KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Smashbox

Ár:   $26   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   $26
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Ecsetek

Lapos feje tökéletesen illeszkedik a szemhéj körvonalához, hogy határozott árnyékolást hozzon létre. A high-tech szintetikus szálaknak köszönhetően mosás után is megtartja formáját.

whitemerci

2017. december 20.

Kis szemmel rendelkezők is remekül használhatják ezt az árnyékoló ecsetet. Lapos kialakítása miatt tényleg tökéletesen illeszkedik a mélyítővonalhoz, és puha, nem szúrja a szemet. Az ecset nyele megfelelő hosszúságú és vastagságú, kényelmesen használható. Por és krémes állagú termékeknél is bevethető egyaránt, használhatjuk a mozgó szemhéjra való szemfesték felvitelére is, vagy akár korrektor ecsetként is. Az alsó szempillatőben szemfesték elsatírozására is alkalmas, szóval rengeteg lehetőség van benne. A tisztítása is könnyű, formatartó és nem hullajtja a szőrét. Akciósan érdemes rávetni pár pillantást szerintem. :)

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.