a legjobban. És én nagyon nem ez a halvány rózsás nude-os lány vagyok.....de akkoris kell egy ilyen és kész. :)
A szín amit megvettem a Barely There, és tényleg nagyon hasonló a MAC-hez. Pontosan harmad annyiba kerül mint az előző, és kb ugyanazt tudja nekem. Én rendesen aláhidratálok, engem így nem szárít, és elég tartósnak is bizonyul, az ivást simán bírja szó nélkül. :)
Szívesen kipróbálnék a márkától más színeket is, én teljesen elégedett vagyok vele, a MAC-től pl egy fokal sem rosszabb, és hát tényleg harmadannyiba kerül.
A csomagolás kicsi, de maga a rúzs mennyiség optimális. nekem ez is teljesen rendben van.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Mióta újra dolgozom, aktívabban sminkelek, így beszereztem pár új dolgot.

Tbarbiii

2017. január 12.

Nekem a Loved up nevű színem van meg a kollekcióból ,mindenkinek ajánlom aki szereti a jó élénk ciklámen színű rúzsokat mert nagyon jól pigmentált és elég tartós is . árához képest szerintem hozza minőséget mint szinte minden Sleek termék ! :)

Tbarbiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Rakavili

2016. december 5.

Russian roulette árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Gyönyörű szín, bordó, meglepően jól áll a szőke hajamhoz és zöld szememhez. Állaga épp jó, remekül fed, kontúrceruzával jól tart, nekem minőségre a l'oreal piros kollekciójához hasonlít leginkább. Tartós, amíg nem eszek zsírosat. Én imádom.

Rakavili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 5.

lecsapaketchup

2016. december 3.

Nemrég rám jött a dili, hogy matt vörös rúzst kell hordanom, így esett a választásom a Russian Roulettere. Annyira gyönyörű a színe! A kreolos bőrömhöz tökéletesen passzol, és annyi meg annyi sminkkel tudom kombinálni! Az egyetlen szívfájdalmam, hogy nem bírja az evés-ivást, szóval állandóan pótolnom kell a hiányos részeket. Szájceruzával még nem próbáltam, lehet azzal működne a dolog. Erről majd még fogok írni updatet. Viszont van még két kívánságlistás színem: a szintén piros Vixen, illetve a darkos Vamp árnyalat. A Vampet mindenféleképpen meg akarom vásárolni! Tudom, hogy nagyon sötét, de ohmygoat olyan sminkeket tudnék vele rittyenteni... Kell és kész. xD

lecsapaketchup
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

pixxie94

2016. november 11.

Exxxaggerate színben van meg, a szín nagyon tetszik, azonban nem lehet egyenletesen felvinni, gyorsan kopik, és kicsit szárít is.

pixxie94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

Cathi

2016. szeptember 22.

Két színem van: matte exxxaggerate 792
Kemény, nehéz egyenletesen felvinni, baromi gyorsan kopik (a semmitől), nagyon szárítja a számat. Jó a szìne, de nem érdemes megvenni.
A másik szín: barely there 776
Krémes állagú, könnyű felvinni, mivel nem próbáltam még ki, hogy egész nap rajtam lenne, mást nem tudok mondani.
Összességében nem éri meg megvenni, a csomagolás gagyi, egy l'oreal vagy kiko rùzs sokkal többet ér mind külsőleg meg minőség alapján is.
Túl nagy volt a sleek körüli hercehurca, hogy milyen jó , buta módon jòpár cuccot vettem, de sajnos majdnem mindegyik csalódás.

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Két színem van: matte exxxaggerate 792
A másik szín: barely there 776

Ariel001

2016. június 26.

Peaches&cream és candy cane árnyalatokban rendeltem. Candy cane tartós, nem mászkál el, egy húzással is szépen fed, jól mutat. Peaches& creame gyönyörű színű, de én nem tudom egyszerűen viselni. Tartóssága sem az igazi, ill. minden apró hibát kiemel, foltosan tudom felvinni, még gondos radírozás és hidratálás után is. Tesómnak adtam hát ajándékba, neki ugyanezt produkálja az árnyalat...Sajnálom így csak 3*.

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

BlindedByLipstick

2016. június 17.

Az első gondolatom, amikor kibontottam a csomagot és megláttam a két pici rúzst, hogy ez most komoly? Aztán kitört belőlem a nevetés, és azóta imádom a picurkákat. :D Stiletto és Russian Roulette árnyalatokat vettem meg, mindkettő matt, és mindkettőt imádom. Krémes, könnyen lehet vele dolgozni, és már egy rétegben is gyönyörűen fed, kellemes érzés az ajkakon. Túlélt egy ebédet és egy délutáni kávét, minimálisan kopott, és akkor is alig láthatóan. Egyre jobban megszeretem a márkát, mert igaz, hogy egy picit drágább, mint pl. a Rimmel, de minőségi termékek. Most az új árnyalatokat várom a Matte Me kollekcióból, gyönyörűek azok a színek. :3

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.