KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Smashbox

Ár:   $22   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   $22
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Ecsetek

Ez a high-tech szintetikus szálakkal rendelkező ecset biztosítja a szempillatőhöz felvitt szemceruza, illetve krémes vagy por állagú termék precíz elsatírozását. A belső szemzug kiemelésére is használható.

whitemerci

2017. december 20.

Nagyon sokoldalúan használható, szemre való szintetikus szőrrel rendelkező ecset. Akár krémes, folyékony, vagy por állagú termékek használatához is tökéletes. A szemceruza szempillatőben való elsatírozásához, a felső szempillató kihúzásához, satírozásához, szemfesték szemhéjra való felviteléhez, árnyékoláshoz, a mélyítővonalba festék felvitelére, kiemelésére és a belső illetve külső szemzúgba festékkel való kiemelésre, elmélyítésre...stb. A szemfestésen túlmenően, használhatjuk még korrektorozáshoz is a kényesen elérhető helyeken, pl. orrcimpánál is, illetve erőteljesebb rúzs felvitelekor a szájkontúr körüli javításokra, a Cupido ív kiemelésére. Nagyon kicsi helyen történő bőrtökéletesítéshez is kiváló, de igazán szinte mindere használható, remek többfunkciós ecsetecske, strapabíró, könnyen tisztítható, és igen hatékony is, csak kicsit drága, de akció keretén belül szerintem érdemes beruházni rá.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.