KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2855 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szisz5, az összetevőket feltöltötte: agica0723, Módosítva: 2014. február 20.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

A Sleek 2013 szeptemberben megjelenő limitált kollekciójának része ez az igazán őszies színeket tartalmazó paletta. A 12 szín között találunk csillogó natúr színeket illetve a mélyebb lila és bogyós színeket.

Ár: 2000 , Eladó: kissenikor
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes vagy posta
Ár: 1800 Ft , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: használt, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

emmamiddleton92

2018. április 17.

Totális szerelem ez a paletta, kb. 2 éve használom és mindig izgulok, nehogy bevonják!! :) Kékeszöld szemem van, amihez tökéletes árnyalatok vannak benne. Bármikor fordulhatok hozzá, akár hétköznapi akár drámai sminket szeretnék. Szuper a pigmentáltsága, könnyű is vele túlzásba esni :) Picit potyog amikor felrakom, de ez szerintem normális ... a sminkesek is mindig javasolják a youtube-videóikban, hogy először a szemet kell elkészíteni, úgy nem maszatolunk később :) Nekem simán kibír egy rohanós munkanapot, és nem használok alá primert. A toknak is szuper a minősége. Ezt a márkát bárkinek merem ajánlani.

emmamiddleton92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

cattitude

2018. március 13.

ajándékba kaptam ezt a palettát és nagyon szeretem, nagyon szép sminkeket lehet vele csinálni. én alapvetően nem szeretek nedves ecsettel dolgozni, de így is elég pigmentáltak a festékek. alappal használom, nekem nem potyog és tartós is. a tokjáért külön csillagot adnék, nagyon jó érzés kézbe venni, ég és föld a különbség a Sleek paletták és a Makeup Revolution recsegős-ropogós, silányul összeragasztott csomagolása között.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Rekakarolina

2018. március 5.

Számomra ez a paletta az egyik top paletta. Szemhéjbázis nélkül is nekem szuper pigmentált, és tartós is. A színek közül van ami számomra a nem hétköznapi szín, de néha azok is használhatók.

Rekakarolina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

mlsasigh

2018. február 14.

A krémes állagúakhoz fixáló spray mindenképp kell, hogy előjöjjön a pigmentáció. A bal alsó 3 szín nagyon hasonló. Matt árnyalatok eldolgozásánál eltűnik a csillám abszolút. Annyira, hogy a szemöldököm sokszor a feketével rajzolom fixálás előtt, ami ránézésre tele van csillámmal, de néhány ecsetmozdulat után már semmi nem látszik belőle (viszont a sleek-féle feketével mindig meg vagyok elégedve, mert sok márkánál nem elég pigmentált).

mlsasigh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

raramusic

2018. január 22.

Imádom, mert szuper tartós. A színek szépek, bár ezek olyan "egyformák". Ettől függetlenül az egyik legjobb szemsmink márka :)

raramusic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

cherry93

2017. december 23.

Imadom ezt a palettat a szinei miatt. Gyonyoruen pigmentaltak, fenyesek, csillogoak, de sajnos pont emiatt baroramira potyognak a szem ala. Trukkozni kell felvitelnel, hogy ne nezzen ugy ki a fejem, mint egy discogomb.
Ettol fuggetlenul tokeletesen bevalt, gyonyoru szemsminkeket lehet vele kesziteni :)

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

youdith

2017. december 4.

Aki szereti a gyönyörű lilákat és arany színeket, imádni fogja. Én is. Pigmentált, csillogó színek, primer nélkül is tartósak. A világos színeket nagyon szeretem önmagukban használni egy tusvonallal nappalra. Van olyan jó, mint a Bad girl paletta.

youdith
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Katulin

2017. május 13.

Imádnivaló kis paletta, rendkívül sokféle szemsmink elkészítésére alkalmas. Nekem alig porol, és alappal elég tartós. Megéri beruházni rá.

Katulin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

blondeowl

2017. május 4.

Nagyon szép színek és 1-2 kivételével nem porolnak. Tartós sminket lehet vele készíteni, alap nélkül is szuper. Glamour napokon vettem, kedvezményes áron méginkább megérte!

blondeowl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

abicicaaa

2017. április 21.

Szerelmem ez a paletta, gyönyörű csillogó - glitteres színek egyetlenegy tökéletes árnyalatú matt barnával, ami nekem személy szerint elég is :)
Nem porzanak, szép a felvitel ecsettel és a csillogó színek esetében ujjbeggyel is. Primerrel extra tartós.
Újra és újra csodálatba ejt.
Nem tudom eléggé kifejezni, mennyire imádom :D

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Újra és újra csodálatba ejt.
Nem tudom eléggé kifejezni, mennyire imádom :D

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.