KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Specchiasol

Ár:   3350 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmerci, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Kategória:   Fényvédők

II. generációs barnulást gyorsító tej új, kibővített szerves összetevőkkel. Arra fejlesztették, hogy serkentse a barnulást, a barna bőr egészséges ragyogását és gyönyörű színét hozza elő. A gyorsbarnító aktivátor, miközben élénkíti a barnulás fiziológiai folyamatait, összetevőivel védelmet is kifejt a napsugárzás öregítő hatásaival szemben, továbbá védelmet nyújt az UVA, UVB, valamint az IR (infravörös) sugárzás ellen, erősítve a bőr architektúráját.

A termék arcra és testre egyaránt alkalmazható, és szoláriumozáshoz és napozáshoz is használható.

Kmerci

2017. október 12.

Nekem eddig teljesen bevált, egy-két összetevője nem tetszik, de végzi a dolgát, a 6 faktoros védelme mellett nem égtem le eddig egyszer sem, elméletileg kevesebb anyajegy és szeplő keletkezik tőle, ami nekem nagyon de nagyon fontos, mert eddig pl a Körösi napolajtól csak úgy jöttek ki sorban mindenhol tőle.. Eddig 5x használtam és jó sokáig elég lesz még a tetejéből hiányzik egy kevés, én amúgy is jobban szeretem a pumpás verziót, könnyebb az adagolása. :) Nekem eddig ez a TOP napozókrémem!
Up.:
Szoláriumban is használtam de arra nem vált be igazán ezért veszek le 1*-ot.

Kmerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Up.:
Szoláriumban is használtam de arra nem vált be igazán ezért veszek le 1*-ot.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.