KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Spirit

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   drogériák

Fejjegyek: barack, kókusz, fekete ribizli, grapefruit, citrom

Szívjegyek: narancsvirág, rózsa, ibolya, indiai tubarózsa, rezeda, gyöngyvirág

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, cédrusfa, cashmeran

Loona

2018. szeptember 29.

Nagyon fura a kapcsolatom ezzel a parfümmel: ő az az illat, amit akkor jut eszembe használni, amikor szeretnék parfümöt fújni magamra, de konkrétan egyik illatomhoz sincs kedvem. A legtöbb parfümöm egy-egy hangulathoz, lelkiállapothoz passzol, már úgy kezdődik a reggel, hogy tudom, hogy aznap melyik illatot fogom használni - amikor viszont nincs konkrét illathangulat, az agyam hiába pörgeti végig a lehetőségeket, hallani se akarok aznap azokról a "szagokról". Na ilyenkor jut eszembe, hogy van ez is, és általában valami olyan gondolatmenet társul hozzá, hogy "semleges, és konkrét hangulat híján ez majd jó lesz". A felfújás után viszont sose tudom hova tenni ezt az egészet, mert olyankor, az illatát megérezve ismét rádöbbenek, hogy ez amúgy tökre nem egy semleges illat, ami bármikor feldobható, mert "nincs útban", nem olyasvalami, amit bármikor tudnék viselni és mindenhez passzolna. Valahogy mégis működik, az ilyen napokon eddig még mindig jól érzem magam tőle, úgy éreztem, hogy végül csak sikerült eltalálni az aznapra "kellő" parfümöt. Komolyan nem értem... :D

Alapvetően virágos illat amúgy, némi extra fűszerességgel, de nem orientálisan, azaz nincs benne az az éles, szúrós, domináns elem, ami sok orientális parfümre jellemző. Inkább talán "füstösnek" mondanám, de könnyeden, nem masszív, nem nehéz illat. És nem is kislányos, ez a füstösség ad neki egy nőiességet, elegánsságot - olyan napokon is szoktam használni, amikor úgy érzem, hogy valami elegánsabb kell. Szeretem benne, hogy rajtam jellemzően nem nagyon változik az illata a nap folyamán, közel ugyanolyan marad, csak az intenzitása halványul. Tartóssága abszolút rendben van (főleg az alacsony árához képest): reggeli felfújás után halványan simán érződik még este is. Ruhán még inkább.

Szerintem a csomagolása is csinos, a rózsaszín virágok és a fekete-fehér elegáns kombinációján megakad a szem. Egyedül azt sajnálom, hogy ezt a koncepciót az üvegre nem vitték tovább, az a doboz nélkül elég halovány és felejthető.

Összességében ár-érték arányban simán megérdemli szerintem az öt csillagot.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Összességében ár-érték arányban simán megérdemli szerintem az öt csillagot.

Minthos

2018. augusztus 26.

Ár-érték arányban fantasztikus! Elégy néhány fújás és nap végén is lehet érezni.

Minthos
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 26.

anette0118

2018. július 30.

A DM-ben találtam rá erre a kis kincsre.
Olcsó parfümöt kerestem a hétköznapokra, és ebbe beleszerettem. Nőies, könnyed, tartós.
A márka többi tagja közt találtam másikat is ami tetszett, úgyhogy lehet, hogy jön még mellé mégegy darab. :)

anette0118
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

A DM-ben találtam rá erre a kis kincsre.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Limonene
Színezékek: CI 16255

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.