KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Soliteint

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az A és E vitaminnal töltött kapszulákat tartalmazó gél-radír kíméletesen tisztítja a bőrt és távolítja el az elhalt hámsejteket. Növényi kivonatai, biotin és lipacid tartalma zsírosodás-gátló, hidratáló hatású.

Genever

2017. február 6.

Megvagyok elégedve vele, szépen tisztítja az arcomat

Genever
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Megvagyok elégedve vele, szépen tisztítja az arcomat

lilielli

2014. április 5.

Nagyon jól leszedi a "ragyákat" az arcomról, szép tiszta a bőröm utána. Ha használom, utána arcmaszkot teszek fel. Jó nagyon az ára és kevés is elég belőle.

lilielli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

profectuscat

2013. április 29.

Én se voltam odáig érte, és tényleg vannak jobb, HATÁSOS arctisztítók ebben a kategóriában is.. nagyon lassan fogyott el nálam ez a tubus, mert tényleg semmit nem tisztított vagyis radírozott az arcomon. Az elhalt hámréteg ugyan úgy ott volt a bőrömön.

profectuscat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

babanyuszi

2013. április 20.

Szerintem is nagyon jó termék, alaposan tisztít és utána sokáig friss, tiszta a bőröm.
Egyedül az összetevői miatt nem adok neki 5*-t, de a hatása alapján megérdemelné :)

babanyuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Monyesz

2012. november 23.

Nagyon jó termék! Kellemes az illata is. Zsíros bőrűeknek nagyon jó.

Monyesz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 23.

Nagyon jó termék! Kellemes az illata is. Zsíros bőrűeknek nagyon jó.

Lilla91

2012. november 18.

Zseniális arcradír. TESCOban vettem, olcsó is volt és hatásos. Elég zsíros bőröm van, ezért gyűlölöm a kevés szemcséjű radírokat, akinek király bőre van annak elhiszem hogy tutik mert csak megelőzésnek kell, de nekem erősebb dolgokra van szükségem. Na ez az arcradír rendesen leszedi a halott hámsejteket + a kiszáradt pattanások felső rétegét is, imádom :)

Lilla91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

illusia

2012. szeptember 26.

Szerettem nagyon, matt és friss volt tőle az arcom, nem zsírosodott olyan hamar, de mostanában sehol nem találom.

illusia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

lilla.golden98

2012. július 8.

Jaj, ezt már használtam párszor, anyunak volt egyszer.. Hát, én nem voltam tőle elájulva, mert maximum frissebbnek éreztem tőle a bőröm, de semmi extra. Szerintem vannak jobb termékek is, ebben az árkategóriában.

lilla.golden98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 8.

Cicaki

2012. április 30.

Nagyon olcsó, mégis jó termék. Használata után selymes és matt a bőröm. Illata alig van, apró műanyagszemcsékkel radíroz.

Cicaki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Nem szabványos INCI-név, hanem egy négyféle parabénből álló tartósítókeveréket jelöl. Methylparaben, ethylparaben, propylparaben és butylparaben keveréke. Lásd parabének.