KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Softino

Ár:   279 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: yasmine1122, Módosítva: 2014. május 13.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Puha, nedves babakendők a baba bőrének kíméletes és alapos tisztításához. Dermatológiailag igazoltan bőrbarát. Pantenollal.

Moncsi1989

2017. április 19.

Én először az ára és a csomagolása miatt vettem meg, mert nagyon tetszett.
Jó az illata is, de könnyen elszakad.

Moncsi1989
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Én először az ára és a csomagolása miatt vettem meg, mert nagyon tetszett.
Jó az illata is, de könnyen elszakad.

kamelia

2016. december 9.

Sminkelésem fontos kelléke, ugyanis az alsó szempilláim tövét nem tudom ceruzával elég vékonyra húzni ezért ezzel törlöm a vonalakat szép vékonyra. :) Nagyon szeretem és ami a legfontosabb, hogy egyáltalán nem irritálja a bőröm az egyik nagynevű márka kendőjével ellentétben.
Eszemben sincs váltani. :)

kamelia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Eszemben sincs váltani. :)

Timcsi85

2016. augusztus 20.

Nem volt rossz, de könnyen szakad és arctisztításra sminkeltávolításhoz kissé gyengus.

Timcsi85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

guppi666

2016. július 16.

Nem rossz, viszont elég pici számomra. Sminklemosásra használom, és a szempilla spirált könnyen lehozza, az alapozó és bb krém sem okoz neki problémát, utána természetesen még átmegyek az arcomon lemosóval, de nagyon minimális maradék marad csak ezután a kendő után. Kellően nedves, finom illata van és az ára verhetetlen.

guppi666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

szaboanita1991

2016. április 23.

Nagyon kedvelem, olcsó is jó is. Intim higiéniára és kéztörlésre is használom, néha a szemsminket is letörlöm vele. Sajnos a zárómatrica hamar megadta magát, de nem gond, mivel pont kifogyott a dm-es popsitörlős dobozból az előző, beraktam a helyére, és így már nem szárad ki a kendő.

szaboanita1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

kissbarbara1990

2016. január 30.

A munkahelyen használjuk kéztörlésre. Olcsó, finom illata van, nem hagy maga után ragadós réteget, könnyen beszerezhető. A spirál-tusvonal kombót is könnyen eltávolítja dörzsölgetés nélkül. A visszazáró fólia tényleg gyorsan megadja magát, de szerencsére nem száradnak ki a kendők több hét alatt sem ha lefelé rakva tartjuk.

kissbarbara1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Matilda

2015. augusztus 26.

Idegesítő egy idő után az illata és nem lehet normálisan visszazárni, az utolsó 20 darab kendőt ki kellett dobnom, mert kiszáradt.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

faatama

2015. május 7.

Nagyon szeretem ezt a kendőt. Őszintén szólva most aztán kipróbálok mindenfélét, de ez jött be eddig a legjobban. Puha, vastag, elég nedves, és nagyon jó illatú. :) Az összetevői sem gázosabbak, mint egy márkás törlőkendőé, és mégis jóval olcsóbb. Engem meggyőzött, szuper termék! Az egyetlen, ami miatt mégis levonok egy csillagot, hogy 2-3 használat után már nem tudom visszaragasztani a tetejét, így mindig lefelé fordítva tárolom, hogy ne száradjon ki. Ebből pedig ugye az következik, hogy nem hordhatom a táskámban. :( Nagy kár.

faatama
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 7.

szivecske

2015. január 6.

Olcsó és sok, kellően nedves, de nem túl minőségi darab, arcra nem használnám.

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Olcsó és sok, kellően nedves, de nem túl minőségi darab, arcra nem használnám.

zsofia93

2014. november 2.

Én szeretem ezt a fajta nedves törlőkendőt, nap végén a sminkemet szoktam vele leszedni, szépen, maradéktalanul leszedi, de csak az arcomról, a szememet nem szoktam ilyenekkel "meggyötörni". Utána még arcot mosok egy jó kis szappannal és kész :) szóval nálam 5*!

zsofia93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 2.

Vitaminok: Panthenol