KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   1477 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1477 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: levinyo4, az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2011. február 17.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1477 Ft

Fontosabb összetevők a krémben: Koffein, Centella, Ásványi sók

Ár: 1477 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 3990ft , Eladó: Kicsivero
Állapot: 2×250ml új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki utalàs után ajánlott posta vagy foxpost

bbrilona

2017. szeptember 24.

Valóban semmit sem ér, de legalább árt, mivel tele van parbennel és más méreganyagokkal. Amikor kipróbáltam erre még nem figyeltem oda kellőképpen. Nem ajánlom. 0 pontos termék.

bbrilona
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 24.

tymes18241

2017. szeptember 24.

Én szeretem használni edzés közben. Edzés nélkül sosem jutna eszembe felkenni, hiszen nem egy krémtől várom a csodát. Azokon a területeken, ahová felkenem, sokkal jobban izzadok, és a bőröm is simább lett tőle. Már többször újra vettem, hasra, combokra és fenékre nagyon jó hatással van, edzés mellett!!

tymes18241
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

carmenjade

2017. március 15.

Természetesen semmit nem ér (mit is gondoltam?), ellenben baromi büdös és ragacsos. Nem ajaánlom senkinek, maximum arra volt jó, hogy télen melegítse a combomat. Inkább étkezzetek tisztán és sportoljatok, lányok.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

gumibogyo11

2017. január 31.

Szerintem minden ilyen és ehhez hasonló (vérbőséget okozó) termékre rá kellene írni, hogy érproblémák esetén nagyon nem ajánlott. Ugyanis ha valakinek a felmenői között volt pl visszérbetegség akkor ez csak hab lesz a tortán és tele lesz a lábatok seprűvénákkal. Persze nem kimondottan a krém a ludas, de aki hajlamos annál azért hozzájárul. Ami pedig a hatását illeti, sok víz/tea fogyasztással, tisztább étkezéssel és mozgással ezerszer többet lehet elérni mint bármilyen krémmel.

gumibogyo11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

rLau88

2016. november 22.

Megmondom őszintén nem használom napi rendszerességgel így a narancsbőr-fogyás tekintetében nem nyilatkozom, mert ha azt mondanám, hogy nem használ az igazságtalan lenne a krémmel szemben, mivel napi használatra szánják.
Amiért nem tudom naponta használni (amellett, hogy elfelejtem :) ) az azért van, mert eszméletlenül büdös. Több óráig érezni utána a szagát a ruhán is.
Először nekem csípett, utána nem. Amikor test radírozok előtte és jól "megdolgozom" a krémet akkor kicsit csíp, de akkor se vészes, annyira nem csíp mint egy másfajta fogyasztókrém.
A szaga miatt mindenképp csak két csillagot érdemel.

rLau88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

A szaga miatt mindenképp csak két csillagot érdemel.

OFA

2016. november 15.

Testápolóként nagyon jó, de amire szánták, arra nem.

OFA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Testápolóként nagyon jó, de amire szánták, arra nem.

GyIldi

2016. november 8.

Nem rossz, éget, megvan a "dolgozik a szer"-érzés, talán ér is valamit... En edzés előtt nem használtam, kipróbálom úgy is a héten, hátha... Az illata tényleg nem a legjobb de nekem nem zavaró. Összességében az ára miatt szerintem megéri.

GyIldi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Kremcica

2016. október 7.

Több ilyen piros, a másik piros illetve a zöld hűsítő Eveline krémet próbáltam már. Az összvéleményem hogy mind pénzkidobás. Mindegyiknek volt valami hatása, látszott hogy a bőröm állaga szebb lett, puhább. A piros melegítősek jobbak, de egy idő után annyira égetett hogy a zöldekre váltottam. Fóliázva kínzással ért fel. Annyira nem volt hatásos hogy kínozzam magam ezzel a krémmel hosszútávon. Ja és piszkosul viszkettem ettől.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

borb.biaa

2016. augusztus 26.

Sport és diéta mellett alkalmaztam kiegészítőként, többnyire esténként kentem fel, de előfordult, hogy edzés előtt, akkor gyilkos volt. :D Mindenesetre nem rossz krém, használt is valamennyit de az illata undorító számomra, és nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni, mert igazából annyira nincs szükségem ilyen trükközésekre.

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

heniiike

2016. július 31.

Sportolás mellett csodát tesz. Viszont az illata kezd idegesíteni :( de hàt...megéri :)

heniiike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 31.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Hyaluronic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.