KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Solone

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. május 19.

Kiszerelés:   0,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Jól pigmentált, hibátlan fedésű krémes rúzs, mely különleges hasáb kialakításának köszönhetően extra precízen használható az éleknél. A szögletes tervezésnek és a 45 fokos metszésnek köszönhetően pontosan illeszkedik az ajkak vonalához, könnyen lehet használni. A benne található sheavaj gyengéden hidratál, míg a japán rózsamag-olaj puhává teszi a bőrt.

• krémes textúra
  • matt finish
  • hidratáló, puhító összetevők: sheavaj, japán rózsamag-olaj
  • gazdagon pigmentált, erős fedésű
  • tartós, de nem érintésálló
  • különleges kialakításának köszönhetően precízen használható

4 árnyalatban kapható