KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Soliteint

Ár:   650 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2011. június 28.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál

Különleges, természetes hatóanyagú gél-radír, mely zöld színű E-vitamin kapszulákat tartalmaz. Hármas hatásával biztosítja az üde, tiszta bőrt: dörzsanyaga kíméletesen eltávolítja az elhalt, érdes hámrészecskéket, pórusmélyen tisztít, növényi kivonatai hidratálják, táplálják, nyugtatják a bőrt.

kvivien96

2017. június 16.

Nem pirosodik ki utána az arcom, apró szemcsés. Sima, puha bőrt eredményez, eddig ez az egy radír vált be nálam :) .

kvivien96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

nikolettazsofia

2017. február 17.

A kedvező ára miatt vettem meg még pár hónapja. Azóta használom, már újra is vettem és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen radírozza a bőröm és lemosás után puha érzetet hagy maga után.

nikolettazsofia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

CandyAndi

2017. január 4.

Az ár-érték aránya nagyon jó, tényleg hozza a szintet, amit egy bőrradírtól elvárhat az ember. Az illata kellemes, és használat után nagyon puha lesz tőle a bőröm. Szerintem már lassan több mint egy éve csak ezt a fajtát veszem újra, és nagyon bevált! Hetente egyszer szerintem bőven elég vele radírozni, így gazdaságos is a kiszerelés.

CandyAndi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Kingus23

2016. december 6.

A tonikjával együtt használtam!Meg voltam vele elégedve tetszik az illata jó az állaga,szépen át lehet vele radírozni az egész arcot!Az ára nagyon vásárlóbarát,sokáig elég

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

Brigiiii

2016. június 29.

Régóta csak ezt használom ára és hatása is nagyon jó:)

Brigiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

Régóta csak ezt használom ára és hatása is nagyon jó:)

hermelinke7

2016. május 9.

Erről a márkáról sosem hallottam korábban, és valahogy a polcokon sem tűnt fel. Bár nagyon szeretem, kicsit untam már a Garnier radíromat, így mikor kifogyott, más után kerestem. A Rossmannban találtam rá, az ára nagyon baráti, és az itteni jó vélemények miatt gondoltam teszek vele egy próbát. Még csak 2 hete használom, de valami zseniális!! Pont jók a gyöngyök, nem túl durva, de nem is híg, nem olvad el hipp-hopp. Bársonyos bőr a használata után, egyáltalán nem húzódik, nagyon megszerettem!

hermelinke7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

malvada

2016. március 19.

Tetszik az ára, az illata és hogy magyar termék. Én személy szerint az erősebb radírozó hatást kedvelem, nekem ez picit gyenge. Túl sok folyadékban kevés a radírozó szemcse. A tubus designja kissé idejétmúlt, eléggé '90-es évek. Ezzel együtt büszke vagyok arra, hogy egy magyar termék ilyen jó tud lenni.

malvada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Wehler

2016. március 14.

Régen használtam, csak arra emlékeztem, hogy kékes-zöldes a tubus. Nagyon szerettem, nem szárít, jól tisztít. Újból be kell szereznem :)
Update: Ezt nem találtam a drogériában, a Fabulon bőrradírját hoztam haza helyette. Azt kell mondjam, az jobban tetszik, mert mattító hatása is van.

Wehler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Zsinus

2015. december 5.

A második flakon végénél járok, ami nálam nagy szó, főleg egy bőrradírnál, mivel a bőröm elég érzékeny. Szuper kis termék, nagyon diszkréten dolgozik, és az ára is jó! :)

Zsinus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

BeePoo

2015. december 2.

Már régóta ezt a radírt használom,a Solitentben még nem csalódtam, ez a termék is jó. Szépen és nem durván radíroz. Kellemesen felfrissíti a bőrt.

BeePoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Nem szabványos INCI-név, hanem egy négyféle parabénből álló tartósítókeveréket jelöl. Methylparaben, ethylparaben, propylparaben és butylparaben keveréke. Lásd parabének.