KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Solone

Ár:   890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. április 9.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A sminkecset a porpúder, pirosító és a bronzosító felvitelére használható. A puha, szintetikus szőr tartós és speciálisan vágott, hogy kímélje az érzékeny arcbőrt. A nyél enyhén elvékonyodó, így pontosan, könnyen és kényelmesen használható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Andzsella

2018. március 17.

Nem olyan jó, mint a Jessup pirosító ecsetem, a szálak össze- visszaállnak, bár lehet vele dolgozni. Ajándékba kaptam a Szépségcentertől és a minősége az árával megegyező, bár végülis nem rossz.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.