KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2855 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szisz5, az összetevőket feltöltötte: agica0723, Módosítva: 2014. február 20.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

A Sleek 2013 szeptemberben megjelenő limitált kollekciójának része ez az igazán őszies színeket tartalmazó paletta. A 12 szín között találunk csillogó natúr színeket illetve a mélyebb lila és bogyós színeket.

Ár: 2000 , Eladó: kissenikor
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes vagy posta
Ár: 1800 Ft , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: használt, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta

raramusic

2018. január 22.

Imádom, mert szuper tartós. A színek szépek, bár ezek olyan "egyformák". Ettől függetlenül az egyik legjobb szemsmink márka :)

raramusic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

cherry93

2017. december 23.

Imadom ezt a palettat a szinei miatt. Gyonyoruen pigmentaltak, fenyesek, csillogoak, de sajnos pont emiatt baroramira potyognak a szem ala. Trukkozni kell felvitelnel, hogy ne nezzen ugy ki a fejem, mint egy discogomb.
Ettol fuggetlenul tokeletesen bevalt, gyonyoru szemsminkeket lehet vele kesziteni :)

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

youdith

2017. december 4.

Aki szereti a gyönyörű lilákat és arany színeket, imádni fogja. Én is. Pigmentált, csillogó színek, primer nélkül is tartósak. A világos színeket nagyon szeretem önmagukban használni egy tusvonallal nappalra. Van olyan jó, mint a Bad girl paletta.

youdith
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Katulin

2017. május 13.

Imádnivaló kis paletta, rendkívül sokféle szemsmink elkészítésére alkalmas. Nekem alig porol, és alappal elég tartós. Megéri beruházni rá.

Katulin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

blondeowl

2017. május 4.

Nagyon szép színek és 1-2 kivételével nem porolnak. Tartós sminket lehet vele készíteni, alap nélkül is szuper. Glamour napokon vettem, kedvezményes áron méginkább megérte!

blondeowl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

abicicaaa

2017. április 21.

Szerelmem ez a paletta, gyönyörű csillogó - glitteres színek egyetlenegy tökéletes árnyalatú matt barnával, ami nekem személy szerint elég is :)
Nem porzanak, szép a felvitel ecsettel és a csillogó színek esetében ujjbeggyel is. Primerrel extra tartós.
Újra és újra csodálatba ejt.
Nem tudom eléggé kifejezni, mennyire imádom :D

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Újra és újra csodálatba ejt.
Nem tudom eléggé kifejezni, mennyire imádom :D

Regi23

2017. április 15.

Csodálatos paletta, gyönyörű színekkel, amik szuperpigmentáltak. Kicsit porol némelyik, de nem vészes. Csak ajánlani tudom!

Regi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

veronika91

2017. április 3.

nemtudok rosszat mondani rá,csodás szinek,jol pigmentalt,es meg tukor is van hozzá!sokszor nyulok ehhez a palettahoz!

veronika91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 3.

Asarys

2017. március 29.

Az egyik kedvenc Sleek palettám a sok közül. Nagyon szép csajos színek vannak benne. Főleg ősszel-télen-és tavasz elején használom ezt a palettát. Árkatergóriájában a legjobb szerintem. Nagyon jól pigmentáltak a színek, enyhén porzik 1-2 de annyira nem zavaróan. Tehát nekem nagy szerelem lett :)

Asarys
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

nancy10

2017. március 21.

Nagyon szépen pigmentált paletta, szeretem a Sleek termékeit. Egy kicsit porzik ugyan és sok a hasonló szín benne, de én gyönyörű sminkeket tudtam készíteni vele. Elég egy kicsit beleérinteni az ecsetet. Esetleg egy kicsit több matt árnyalat elfért volna még benne. Szemhéjalapozóval használom, egész nap kitart és csodálatosan élénk. :)

nancy10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.