KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Solanie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Syd, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kémiai (gyümölcssavak) és mechanikai peelinget egyesítő krémradír

Bőrsimító hatását növeli a pórusok mélyén tisztító különleges felületaktív anyag, a lipoaminosav. Használatával bársonyossá, hidratálttá válik az elhalt hámsejtektől megtisztított bőr, valamint tökéletesen előkészül a további hatóanyag felvételre. Az aloe, ginkgo, allantoin és pantenol nyugtató, regeneráló hatása kivédi az esetleges irritációt. A benne lévő szőlőmagolaj táplál és megakadályozza a bőr túlzott zsírvesztését. Válogatott hatóanyagai és az igen finom, 50 mikron nagyságú poliamid szemcséi alkalmassá teszik a radírt valamennyi bőrtípus kezelésére.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gyöngyi90

2017. június 11.

Számomra ez a tökéletes arcradír. Elég érzékeny a bőröm, szóval akármit nem kenhetek rá. Az Illata nagyon kellemes, az állaga pont jó, apró szemcséi vannak. Kevés kell belőle. Ár / érték arányban korrekt.

Gyöngyi90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

encsi17

2016. február 4.

Szerintem a legjobb arcradír, amit valaha használtam. Igaz még nem próbáltam a hatalmas márkák drága arcradírjait, de nem is fogom! Nekem tökéletes. Kellően radíroz, de nem szárít. A fekete szappannal, arctonikkal és arckrémmel használom együtt (ezek mind zsíros bőrre ajánlottak). A hatása eddig meg van. A nagy gyulladt, piros, fájdalmas viszkető pattanásaim elmúltak. és remélem így is marad.

encsi17
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

kati94

2015. október 16.

A kozmetikusomtól kaptam még kis kiszerelésben, annyira megszerettem, hogy rendeltem egy nagyot, bár nagyon kevés is elég belőle egyszerre. Nedves arcbőrre + nyakra szoktam felvinni, és attól függően, hogy mennyire érzem szükségesnek, van, hogy egy fél napra vagy akár egész éjszakára magamon hagyom. Lemosás után szuperpuha az arcom, sokkal könnyebb az alapozót is eldolgozni rajta. Az én érzékeny, piros, pattanásos bőrömnek csodaszer a gyümölcssav enyhe hámlasztó hatása miatt, mivel mechanikai peelinget nem tudok használni az érzékenység miatt (ezt sem szoktam dörzsölni, csak óvatosan felkenem és dörzsölés nélkül öblítem le).

kati94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 16.

ffaniel

2015. július 9.

Kozmetikus gyakorlatokon ezzel dolgoztam,különösebb problémám nem volt vele,illata kellemes. Szerintem a szemcsék nagysága túl kicsi,de én amugy is a nagy szemcséjű peelingeket kedvelem.

ffaniel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Syd

2014. május 14.

A limapin mélytisztító krémmel együtt vettem meg. Jó arcradír, nem irritál, és nagyon sima, puha lesz tőle a bőröm, de azért nem csodaszer. Édeskés illata van. 10-15 percig szoktam az arcomon hagyni, aztán körkörös mozdulatokkal lemosom, ezután teszem fel a mélytisztítót, majd a legvégén az antirosaceát. Összességében szebb a bőröm tőlük, de a pattanásaim mégsem tűnnek el teljesen, csak csökkent a számuk. Kb. 2 hónapja használom a három krémet együtt, szóval csodát azért ne várjunk. Kíméletesek, talán túlságosan is.

Syd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Laureth-3, Stearic Acid, PEG-40 Stearate, Xanthan Gum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Sodium Cocoyl Glutamate, Triethanolamine, PEG-40 Stearate, Xanthan Gum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal
Parabének: M-E-P-B Paraben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, M-E-P-B Paraben, Imidazolidinyl Urea

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabványos INCI-név, hanem egy négyféle parabénből álló tartósítókeveréket jelöl. Methylparaben, ethylparaben, propylparaben és butylparaben keveréke. Lásd parabének.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!