KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. január 29.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

Extra pigmentált, nagyon erős, élénk, selymes, krémes textúrájú minerál festékpaletta. A 2012-es nyári kollekció tagja, V2-nek is nevezett Ultra Matte Darks i-Divine paletta. A palettában található összes szín matt. Bár a neve "sötét", mégis található benne semleges szín, de ez nem nyomja el a termék eredeti funkcióját a mély árnyékolást. A színek a legújabb trend szerint lettek összeválogatva. Textúrája szinte krémes, semmi krétás jellege nincs. Nagyon erős, extra pigmentált festékek. A bőrön nagyon puha, könnyű érzésű. Mivel erős színekről van szó, így nagyon kevés kell belőle, így rendkívül kiadós mennyiségű. Tartós, nem porolódik, alap nélkül is jól használható. A palettában tehát a sötét színek kapták a hangsúlyt, így a világos színeknek kicsit más a pigmentáltsága (természetesen azok is jó minőségűek), de nem célszerű összehasonlítani őket a sötét színek textúrájával. Zsíros bőrön kevés alapozóval is több, mint 8 órát bír. Minőségi primerrel, normál bőrnél jóval többet. A paletta - mint a többi i-Divine - professzionális festék. Vegan termék.

Ár: 2500 , Eladó: sttpcsillag
Állapot: párszor használt, Helyszín: Tiszaújváros, fizetés: fizetés előre utalással, ajánlott levélként postázom vagy személyes átvétel
Ár: 2300 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm, személyes átvétel

saraanna

2017. augusztus 7.

Teljesen elégedett vagyok vele, szuper pigmentált, pár amelyik kezd elfogyni eléggé szétmorzsálódott. Egy-két szín sajnos van amihez hozzá sem érek, de szeretem azt is hogy változatos, általában a fekete szemkihúzás mögé szoktam egy ecsettel lilát-téglaszínűt és egy kis barnát feltenni, mikor melyik dominál. Ecsettel nehezen eldolgozható, ha nagyon szét kell még kenni akkor az ujjamat használom.
Ennyi pénzért pedig örülök, hogy rájöttem melyik színt szeretem.
Télen még a türkiz-kék kombót is egy másik smink ezüstével bedobom.

saraanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Ennyi pénzért pedig örülök, hogy rájöttem melyik színt szeretem.
Télen még a türkiz-kék kombót is egy másik smink ezüstével bedobom.

Szixooo

2017. június 21.

UPDATE: Par hasznalat utan tartom a velemenyem: ezek a legnehezebben satirozhato/ fustositheto matt festekeim (pedig mattbol eleg sokat kostoltam mar). A formula szerintem nem kremes, inkabb kemeny, munka kozben lepotyogos fajta. Tusvonalat feldobni, also szempillasort kihuzni nagyon jo. Ha fustos szemet akarok vele kesziteni, akkor aprolekosan kell felepitenem a szint, mivel ha egyszer megszalad, nehezen korrigalhato. Ma egy ibolyak ihlette, tavaszi, lila-kek-sarga sminket keszitettem vele - tetszik az eredmeny, de feleslegesen sok munka van a szinek eldolgozasaval. Ami viszont nagy pozitivum, hogy tobb szint hasznalva sem lesz piszkos hatasu a vegeredmeny, a szinek felismerhetoek maradnak. Osszessegeben: a pigment jo, de a formula lehetne jobb is.
Fura ez a paletta, mert talalok rajta szeretni valot, megsem igazi szerelem.

Regota szerettem volna kiprobalni a Sleek szemhejpuder palettait (az arcra valo termekeikkel elegedett vagyok), de valahogy sose rendeltem. A sok varakozas ellenere (vagy eppen emiatt) kicsit csalodott vagyok. Egyreszt a szinek nem olyanok a szemhejon, mint a palettaban. Masreszt foltosan terul a festek - sokaig kell pakolgatni, mire elerem az egyseges fedest. Satirozas szinten problemas, ha szep szinatmenetet szeretnenk. Mivel sokat kell pakolgatni a port, ezert ugye potyog is, amire erdemes felkeszulni, foleg ilyen sotet szineknel. Tartossaga szemhejalapot hasznalva rendben van. Drogerias festekeket es Makeup Revolution palettakat felulmul pigmentaltsagban es tartossagban, hasznalni viszont szamomra kisse idoigenyes. Szines fustos szemet korulmenyes vele kesziteni, de konturhoz nem rossz.

Szixooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Fura ez a paletta, mert talalok rajta szeretni valot, megsem igazi szerelem.

ninahf

Korcsoport: < 18
2017. június 21.

