KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Smashbox

Ár:   $32   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   $32
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Ecsetek

Könnyen használható, ferdén vágott ecset pirosításhoz és kontúrozáshoz. A high-tech szintetikus szálaknak köszönhetően az ecsetfej mosás után is megtartja formáját.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

whitemerci

2017. december 20.

Finom, puha szintetikus szőrű ecset. Ferde vágású kialakítása miatt kontúrozáshoz, pirosításhoz, de még highlighter felviteléhez is jól használható. Szépen felveszi a terméket, és egyenletesen elosztva, jól adja le, és gyorsan, hatékonyan lehet vele eldolgozni is. Porpúder felviteléhez is el tudom képzelni, mert a szem alatti részen, állon, orron, orrnyeregnél a kialakítása miatt kényelmesebben lehet adagolni, mint kör alakú pufi ecsettel. Kimosás után is formatartó, és puha marad. Jól kézre áll, szép vékony, hosszú nyele van. Nem olcsó, sőt nagyon nem olcsó, de tényleg nagyon jól, és kellemesen használható, finom puha ecset, én jobban szeretem mint a ZOEVA bronzosító ecsetét, ami természetes szőrű, és nekem az mégis kissé durva.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.