KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

St. Ives

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2013. szeptember 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek

Használata csökkenti a stressz okozta bőrelváltozásokat, szem alatti sötét karikákat, szemhéjduzzanatokat és a ráncokat is. A tágabb pórusú bőr számára is hasznos, pórusösszehúzó hatása miatt. Rendszeresen használva az arcbőr frissebb, üdébb, egyenletesebb felszínű, puhább tapintásúvá válik.Hidratálja és vitalizálja a megfáradt arcbőrt. Hatóanyagai között felsorolják a gleccservizet,  az uborkakivonatot, az elasztint és 35%-ban  svájci gyógynövényeket tartalmaz.

tolgyesi_csilla

2014. december 9.

Imádtam ezt a krémet, csak ez tűntette el a szemem alat lévő karikákat, évekig kerestem, mire rájöttem, hogy már rég nem gyártják, rendelni sem lehet.. :( Teljesen megszűnt a gyártása, nem tud valaki hasonló krémet???

tolgyesi_csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

grizus

2014. július 31.

Igen, megvan! Ez volt az a gél, amivel sokáig, évekig kenegettem magam. Nagyon szerettem, hűsített és én is úgy éreztem, hogy feszesít. Mondjuk nem nagyon volt még mit feszesíteni... nekem semmi problémát nem okozott. Fiatal bőrökre, kezdő arcápoláshoz szerintem ideális.

grizus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

im

2014. július 15.

tizenévesként szorgalmasan kenegettem vele a szemem alatti sötét karikákat, de nem használt semmit. hogy a pórusaimat összehúzta volna, nem vettem észre, inkább szárított.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

corleona

2014. április 20.

Nem használom sokat, de nagyon szeretem. Ez az én "Ébresztőőő!!!" gélem, egy hideg vizes arcmosás után egyetlen pici cseppet elkenegetek a szemeim körül és ha 3 órát aludtam is, eltűnik az arcom konzerválta fáradtság. (Az alvást persze nem pótolja, annyira nem jó...)

corleona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Langel

2013. április 4.

Nekem bejött nagyon is, de sajnos már nem látom sehol a boltokban. :(

Langel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Nekem bejött nagyon is, de sajnos már nem látom sehol a boltokban. :(

x

2013. április 4.

Elég régről van meg, néha teszek belőle egy keveset, de igazából nincs semmi karika vagy ilyesmi a szemeimnél, tehát a hatásáról nem tudok nyilatkozni ilyen téren. Viszont kicsit húzódik utána a bőröm, amit amúgy nem szokott, nem egy kényes fajta. Lassan fogy.

x
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

mstindigo

2013. március 22.

Ezt is bőszen kentem a fejemre vagy 5-6 éve, a kollagénes társa mellett, mert az uborka ugye jóóóóó. :D Persze nem használt, igazából nem hidratál, és húzódott utána a bőröm, amit feszesítésnek éltem meg... Most már biztos nem kenném az arcomra.

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

micimaci83

2012. április 25.

Fősulis koromban találkoztam vele először, az egyik lakótársam állandóan ezzel kenegette magát.. akkor azt hittem, hogy ettől olyan csodaszép a bőre..
Egyszer a kezembe akadt, pár év után, és megvettem sajnos. Szerintem ha hideg uborkát pakolok az arcomra, az többet ér, mint ezt a "gél"..

micimaci83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

l.dusiktimi

2012. január 9.

Minden embernek más a bőre,éppen ezért más módszerrel is kell kezelni.
Éveken keresztül kerestem az én bőrömhöz illő krémet, amíg nem kaptam egy ilyen gélt. Nekem tökéletesen bevált, 4-5 éve használom, minden problémámra megoldást nyújtott , de felesleges lenne részleteznem, mivel mint már írtam is mindenkinek meg kell találnia a megfelelő készítményt. Próbáld ki, főleg ha problémás-vegyes bőrtípusod van, és meglátod,neked is beválik e !

l.dusiktimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 9.

Minden embernek más a bőre,éppen ezért más módszerrel is kell kezelni.

solyaorsolya

2011. október 23.

A korábbi véleményekkel ellentétben nekem jó tapasztalatom van vele. Ha hűtőben tárolom és hidegen kenem fel maximálisan felfrissíti az arcom, lejjebb mennek a szem alatti karikák és duzzanat, kombinált bőrre én elégnem érzem a hidratálását és nem fényesedik ki tőle bőröm sem, ez sem utolsó szempont.

solyaorsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Hydrolyzed Elastin, Propylene Glycol, Glycereth-26, Sodium PCA
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/

Bőrpuhító (emollient) és konzisztenica növelő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.