KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2855 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szisz5, az összetevőket feltöltötte: agica0723, Módosítva: 2014. február 20.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller, online

A Sleek 2013 szeptemberben megjelenő limitált kollekciójának része ez az igazán őszies színeket tartalmazó paletta. A 12 szín között találunk csillogó natúr színeket illetve a mélyebb lila és bogyós színeket.

KERESEM-Sleek Vintage Romance I-Divine Paletta
Ár: megegyezes szerint , Eladó: alexandra326
Állapot: Keveset hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 2000 Ft , Eladó: aalexaa
Állapot: A képen látható állapotban., Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben az Egyetem környékén, más esetben előreutalás után postázok (a pk-t a vevő állja)
abicicaaa

2017. április 21.

Szerelmem ez a paletta, gyönyörű csillogó - glitteres színek egyetlenegy tökéletes árnyalatú matt barnával, ami nekem személy szerint elég is :)
Nem porzanak, szép a felvitel ecsettel és a csillogó színek esetében ujjbeggyel is. Primerrel extra tartós.
Újra és újra csodálatba ejt.
Nem tudom eléggé kifejezni, mennyire imádom :D

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Újra és újra csodálatba ejt.
Nem tudom eléggé kifejezni, mennyire imádom :D

Regi23

2017. április 15.

Csodálatos paletta, gyönyörű színekkel, amik szuperpigmentáltak. Kicsit porol némelyik, de nem vészes. Csak ajánlani tudom!

Regi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

veronika91

2017. április 3.

nemtudok rosszat mondani rá,csodás szinek,jol pigmentalt,es meg tukor is van hozzá!sokszor nyulok ehhez a palettahoz!

veronika91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 3.

Asarys

2017. március 29.

Az egyik kedvenc Sleek palettám a sok közül. Nagyon szép csajos színek vannak benne. Főleg ősszel-télen-és tavasz elején használom ezt a palettát. Árkatergóriájában a legjobb szerintem. Nagyon jól pigmentáltak a színek, enyhén porzik 1-2 de annyira nem zavaróan. Tehát nekem nagy szerelem lett :)

Asarys
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

nancy10

2017. március 21.

Nagyon szépen pigmentált paletta, szeretem a Sleek termékeit. Egy kicsit porzik ugyan és sok a hasonló szín benne, de én gyönyörű sminkeket tudtam készíteni vele. Elég egy kicsit beleérinteni az ecsetet. Esetleg egy kicsit több matt árnyalat elfért volna még benne. Szemhéjalapozóval használom, egész nap kitart és csodálatosan élénk. :)

nancy10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

CataKatinka

2017. február 19.

Ez a második sleek palettám, a minősége tökéletes, a színek gyönyörűek, élénkek, jól pigmentáltak, ugyan néhány szín picit potyog de a megfelelő ecsettel orvosolható- ár-érték arányban kitűnő, egyetlen negatívum a festék "illata" ami ilyen olcsóbb szemfestékekre jellemző. Nem a legtartósabb szemhéjpúdereim közé tartoznak, de meg vagyok elégedve vele.

CataKatinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

VivienCs95

2017. január 30.

Ez a paletta egy csoda! Gyönyörű színek vannak benne, egytől egyig nagyon pigmentáltak, némelyikhez konkrétan elég hozzáérinteni az ecsetet...:D szeretem, bár hétköznapra kicsit sok, de alkalmakkor nagyon szép szemsminket lehet alkotni vele :) tartóssága is megfelelő, bár szemhéjalap kell alá.

VivienCs95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

stiles

2017. január 5.

Minőségre nagyon jók, pigmentáltak, tartósak, könnyen satírozhatóak a színek, de a színválaszték nem a legszerencsésebb (ezzel így igazából az összes Sleek palettát össze lehet foglalni). A három mályva szín majdhogynem teljesen egyforma a szemhéjon, a matt barna nekem teljesen wtf, mert átmeneti színnek túl sötét, de igazából nem értem, mi másra lehetne használni, mert semmivel nem harmonizál a palettában. Igazán lehetett volna még 3-4 matt szín benne. A kékes színek az egyetlenek, amik nem túl jó minőségűek, nehezen építhetőek fel úgy, hogy rendesen látsszanak is. Igazából drogériás felhozatalban messze a legjobbak között van a Sleek (bár most a Bourjois kijött két nagyon klassz palettával, amiknek a színei is fantasztikusak), de a színösszeállítások tényleg nem valami jók, így sajnos nem nagyon lehet velük azt csinálni, hogy egy palettából megoldom az egész szemsminkemet. Ha valaki paletta junkie, szerintem nem érdemes megvennie, de aki nem szeret sokat költeni sminkre, annak hangsúlyosabb sminkhez (egy-két matt árnyalattal kiegészítve egy másik palettából) tökéletes választás. A négy csillagot leginkább az ár/érték arány miatt adom.

stiles
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

vdszvvn

2017. január 4.

Nagyon pigmentáltak, tartósak még szemhéj alap nélkül is. Csak ajánlani tudom!

vdszvvn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Nagyon pigmentáltak, tartósak még szemhéj alap nélkül is. Csak ajánlani tudom!

silver

2017. január 3.

4 Sleek palettám van összesen, sajnos ezzel vagyok a legkevésbé megelégedve. Bosszant, hogy némelyik szín botrányosan gyenge, pl. jobbról a 2. a felső és az alsó sorban is. A mályvás színek mind túl kemény állagúak és úgy kell kiimádkozni belőlük a színt, aztán meg nehéz őket szépen eldolgozni, felvive szinte alig van köztük különbség... A feketének úgy látom csak a tetején van egy csillámos réteg, emiatt csalódott vagyok. Egyedül a felső sor bal szélső 4 színével vagyok megelégedve, azok csodásan teljesítenek. A felső sor jobb szélső terrakottája is rendben van, de hát kb. minek... Csalódás.

silver
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.