KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SO'BiO étic

Ár:   3160 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ez a virágvíz hatóanyagokban különösen gazdag, egy napi plusz frissességlöketet biztosít. Enyhíti az irritációt és a bőrpírt, ideális érzékeny bőrűeknek is. Regenerál és tonizál, egyenletesebb arcszínt biztosít.

Parabén-, szilikon- és szintetikus illatanyagtól mentes. Az összetevők 99%-a természetes eredetű, ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Tvylvis

2018. április 15.

Nagyon szerettem, fontolgatom, hogy újból megveszem. Én tonik helyett használom, a hidratálóm alá. Nyugtatja a bőrt, ad egy plusz hidratálást. Az illata természetes rózsa, sok-sok friss zöld szárral (senki ne várjon édes, virágos, mesterséges rózsaillatot). Jó a csomagolás, jó a pumpa, és a permet is nagyon jól eloszlik. Ajánlom bátran, főleg száraz, pirosodásra hajlamos bőrre.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Citronellol
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol