KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Smashbox

Ár:   $34   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   $34
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Ecsetek

Ez a sűrű, lapos fejjel rendelkező, szintetikus szálú púderecset optimális mennyiségű púdert vagy kontúrt vesz fel, és segít megakadályozni, hogy a por beleüljön a finom vonalakba.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

whitemerci

2017. december 20.

Amikor megláttam ezt az ecsetet, rögtön a törpenyuszim farkincájához hasonlítottam, mert a kialakítása miatt kb. úgy is néz ki, és a vágási felülete igen pihe-puha, selymes érzetet nyújtott. A megfelelő szögben tartva elképesztően könnyen, egyenletesen lehet vele dolgozni, nehezen hozzáférhető helyeken, görbületekben is és tényleg nagyon kis kellemes, puha szőrű kis ecset. Kontúrozásnál, finomrészletek, precizíos munkák kivitelezhetők vele :). A keskeny kialakítású nyélen van hátul 2 bemélyedés kialakítva, ahova behelyezzük az ujjainkat ecsetfogás közben, megkönnyíti a munkát, és nem is csúszik ki a kezünkből, nagyon praktikus és kényelmes, és segít megfelelő szögben tartani az ecsetet, szóval apró részletekig kidolgozott ecset ez, teljesen megkedveltem. Az ára húzós, de akció alkalmával szerintem megéri beruházni rá.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.