KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Soap & Glory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2011. november 17.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Sminkek szájra

Az ajkat tízszeresére nagyíthatja, amint  azt víz éri. Az ajak teltebb, kerekebb, érzékibb lesz.

DawnMelody

2016. június 27.

Külföldön vettem, mert iszonyúan le volt árazva, én meg épp kíváncsi kedvemben voltam. Tényleg dúsít, bár nem kell csodákra számítani. Engem nem zavar a bizsergető érzése, a színe (barnás) kifejezetten tetszik, az illata, íze nem hivalkodó, de viszont sajnos rettentően ragad.

DawnMelody
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 27.

karina

2013. június 16.

Haat, en meg regebben Angliaban vettem egy soap & glory caomagot, abban volt, magamtol nem vettem volna meg. Es most sem tennem. Igaz akkor meg irrealisabb elvarasaim voltak az ilyen kencektol (de egyebkent realitasokon belul tenyleg teszi a dolgat), de nekem tul sok volt ez a szurkalo bizsergeto hatas, vagyis annyira durva volt hogy azt hittem voksan virag leszek ha legkozelebb tukorbe nezek, de hat nem (mondjuk isten ments). Az osszetevoi valoban nem szepek, de mondjuk azert en nem nyomnek be egy egycsillagot egy olyan termekre amit sosem probaltam csak kiszurta a szemem itt egy osszetevo...

karina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

andrea.horvath79

2011. november 14.

A Douglas októberi ajándéka volt ez a szájfény, amit eredeti méretben kaptam meg. Az ajkakat valóban dúsítja, tartós és csokoládé ízü.

andrea.horvath79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 14.

Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol, Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.