KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Specchiasol

Ár:   2050 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rekeszke, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Ár:   2050 Ft
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ortodermikus krém a propolisz teljes tápanyagtartalmával

Gyulladáscsökkentő, baktérium-, gomba- és egyéb kórokozók elleni védelem külsőleg. Nehezen gyógyuló sebek, bőrgyulladások kezelésére, horzsolásokra, vágásokra, bőrirritációkra, ízületi fájdalmakra és gyulladásokra. Erős baktériumölő és hámgyógyító hatása van.

Az E.P.I.D. fejlesztés lehetővé teszi a propolisz összes ismert hatóanyagának megőrzését, diszpergált részecskéi pedig kolloidális méretüknek köszönhetően sejtszinten szívódnak fel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rekeszke

2017. október 9.

Nagyon jó kis krém, én főleg ekcémára szoktam használni. Imádom a hatását és az illatát is!:)

rekeszke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.