Ezek a színek az életeim! Nagyon tartósak és pigmentáltak, elég belőlük kevés is:)
Kissé nehézkes eldolgozni, de meg lehet bocsájtani ezt neki :)

ninahf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 21.

Kissé nehézkes eldolgozni, de meg lehet bocsájtani ezt neki :)

fanniblue

2017. április 24.

Nagyon tetszenek a színei, főleg a kék és a zöld :) Jól pigmentáltak és tartósak is.
Az egyetlen probléma, hogy nehezen eldolgozhatóak, így ha elrontottam valamit, nagyon nehezen tudom csak korrigálni.

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

abicicaaa

2017. április 21.

A színek gyönyörűek, de ezt találom a legnehezebben eldolgozhatónak az összes közül amit vettem (5). Több időt kell rászánni az egész procedúrára, ha ezzel a palettával dolgozunk.
Ha valakinek ez az első palettaja a Sleektől, és nincs megelégedve vele, szerintem érdemes beruházni egyre, amiben esetleg több a csillám.
Btw: a fekete gyönyörűen pigmentalt, egy apró szerelem :)

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Btw: a fekete gyönyörűen pigmentalt, egy apró szerelem :)

cintibuborek

2017. március 2.

Imádom! Ez az első Sleek palettám és nagyon szeretem, gyönyörű színei vannak, nagyon pigmentáltak, primerrel egész nap bírja, a vöröses barna színek a kedvenceim belőle.

cintibuborek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

LauuKovacs

2017. február 13.

Pontosan ilyen színeket kerestem és tadáá megtaláltam! :) nagyon jól pigmentált, szép színek, kombinálhatóak egymással. A tartósságukkal vagyok picit bajba, mert először kipróbáltam (primerrel) és nagyon keveset bírt...második alkalommal is..és a 3. 4. Alkalommal is ugyanúgy csináltam mindent mint eddig, de tartott. Meglepődtem, de remélem továbbra is jó lesz a tapasztalatom :D

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

DFI

2017. január 7.

A sötét színek miatt vettem meg (zöld kék fekete). Nekem nem nagyon poroz. A világosak alig látszanak, a fehér kivételével. A sötétek szépen látszanak, tartósnak mondhatók még alap nélkül is. A fekete, alap nélkül tusvonalként déltől estig fennmaradt. A Makeup revolution szemhéjfestékeinél (monom és palettám is van) jóval tartósabb és pigmentáltabb. Jó vételnek látszik, eddig ötös.

DFI
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Tesa

2016. október 12.

Kb. két hete van meg, és egy nagyon fontos eleme lett a kollekciómnak, és nem ám a natúr színek miatt, azokhoz még nem is nyúltam őszintén szólva... Nagyon szeretem a színes árnyalatokkal kihúzni az alsó pillatőt, főleg ha valami szép tusvonalat is sikerült kreálnom. Annyira jól feldobja az egészet. Nem tudom valaha is merem e majd őket teljes szemhéjra használni. Azt hittem fogom, de elég erősnek érzem őket, pedig nem vagyok nyuszi ezekhez a dolgokhoz. Nem baj végül is, amire amúgy is elsősorban szántam, arra jó, hiszen minden alapszín megtalálható benne, amikkel a legegyszerűbb sminket is össze tudom dobni. :)

Minőségről meg szót se, annyira csodálatos! Ez a paletta az ékes bizonyítéka annak, hogy bizony a matt festékeket is meglehet csinálni úgy, hogy az normális legyen. Puhák, könnyen satírozhatóak, és igazán élénkek, nem kell nekik rétegekig könyörögni, hogy na fogjá' má':

Ránézésre nekem teljesen ősz hangulatom van tőle.

Tesa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

Ránézésre nekem teljesen ősz hangulatom van tőle.

Csucsi08

2016. szeptember 14.

2016.02.25. Nagyon erős színek, és szépek is. Csak párat tudok használni nappalra, vagy igyekszem vékonyan feltenni és elsatírozni. Már ugye nem élek éjszakai életet, de azért remélem sikerül elhasználnom, mert tetszik nagyon :)

2016.09.14. Használgatom, de leginkább a szemem alját szoktam vele kihúzni, mert elég erős árnyalatok ahhoz, hogy ott jól mutasson, és a ceruzákat nem is szeretem, mert azok nekem könnyen maszatolódnak. Teljes smink készítéséhez sajnos nem ehhez nyúlok, de ráerősítésnek, építésnek használható. Viszont mivel nagy nálam a "matt szerelem", így fontos része a kollekciómnak :)

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate