KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Payot

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2010. október 10.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

szambi

2011. március 25.

Kb. 9 éve már használtam és akkor nagyon bejött. Mostanában rászántam magam, hogy ismét kipróbáljam, és azt kell mondjam, sajnos nem sokat ért. Patik maradtak ugyanúgy, csak kezdetben egy pici javulás, aztán semmi.Vagy másfél tubust elhasználtam, aztán abbahagytam. Ráadásul az összetevői között szerepel pár dolog amivel nem vagyok kibékülve, az ára sem túl alacsony, arról nem is beszélve, hogy nehéz beszerezni, mert az egész városban csak egy helyen lehet kapni.

szambi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 25.

Ancico

2011. február 28.

Hétvégén, egy hosszú, mászkálós napon próbáltam először. Igaz hűvös időben, de a mattító hatásával viszonylag elégedett voltam, s nem is ütött ki. Fényvédő alá kenem, tehát így sem maradtam totál matt, de nem lettem olajosan fénylő, mint szoktam. Felkenéskor erős mentol illatú és első összetevői közt van az alkohol is, mégis hidratáltnak, puhának tűnt a bőröm, olyan selymes,mattos,púderes tapintása lett. Remélem hosszabb távon sem fog kellemetlen meglepetést okozni.
SZERK:
Kisebb kihagyás után újra használni kezdtem, de sajnos kipattogtam tőle, sőt, mivel az alkohol (ami itt 2. helyen! szerepel) potenciális szabadgyök képző mégiscsak lemondok a használatáról. Kár, mert egyéb összetevői miatt nagyon szerettem volna szeretni...de végülis egész jól megvan a bőröm mattítók nélkül is.

Ancico
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 28.

SZERK:

Antioxidánsok: Smithsonite Extract, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Bisabolol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Mannitol, Sodium PCA, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese Pca, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Biotin

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.